Międzynarodowa Fiesta Balonowa

Image

Od 9 do 12 maja w Stalowej Woli odbywa się Międzynarodowa Fiesta Balonowa.

Od kilku dni w naszym mieście trwa wielka zabawa z udziałem różnobarwnych balonów. Pasjonaci tego wyjątkowego sportu ćwiczą już od czwartku. Kolorowych kul można było wypatrywać zwłaszcza bladym świtem. Ostatnio, niestety, fatalna pogoda pokrzyżowała nieco plany startującym. Na szczęście sobota, choć rozpoczęła się deszczem, skończyła przepiękną, słoneczna pogodą.

Największa gala miała jednak miejsce w sobotni wieczór, bo oto na błoniach stanęło w jednym rzędzie kilkanaście gigantów ku zachwycie widzów.

Wieczorna prezentacja balonów na ogrzane powietrze była elementem Międzynarodowej Fiesty Balonowej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~amazon

Niestety tak to już jest w naszej Stalowej , co by nie było robione to tylko fala krytyki.
Ludzie tylko narzekają.
Ocknijcie się . Nic wam się nie podoba. Nie wiecie szczegółów organizacyjnych i najwięcej macie do powiedzenia.
A co do balonów to bardzo fajna sprawa, już od lat są powiązane z naszym miastem z tego co mi wiadomo no a jeśli się ktoś nie zna na jakiej zasadzie latają to niech nie robi z siebie idioty i pośmiewiska swoimi głupimi komentarzami .

~Wiki

Loty się odbyły, konkurencje zostały rozegrane, nocny pokaz udany. Na kierunki wiatrów na razie nie ma wpływu. W którym momencie nie zostały w pełni rozegrane?

~obserwator

Violka.
Jakie to zawody, które nie mogą być w pełni rozegrane, gdyż koliduje w tym inna impreza. Mam na myśli szybowcowe mistrzostwa. Nie uzgodniono terminów imprez, a fiesta jest tylko potwierdzeniem tego, że trzeba się pokazać by na koszt sponsorów później poimprezować.

~jajaJakBerety

A "edzia" ktoś wydymał czy sam uniósł się w powietrze?

~violka

Pani- Panie "obserwator". Chyba już nawet małe dzieci wiedzą, że powinno latać się bezpiecznie, czyli wcześnie rano przed termiką, albo późnym popołudniem- przed zachodem słońca ( jeżeli wogóle słońce jest). I dla Waszej - Twojej wiadomości....lata się tak, aby przeżyć i nie utłuc pasażerów. Poczytaj trochę a potem krytykuj.Każdy zawodnik jedzie po to, żeby polatać, poćwiczyć, pokazać swój , czy sponsora balon, a nie po to, żeby wozić tyłek po całej Polsce czy Europie i posiedzieć w jakimś domu studenta czy hostelu.

~obserwator

To nie są zawody tylko, zlot towarzystwa wzajemnej adoracji na koszt sponsorów. W tym głównie miasta. Rozegrano dwa loty, które prawie nie były widziane przez mieszkańców miasta.

~KB

Kiedy będą latać balonami

~allo

Butryn a kto taki ta co głosowała przeciw ludziom a teraz jeszcze kaska się na stare lata marzy

~aga

Nad morzem co wieczór jest taka fiesta tylko balony trochę mniejsze ;)

~wierny

Bardzo proszę o głosy na Renatę Butryn do PE. Świetnie reprezentowała nas w polskim parlamencie mimo głosowania za podniesieniem wieku emerytalnego! Dobrze mówi, warto dać jej szansę!

~Anglia

Ale dali plamę masakra ... zdjęcia na facebooku gdzie s pokazane państwa i flagi Flaga Anglii i Wielkiej Brytanii się różni a tu ktoś nie ma o tym bladego pojęcia umiech

~terminator

super to ostatnie zdjecie. Fajnie to wyglada. Dobrze ze takie pokazy i zawody balonowe sa organizowane w naszym miescie.