7- latka po wypadku na rowerze trafiła do szpitala

Image

W sobotę 11 maja 2019 roku, około godziny 19:50, doszło do wypadku, w którym ranna została 7- letnia dziewczynka.

Dziecko doznało urazy nogi wskutek wypadku na rowerze. Dziewczynka bardzo cierpiała, ale jak piszą strażacy, była bardzo dzielna. Noga wkręciła jej się w koło rowerowe.

Na miejsce wezwano policję, Ochotniczą Straż Pożarną z Kotowej Woli, a także Zespół Ratownictwa Medycznego ze Stalowej Woli.

- Po dojechanie na miejsce zabezpieczyliśmy teren i udzieliliśmy pierwszej pomocy. Następnie przekazaliśmy poszkodowaną zespołowi ratownictwa medycznego. Byłaś bardzo dzielna, wszyscy strażacy naszej jednostki życzą Ci szybkiego powrotu do zdrowia- napisali po akcji strażacy z OSP Kotowa Wola.

7- latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Zdjęcia: OSP Kotowa WolaKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ifbg

Bo dzisiaj modne jest nie wychowywanie dzieci, lecz ich hodowla!!! Hodowla nieudaczników, niezaradnych życiowo!!!

~xyz

Ło matko!!! Ale wydarzenie w mieścieumiech Ja palucha bardzo rozciełam , krew mi się leje. Potrzebny o tym artykuł.

~aga

ło la Boga co się stało

~Jeoll

Pani emerytko z tego co widzę rowery w domu naprawiał mąż. Do wydostania zaplątanej nogi ze szczeliny między kołem a widełkami potrzebne sa narzędzia , których w karetce nie znajdziesz np. jakieś nożyce do blachy żeby przeciąć szprychy . Wiadomo że jeśli dochodzi do wypadku to pomoc trzeba nieść jak naj szybciej . Więc tak straż była tam jak najbardziej potrzebna i założe się , że byli tam przed przyjazdem karetki i udzielili pierwszej pomocy dziewczynce ,która cierpiała tak mocno że nie jest pani sobie tego wyobrazić.

~Miejscowy

Ale jakim sposobem zadzialo sie to ?

~emerytka

Dziewczynce życzę zdrowia. Ale czy ratownicy medyczni nie wyciągnęliby nogi z koła roweru? Potrzebna była aż straż pożarna?

~jasio

az strach pomyslec co by było gdyby to był rower elektryczny i jechal dalej