IV Otwarcie Sezonu Motocyklowego

Image

W niedzielę do Rozwadowa przyjechało wielu miłośników motocykli, trajek, quadów, by wspólnie wziąć udział w wielkim otwarciu sezonu motocyklowego.

12 maja 2019 roku uroczyście zainaugurowano sezon motocyklowy. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą odprawioną na placu za Farą, w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie. Organizatorem imprezy, niezmiennie od początku, czyli od czterech lat, jest Stowarzyszenie „Przyjazna Dłoń”.

Po eucharystii, tradycyjnie poświęcone zostały pojazdy i ich użytkownicy. Życzono sobie tyle samo wyjazdów co i powrotów i przestrzegano przed szarżowaniem na ulicach. Takie coroczne spotkanie to okazja do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy. Dla zmotoryzowanych i sympatyków wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich był koncert zespołu DŻEM COVER BAND.

Dużym powodzeniem cieszył się również Pokkerrun, gra, w której trzeba było wykazać się umiejętnościami, sprytem i duchem rywalizacji, zwłaszcza, że do zdobycia były cenne nagrody.

Podczas imprezy zbierane były datki na rehabilitację Łukasza Wieruckiego. Mężczyzna uległ wypadkowi motocyklowemu (na hondzie transalp) 31 sierpnia 2018 roku, podczas którego uszkodził rdzeń na odcinku C4/C5 i zmaga się z porażeniem czterokończynowym.

Punktem kulminacyjnym świętowania był jak zawsze rajd motocyklowy ulicami miasta, w którym jechało ponad 700 pojazdów. I tym razem podziwiało go wielu mieszkańców Stalowej Woli, zwłaszcza, że pogoda ku temu była wyśmienita. Lśniące maszyny przejechały przez największe osiedla miasta. Na czele kolumny podążał prezydent Lucjusz Nadbereżny w specjalnie przygotowanym na ten dzień dla niego kasku, wręczonym mu podczas dzisiejszego święta na Placu Koronacyjnym w Rozwadowie.

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkaniec

.namolny rechot festynowych jednośladów nawiedzonych staruszków dał się we znaki mieszkańcom, tylko harmider i jazgot, bo to już nie są nawet "dawcy organów" jak pesel nie ten

~tytus

Tym wszystkim,którym nic nie pasuje,wiecznie wszystko przeszkadza,co siedzą całymi dniami w swoich zapierdziałych fotelach przed telewizorami,życzę aby na tym swoim fotelu zasnęli o godzinie ósmej wieczorem,dostali sraczki i obudzili się dopiero o dziewiątej rano.

~reh

Piękna impreza ! z roku na rok coraz więcej uczestników .Bez polityki,jadu, nienawiści ,wszyscy fajnie się bawili >Wielki szacunek dla Was Panie i Panowie motocykliści !!! Nie zwracajcie uwagi na ten jazgot niezadowolonych , oni nie potrafią się tak bawić i oddać bez reszty swojej pasji !!

~POLAK

ponoc na imprezie na Bloniach nie wpuszczali za scene dziennikarzy? J ak bym byl dziennikarzem to bym zadnego zdjecia politykow w tym artykule nie wstawil. Oni was tak traktuja a wy im jeszcze reklame robicie?. Juz niebawem nastepna impreza plenerowa na bloniach moge sie zalozyc ze znowu was nie wpuszcza. Bez mediow kazdy polityk jest niczym. Lansuja sie w mediach a potem takie traktowanie mediow.

~Metka

Panie Łukaszu przed występem zespołu było ogłoszenie organizatorów pikniku, że znaleziono portfel i czeka na właściciela.

~Kit

Co gól wam chodzi z zazdrosci bidoki

~didi

ale te tłumiki to powinni wam wyciszyć deko bo to nikogo poza wami nie rajcuje.
cały dzień wczoraj dudniło a ludzie chcą wypocząć w ciszy.

~do_was

uwaga na informatora,umiechbo teraz donosi do CBA

~Ulek

Do informator, codziennie drukuję sobie jeden wizerunek waszej boginki i daje jej posmakować, pierwszej porannej kupy.

~ŁUKASZ

Uczciwego znalasce portfela zgubionego wczoraj na zlocie prosze o zwrot dziękuję wazne dokumenty

~Informator

Jak jesteś taki mocny na forum hejterze to chodź na solo nie pozwolę obrażać najswietszego obrazu bo gdyby nie on to nie byloby Polski

~IGUG

Katole w stodole pili sobie jabole HEJ!

~lokki

Niech Allah ma was w swej opiece motorzyści. Allahu agbar!

~Polon

Ulek nie fikaj, bo nie takim kozakom jak ty - zmiękła rura.

~Ulek

Ale przyjmie jest sobie podetrzeć, tyłek kartką z wizerunkiem waszej boginki Maryji. umiech Czy to jest profanacja? Obraża to wasze uczucia religijne katole?

~ŁUKASZ

Zgubiono na zlocie portwel uczciwego znalazce prosze o zwrot dziękuję pilne i wazne

~Aga

Fajna impreza, tylko się cieszyć że ludzie maja jakieś pasje i potrafią się bawić. Ale nie oczywiście części wszystko przeszkadza, wszystko źle , jak nie potraficie żyć w mieście to wyjedźcie w Bieszczady bo już czytać się tego nie da.

jasiu10072

o Kubuś jest - wciskał jakąś tandetę HAŁ HAŁ HAŁ

kaska123

Ale z was zasciankowe buraki...

~Asiaaa

Super impreza, wspaniali ludzie, super zespół... nic dodać, nic ująć. Dzięki za wspaniałą niedzielę.

~Cyklista

To za rok prezydentowi kupić trzeba motor

~Czesław

Porażka, całej okolicy obrzydzili niedzielę swoim natrętnym pierdzeniem.

~szoook

Super impreza i super prezent dla Prezydenta.
Szerokiej drogi

~qwert

lans, lans , lans .. o i kubus jest .. co ciagniki lubił

~pfffff

Wchodzę, czytam, oglądam, wszystko spoko, patrzę na komentarze a tu sam hejt.... co za ludzie tu mieszkają....

~MottodlaElyty

Motto dla podstarzałych facetów w czarną skórę obleczonych: ogolić jajka i do przedszkola. Libido spadło, tablety nie pomagają więc dziadki próbują coś udowodnić na motorach - tylko po co narażać życie innych użytkowników dróg? PS. o Lucku "debile" Nadbereżnym nic tym razem nie napiszę - jaki koń jest żałosny to każdy widzi.

~jasio

motofunkcjo jak nie wiesz ile więcej smrodu produkije motorek ti idz do bibloteki pozyczse encyklopedie na m i niech ci biblotekarka przeczyta o motorach ZE 2 ZDANIA

~motofan

~jasio - lecz się na nogi bo na głowę to już za późno

MariuszeF

Przepiękna parada!
Gratuluję!
o2o

~jasio

ale toto robi dodatkowego smrodu i huku / zabawa dorosłych baranóf w prudukcje spalin powinna być karana /