Z 4 promilami w organizmie prowadził motorower

Image

W sobotę, kierujący motorowerem próbował uniknąć kontroli policyjnej w Jarocinie. Mężczyzna był kompletnie pijany, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie 29-latek będzie odpowiadał przed sądem.

Policjant badający stan trzeźwości kierowcy W sobotę przed godz. 15 w Jarocinie policjanci zauważyli motorowerzystę, który jechał całą szerokością drogi. Kiedy zbliżał się do radiowozu i zobaczył funkcjonariuszy, skręcił na najbliższą posesję. Liczył, że to go uchroni przez kontrolą.

Jednak policjanci ruchu drogowego postanowili go zatrzymać. 29-letni mieszkaniec Kutył miał problemy z utrzymaniem równowagi. Pierwsze badanie stanu trzeźwości wskazało 4,14 promila alkoholu w jego organizmie, w kolejnych wynik był jeszcze wyższy. 29-latek przyznał, że niedawno pił alkohol.

Mężczyzna został oddany pod opiekę rodzinie

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Żyto

A to opój jeden!

~Prokurator 54

Nic takiego się nie stało sam jeżdżę tirem pijany i co tak naprawdę to już 15lat jeżdżę zawsze sobie wypije przed jazda pół litra i jadę w świat a to Meksyk a to Zelandia... Na Zelandii jest inne prawo tam można jeździć ale tylko po 5 piwach

~dziki dzik

no to jechał motorowerem czy go prowadził?