Potrącenie rowerzystki na Okulickiego

Image

Do potrącenia 17- latki jadącej rowerem doszło we wtorek 11 czerwca 2019 roku około godz. 16:40. Zdarzenie miało miejsce na wysokości sklepu Społem.

Młoda kobieta jechała od strony rynku rowerem, wiozła truskawki. W pewnym momencie wjechała na ulicę Okulickiego, próbując przejechać na drugą stronę. W tym samym czasie od strony ronda przy Hali Targowej w stronę ul. Popiełuszki jechał Toyotą Avensis mężczyzna (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych). Nie zdążył wyhamować i lusterkiem zahaczył o rowerzystkę. 17- latka upadła na ziemię, na jezdnię rozsypały się wiezione przez nią truskawki.

Na miejsce wezwano policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Rowerzystka prawdopodobnie doznała jedynie ogólnych potłuczeń. Kierujących przebadano na obecność alkoholu w organizmie.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ndc

cdn z pisu jesteś ???

~set

Cdn wyjedz i nie wracaj

~set

Cdn wyjedz i nie wracaj

~ja 2

@ cdn - zacznij się leczyć.

broda

do cdn wiekszej glupoty nie slyszalem. W uk mozesz przechodzi przez jezdnie w dowolnym miejscu ale jeżeli zostaniesz potracony poza miejscem wyznaczonym do przejscia to jest to tylko twoja wina I ty idziesz do paki

cdn

Ale jesteście tępaki.Kierowca powinien dostać co najmniej 2 lata bez zawiasów.

~życie

tępa dzida nawet nie spojrzała na jezdnię, nie mówiąc już nawet, że na tym przejściu nie ma przejazdu dla rowerów

~JaroDonald

400 TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA FUNKCJONOWANIE OPOZYCJI W STALOWEJ WOLI
PRZECZYTAJ RAPORT O STANIE OPOZYCJI: http://tiny.cc/6ms37y

~Kefir55

Czy policja raczy zająć się tą dziczą na rowerach? Strach iść po chodniku.

cdn

W UK jesli kierowca potraci kogokolwiek i nie ma znaczenia czy na pasach czy poza nimi,czy na zielonym czy na czerwonym to idzie do wiezienia.Jakie to proste .Ale wy przesiedliscie sie z furmanek i oczy wam pizd...zarosly .Wiecej rozsadku ,mniej slepych przepisow.

cdn

Pluc wam w gebe a wy ze deszcz pada.Nie czytaliscie co napisalem?

balon1

Społem na Okulickiego jest jakieś pechowe , jak nie wypadek to pożar - czarny punkt trzeba ustawić umiech

~Tomek

Bo jeżdżą jak święte krowy te młode też popisują się gnoje nie zejda z rower tylko tak przed samochodem przejeżdżają karalabym tych rowerzystów nagminnie

~WICEK

Jakim prawem w st. woli jest pełno szkła na ulicach miasta nikt nie sprząta a opłaty biorą. Jakim prawem baba sprzedaje truskawki przed wiaduktem z busa cały widok na pasy zasłonięty.

german73

Te truskawki wysypały się facetowi a nie tej dziewczynce też na rowerze jak przejeżdżał przez pasy ok. 16.15. Trochę pobierał resztę zostawił

~finka

pisnad a Ty jesteś myślący,że tak piszesz .Raczej jak dojeżdżasz do pasów to raczej zwalniasz a nie patrzysz na rowerzystę jak na mało myślącego.

~zico

No I uperd....a chlopu lusterko!!1

~miastowy

tu i na każdym przejściu na Okulickiego trzeba przeprowadzić rower, ale święte KROWY na rowerach przejeżdzają, najczęściej koło PKSu

cdn

~pisnad w tym miescie?Po pasach jezdzi sie na calym swiecie .W Europejskich cywilizowanych panstwach takze i jakos kierowcy potrafia jechac ostroznie.Jak zobaczylibyscie w Bordeaux jak wyglada centrum (to takie miejsce jak np.Stary Rynek w Krakowie)gdzie przez srodek placu z prędkością 5 km /h jeżdżą tramwaje,rowery,hulajnogi i piesi i nigdy jak mieszkalem tam 3 lata nie widzialem zadnej kolizji.Ogarnijcie sie wsioki i uswiadomcie ze samochod to nie fyrmanka i trzeba uwazac.

hutas24

jakiej wysokości dostała mandat? Rowerzyści nagminnie przejeżdżają przejściami dla pieszych i Policja nie reaguje tak jak na rozmowy przez telefon kierowców podczas jazdy. To tacy kierowcy powodują najwięcej kolizji (a nie pod wpływem alkoholu). Kiedy policja w Stalowej Woli zacznie na to reagować na takie przypadki?

~pisnad

Jezdzenie po pasach w tym miescie jest nagminne. W rowerzysci malomyslni !

~atoja

O ile pamiętam to tam nie ma przejazdu dla rowerów. Jakby pamiętała czego uczono na kartę rowerową to zeszłaby z roweru i truskawki by się nie rozsypały

~kryszek 69

Jadąc tym odcinkiem drogi trzeba mieć oczy dookoła głowy.Tam ludzie chodzą niczym ćmy

~albin

a dlaczego nie przyjechały trz wozy PSP do utylizacji truskawek?