VII Stalowa Dycha

Image

To już siódmy tego typu bieg w Stalowej Woli. Start i meta miały miejsce na Placu Piłsudskiego.

Wszystkie organizowane w mieście biegi cieszą się dużym zainteresowaniem. I tym razem było podobnie. Zawodnicy zgromadzili się przed Miejskim Domem Kultury. Start zaplanowano na godzinę 16:30. Wcześniej w zawodach udział brały dzieci.

Trasa Stalowej Dychy przebiegała ulicami: 1 Sierpnia, Hutniczą, Ofiar Katynia, Kwiatkowskiego, Orzeszkowej, Niezłomnych, Podleśnej i ponownie 1 Sierpnia (dwie pętle). Zawodników obowiązywał limit czasowy, 1 godzina 45 minut od startu po metę.

W biegach przewidziano klasyfikacje: open, kobiet i mężczyzn, a także podział na kategorie wiekowe: 16- 29 lat, 30- 39 lat, 40- 49 lat, 50- 59 lat, 60- 69 lat, 70+ oraz klasyfikację: Najszybsza Polka i Najszybszy Polak. Biegi przebiegły w przyjaznej i miłej atmosferze. Zawodnicy mogli skorzystać z wody pitnej rozdawanej podczas trwania biegu.

Na zawodników biegu głównego na mecie czekały pamiątkowe medale. Zdobywcy miejsc od I do III otrzymali puchary i nagrody pieniężne. Przyznano również nagrodę specjalną dla najstarszego biegacza.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.