Porażka Stali w Pruszkowie

Udana pierwsza połowa i prowadzenie po bramce w 36 minucie Piotra Mrozińskiego nie wystarczyły na uzyskanie choćby jednego punktu w konfrontacji ze Zniczem.

Na końcowy wynik niewątpliwie miały wpływ bardzo szybko stracone bramki na początku drugiej połowy. Niepokoi liczba traconych goli na starcie rozgrywek.

Na pierwsze punkty kibice Stali będą musieli poczekać przynajmniej do 10 sierpnia kiedy to o godz. 17:00 na Izo Arenie w Boguchwale Zielono- czarni zmierzą się z Gryfem Wejherowo.

Znicz Pruszków 4:1 Stal Stalowa Wola

Bramki: Stal- Piotr Mroziński 36

Znicz: Paweł Moskwik 47, Karol Noiszewski 52, Patryk Czarnowski 81, Dariusz Zjawiński 88

Stal: Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Piotr Witasik, Bartosz Sobotka - Rafał Michalik (82 Filip Wójcik), Piotr Mroziński, Łukasz Pietras, Michał Płonka, Robert Dadok - Michał Fidziukiewicz (68, Łukasz Zjawiński).