Czy ktoś zajmie się zagospodarowaniem ronda

Image

Joanna Grobel- Proszowska zaapelowała do powiatu o zagospodarowanie zieleni na rondzie łączącym ulicę Niezłomnych z Przemysłową. Radna stwierdziła, że jest to jedyne rondo, na którym nic nie rośnie.

Jak przypomina Joanna Grobel- Proszowska ulica Przemysłowa była budowana przy współudziale środków miejskich. Wartość tej inwestycji wyniosła około 6,9 mln zł, z czego gmina Stalowa Wola dołożyła około 3 mln zł (na budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę podziemnych instalacji sanitarnych). W ramach tego przedsięwzięcia przebudowano drogę na odcinku 1,3 km. Powstały dwa ronda: pierwsze w sąsiedztwie PSB Mrówka- łączące tę drogę z ul. Przemysłową Boczą oraz większe rondo- u zbiegu ulic Przemysłowej i Niezłomnych. Wybudowano także nowe ciągi pieszo- rowerowe.

W opinii radnej Grobel- Proszowskiej powiat stalowowolski, który administruje tą drogą powinien zadbać o estetykę ronda.

- Jest to jedyne rondo w mieście, na którym nic nie rośnie. Jak przejeżdżam obok rond miejskich, to widzę, że o nie cały czas się dba, są plewione. Starostwo za te tysiące, które otrzymuje niech zadba o to rondo żeby nie straszyło– stwierdziła Joanna Grobel- Proszowska.

Do apelu radnej nie odnieśli się inni radni.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Polon

Dla Proszowskiej byłoby najlepiej, gdyby na tym rondzie stanął pomnik Dzierżyńskiego.

~wala

do polkuli. ~Weź się MENDO wycisz i nie pisz w każdym artykule swoich głupich komentarzy.po kilka razy puszczając to samo.
Dobranoc!!!

~Otoosh

Oglądając Tour de France można zobaczyć mnóstwo takich rond we Francji , gdzie poza trawą nic nie rośnie. Uważam , że te kurhany na rondach są niepotrzebne , ponieważ ograniczają widocznośc.

~tusek

UWAGA . Pojawił się kolejny debil co się zowie "polkui" ..... Mam daleko w dupie co debilu sobie pitolisz i co tam sobie piszesz ale K..WA NIE POWIELAJ POSTÓW !!! bo nic ci to nie da tak czy siek DEBILEM JESTEŚ 100%

~kierkarta

jedyne rondo które ma prawidłowe pole widzenia!!!zakrzaczanie nie jest dobrym pomysłem co widać na rondzie pod Biedronką w Rozwadowie!! jadących aut od klasztoru nie widać!!!

art2deco

Zawsze mieli słabość do rond.

Mariusz77

POmysły opozycji na miasto . Zagospodarowanie ronda i postawienie jakiś witaczy na wjazdach do miasta .
Nie dziwi chyba teraz nikogo że z takimi "pomysłami na miasto" przerżnęli wybory

~KISS

Rondo prezentowane na fotce powinno otrzymać uroczyście imię pani radnej Proszowskiej bo to właśnie ta i tylko ta pani radna Dba o tak ważne sprawy jak ronda. Myślė że pani radna nie będzie miała nic przeciwko temu pomysłowi i przybędzie na uroczystaść nadania rondo jej nazwiskiem. Będzie jak najbardziej uroczysta akademia opozycja powie jakieś wiersze i być może orkiestra z zdk przybędzie. Generalnie będzie grubo! Jak za komuny. I tu nie trzeba już nic dodawać bo pani radna doskonale odnajduje się w tych klimatach.

Peters

No i nie ma ronda przy ,,Mrowce''. Jakies sprostowanie?

art2deco

Cale szczęście ze Radna przez dziesięciolecia nie przejeżdżała przez podwórka. Mogłaby nie wytrzymać.

~@tusek

a próbowałeś lewatywę 3 x dziennie?

~mieszkaniec

Może w końcu Zarzeczny ze Sołtysem coś zrobili tam? We 2 łopaty, dzień roboty i będzie!

~tusek

Tak ja leciałem z marszałkiem popijaliśmy sobie drinki i palili cygara. A co taki jest przywilej władzy Tusk z Barusewiczem też latali i nikt takiego szumu nie robił bo taki jest przywilej władzy. I czy się to komuś podoba czy nie ! Prostaki opozycyjne wyją i wyją ..... Do roboty bo za 2 miechy wybory i miernie was widzę. 80%= PiS reszta 20% Mnie to bardzo na rękę i oby te kompromitacje pseudo-opozycji trwały do wyborów bo potem już ich nie będzie ! i bardzo dobrze.

~Czarek

To jest temat tygodnia. No nie wiarygodne.

~Glamdring

Może sztandar PZPR pięknie prezentowałby się na środku? A tak poważnie, wygląda schludnie to rondo, więc w czym problem? Opozycja tak krzyczała o marnotrawieniu pieniędzy, a teraz sama głupotami zajmuje się i tam gdzie coś wygląda estetycznie chce wydawać tysiące. Pierdołami zajmują się

~wikto33

gratuluje jednostce, która postawiła znak "E13 tablica kierunkowa", zasłaniający dojeżdżającym do ronda ruch z lewej strony na rondzie przy biedronce obok klasztoru

~Maria

Postawić tam szaletę miejską. W Stalowej Woli nie ma gdzie zrobić siku.

~Xyz

Łabądź chyba jest nie wykorzystany. Może jego by tam postawić?

~Tomasz

Rośnie trawa - łanie i schludnie

rst13

Postawcie grzybka takiego jak w parku

~jagoda

jest trawa, po co kombinować, w niektórych cywilizowanych państwach narysowany jest okrąg i wystarczy.

~Mamona

Łohoho ale się pisiorskie trolle puszą jakby Stalówka była ich prywatna oborą. Miasto nie należy do was głąby kapuściane . Jest was tylko 20%. Słownie co piąty to głupek, cwaniak lub naiwniak .

~Plaga kiepow

Pani grób prochowska powinna sie leczyc tak jak inne lewusy. Ciekaw jestem czy goli se cipsko bo jej las przeszkadza

Peters

,,Powstały dwa ronda: pierwsze w sąsiedztwie PSB Mrówka- łączące tę drogę z ul. Przemysłową Boczą...'' - No wczoraj tamtedy jechalem i ronda jeszcze nie bylo. Chcialo by sie rzec ,,Maja rozmach skur..syny''.

~Mieszkaniec

Gdzie jest jakieś rondo przy mrówce.

Tauruslesz

Zobaczcie rondo przy Elmacie .Trasa crossu z kostkiumiechumiech

~KISS

Ogrodnik ....... Gdyby radna Proszowska się zabrała do roboty to nawet gruszki na wierzbie wyrosną...100% dlatego palma na betonie nie jest jakimś nie wiadomo czym .... Wystarczy zabrać się do roboty a nie pitolić że ktoś ma to robić !!!

~estel

Za poprzedniej kadencji pani Proszowskiej w centrum miasta też nic nie rosło na rondach i jej to nie przeszkadzało? Wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarkę ronda np Pileckiego czy Honorowych Dawców Krwi z 2014 aby zapoznać się jak wyglądały. Wtedy to było ok...

~Ogrodnik

Trzeba nazwać rondo imieniem kota Alika i nawet wtedy kwiaty zakwitną. Natomiast uwagi „KISS” są idiotyczne bowiem rondo koło policji i Lidla jest nie do obsadzania roślinnością. Na betonie kwiatki nie rosną podobnie jak beton w mózgu KISS

~Tak

Radna stwierdziła, że jest to jedyne rondo, na którym nic nie rośnie. A trawa to co.
Na nowym rondzie koło tunelu też rośnie trawa tylko