Wypadek na Staszica. Trzy osoby w szpitalu

Image

Do wypadku z udziałem dwóch aut doszło w środę 7 sierpnia 2019 roku na DK77, nieopodal restauracji McDonald's. Panowały trudne warunki, padał deszcz i grzmiało.

Do wypadku doszło na ulicy Staszica o godz. 13:50. W stronę miasta jechał samochód marki VW Passat. W pewnym momencie kierująca autem kobieta rozpoczęła manewr skrętu w lewo usiłując wjechać w ul. Leśną. W tym samym czasie lewym pasem ruchu w stronę Niska jechał Opel Vectra (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych). Kierujący zauważył wprawdzie wymuszający pierwszeństwo pojazd, ale nie zdążył wyhamować. Doszło do zderzenia. Było ono o tak dużej sile, że w obu pojazdach wystrzeliły „poduszki”.

Na miejsce stawiły się wszystkie służby: policja, straż pożarna, dwie karetki pogotowia. Poszkodowani zostali wszyscy uczestnicy wypadku, (z VW: kobieta i pasażer, z Opla: mężczyzna). Najciężej ranny (prawdopodobnie doznał złamaniami obu nóg) był kierowca Opla. Prowadząca VW była trzeźwa, kierujący Vectrą, z uwagi na obrażenia nie został przebadany alkosensorem na miejscu.

Jeden pas ruchu w stronę Niska został zablokowany. Zamknięto również wjazd na ulicę Leśną.

Materiał video
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.