Wypadek w jednym z zakładów. Poparzony mężczyzna.

Image

Ciężko ranny mężczyzna z poparzeniami I i II stopnia helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odtransportowany został do specjalistycznego szpitala.

Do wypadku doszło w piątek 9 sierpnia 2019 roku około godziny 12:50 w jednym w zakładów na ulicy Mościckiego w Stalowej Woli. W hali, w podłożu znajdowały się kadzie z gorącą wodą. Jedna z nich uległa uszkodzeniu. Przybyła na miejsce ekipa naprawcza zdjęła pokrywę zabezpieczająca odsłaniając zbiornik. Robotnicy odeszli z miejsca bez zabezpieczenia podłoża. Jeden z pracowników nie zauważył braku pokrywy i wpadł do kadzi z gorącą wodą.

48- latek doznał licznych obrażeń, między innymi złamań i poparzeń od pasa w dół I i II stopnia. Jego stan określany jest jako ciężki. Poszkodowanego przewieziono do stalowowolskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

W związku z zagrożeniem życia zdecydowanie się wezwać śmigłowiec LPR. Mężczyznę około 1,5 godziny później odtransportowano z lądowiska dla helikopterów znajdującego się na dachu szpitala do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Adam

Kolega pokazał mi prę dni temu, nagrania zrobione ukrytą kamerą, z Superioru. Oglądając to co się tam dzieje nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Obozy pracy w Korei północnej, przy tym wyglądają jak ośrodki wypoczynkowe. Namawiam go żeby upublicznił te filmy.

~Ateista

tylko stal, napisz po polsku, bo nie można, zrozumieć, twojego bełkotu. smiech2

~tylko stal

jak to przeciez jest bpowiec z siarki,takie oskarzenia?masz jakies dowody ,nagrania?

~Qwerty

Jeśli komuś życie miłe, niech nie idzie do pracy w Superior Industries, dawnym Uniweels. Przepisy BHP w tej firmie to czysta fikcja, a wypadki na porządku dziennym, większości nikt nie zgłasza.

~Marek

Zdrowia , oby wszystko było ok.

~Mariusz

Jak podobno stara firma ochrony zabrala pracowników zostali którzy sobie nie radzili albo nie mogli znaleźć pracy bo nikt ich nie chcial i mają efekt

~Krzychu

Jak na ochronie same pijaki to co się spodziewasz

~Zdzich

Za czasów poprzedniej ochrony często kontrolowali i pijaków i złodziej przy tych można wszystko

~do starzec

nieboisz sie tego upubliczniać?chesz być następny?

~kolega

kolega który sie poparzył niebył alkoholikiem ani ćpunem pracował tam z 15 lat,był zastepcą zmianowego i przez czyjąś nieodpowiedzialność stracił zdrowie,dlatego zadam pytanie;kto za to odpowiada?!

~www

Ludzie! opanujcie się! Komentarze typu alkoholik, ćpun, nieroby i inne takie ! Jak tak można! Te komentarze czyta Jego rodzina. Wyobraźcie sobie, że to ktoś od Was... Człowiek leży i walczy o życie, żeby wyjść z tego, a Wy takie rzeczy wypisujecie... Znieczulica totalna...

~DO PRACOWNIK

KIEDY PREMIERA TYCH FILMÓW?

~karzelek

tam robią najgorsze patalachy

~Pracownik

Pracuje w Superior od kliku miesięcy. Od dni pracy, zawsze mam na sobie ukrytą kamerę, zebrało się już sporo materiału, na którym widać jak na dłoni traktowanie pracowników i sporo przykładów nie przestrzegania przepisów BHP. Już niedługo założę kanał na YouTube i zacznę umieszczać na nim te nagrania. Będziecie w szoku, po tym jak zobaczycie co tam się wyrabia.

~tusz

uwaga,uwaga tuszuja!

~Ateista

Jaszczor, popracuj lepiej nad poprawną polszczyzną, bo trudno zrozumieć twój bełkot. smiech2

kasia28

To czyja to wina UR ?

~Jaszczor

W tym zakladzie pracuja ludzie normalni pijacy i narkomani długo tu nie porobia,nie ma że się ochlasz
Czy nachlasz i wolne tu czeka być na czas wchodzisz czy wychodzisz kartę zegarowa musisz odbić robili tacy jak piszesz Ale dawali radę do pierwszej wypłaty poszli w tany i po Airbayt.To praca tylko dla tych co muszą zapierdalac mają rodziny dzieci i kredyty Imbecylu zastanów się co piszesz bo bez tych zakładów stalówka leży

~Ramirez

który zakład?

~KOLO

LEPIEJ SIE POMÓDLCIE ZA KOLEGE!

Podkarpackie84

No ale czemu niby sie nie wzywa ??
A jak ten wypadek byl to co nie wezwali policji ??
Brygadzista powinien odpowiadac bo wina jest tych co tego niezabezpieczyli..

~ciekawy

CIEKAWI MNIE KTO ODPOWIADA ZA TEGO PRACOWNIKA?ZA JEGO BEZPIECZENSTWO W PRACY,PRZECIEZ TEN WYPADEK NIEPOWINIEN SIE WYDARZYĆ!

~bystra

na ten zaklad policji sie niewzywa,tak mowia na miescie

Podkarpackie84

Kazdy co z kontrola na bramie..
Jest nowa ustawa ze skontrolowac cie moze szef itp lub wezwac policje jak wyczuja alkohol

~Wrać

Co się dziwic , ludzie są przemęczeni nadgodziny ,gorąco,urlopu tylko 7 dni a powinno być 14 ciągiem raz w roku. Ciekawi mnie tylko kto odpowie za te przekrety

~kamil

wiadomo co z tym poparzonym?

Peters

,,Do wypadku doszło w piątek 9 sierpnia 2019 roku około godziny 12:50 w jednym w zakładów na ulicy Mościckiego w Stalowej Woli.'' Ciekawe, ze takie zdarzenia maja miejsce NA ulicy...

~Polera

Piwko przed pracą lub w pracy to obowiązek prawdziwego aluminiaka. Dzięki takim ludziom ten zakład jeszcze istnieje a to że narzekają ze mało kasy że ciężko że nie ma wolnego to nic. Wykwalifikowani pracownicy zmienia tą firmę nIczym Steve Jobs w Apple.

~tad

teraz to jest dobrze mozna przyjsc napruty i niekontrolują,polecam alkoholikom,idealna praca.a wiecie moze dlaczego teraz niekontrolują na wejsciu?