Wypadek w jednym z zakładów. Poparzony mężczyzna.

Image

Ciężko ranny mężczyzna z poparzeniami I i II stopnia helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odtransportowany został do specjalistycznego szpitala.

Do wypadku doszło w piątek 9 sierpnia 2019 roku około godziny 12:50 w jednym w zakładów na ulicy Mościckiego w Stalowej Woli. W hali, w podłożu znajdowały się kadzie z gorącą wodą. Jedna z nich uległa uszkodzeniu. Przybyła na miejsce ekipa naprawcza zdjęła pokrywę zabezpieczająca odsłaniając zbiornik. Robotnicy odeszli z miejsca bez zabezpieczenia podłoża. Jeden z pracowników nie zauważył braku pokrywy i wpadł do kadzi z gorącą wodą.

48- latek doznał licznych obrażeń, między innymi złamań i poparzeń od pasa w dół I i II stopnia. Jego stan określany jest jako ciężki. Poszkodowanego przewieziono do stalowowolskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

W związku z zagrożeniem życia zdecydowanie się wezwać śmigłowiec LPR. Mężczyznę około 1,5 godziny później odtransportowano z lądowiska dla helikopterów znajdującego się na dachu szpitala do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.