Miał prawie 2 promile i kierował samochodem

Image

Policjanci ze stalowowolskiej drogówki zatrzymali pijanego kierującego oplem. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj przed godziną 21, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla, którego kierujący, według wcześniejszego zgłoszenia, miał być pod wpływem alkoholu. Policjanci ze stalowowolskiej drogówki podjęli interwencję na ul. Popiełuszki w Stalowej Woli.

Od znajdującego się w pojeździe mężczyzny funkcjonariusze poczuli zapach alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jan

..... za d..ę jego kolesiów, na pierwszy ogień ci co z nim pili i pozwolili by jechał.

~zły

@hmmm: po prostu nikt się nie zgłosił... a tak wogóle to: ty nie masz pojęcia jak wygląda praca policjanta" lub " nie ma podstaw prawnych" wybierz sobie odpowiedź która ci najbardziej pasuje...

e2rds

Do Stw.
Nie pisz do milicjanta przez duże M bo na to nie zasługuje. Kiedyś o prawdziwych Milicjantach chodziła taka anegdotka, że ich rozum mierzy się w "ciantach". Otóż każdy patrol składał się z dwóch milicjantów, z których jeden czytał, a drugi pisał, co dawało 1 cjanta, mimo wszystko to było dużo rozumu. A ten tutaj to ma rozumu 1 mili-cjant, a ty go piszesz z dużej litery.

~hmmmm

A cisza o tym kto i czym wyorał latarnie przed zajezdnią autobusową koło ambulatorium ????

~Stw

Do. Milicjant
Gdyby ten pijany zabił ci kogos bliskiego to bys nie pisal takich bzdur

~DRIVER

No i to jest kolejny powód, zeby policja nie robiła "Trzeźwych poranków" Tylko "Trzeźwe weekendy". Pisze o tym od 2 lat, ale nikt mnie nie słucha: PO WÓDZIE NAJCZĘŚCIEJ WIECZORAMI I NA WEEKENDZIE a nie rano!!! Nawet jak jedzie jakiś "wczorajszy" z 0,3 promila, to nie stwarza żadnego zagrożenia na drodze. Zwłaszcza w porównaniu z pijusem co prowadzi z 2,0 promila w sobotę bo nie zamówi taksówki jak wraca z balangi!

bzk

Biorąc przykład z Durczoka powinni go wypuścić bo nie stworzył zagrożenia

~milicjant

Jakis ormowiec poinformowal takich tylko na lyso ogolic jak w czasie wojny .

~marian

to pijane bydle