Dwa pijani kierowcy w jednym samochodzie

Image

W sobotę policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy jechali jednym pojazdem. Mężczyźni przesiedli się na widok funkcjonariuszy. Obaj będą odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości, ponadto jeden z nich odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu.

W sobotę wieczorem policjanci czuwali nad bezpieczeństwem kierowców, w okolicach przejazdu kolejowego w Nowosielcu. Przejazd od kilku dni był remontowany, a droga krajowa nr 19 w tym miejscu, była całkowicie zablokowana.

Po godz. 21, uwagę mundurowych przykuło dziwne zachowanie mężczyzn w BMW. Kierowca nie wiedział, że przejazd jest zamknięty i zmuszony był zawrócić. Pojazd najpierw zjechał na jedno pobocze, następnie na przeciwne, a mężczyźni siedzący w środku przesiedli się i ruszyli w stronę policjantów bez włączonych świateł. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Okazało się, że obaj mężczyźni w pojeździe byli nietrzeźwi. Kierowca BMW, 24-latek z Jeżowego, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodził się zamienić miejscem, ponieważ siedzący obok kolega, oprócz tego, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie, miał też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obaj mężczyźni będą odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości, ponadto 26-latek z Kończyc, który kierował jako pierwszy, odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.