Modernizacja Rynku w Rozwadowie? Nieprędko

Image

23 maja br. został ogłoszony przetarg dotyczący przywrócenia dawnego charakteru przestrzeni publicznej płyty głównej Rynku w Rozwadowie. Od tego czasu minęły już prawie 4 miesiące. Dlaczego jeszcze nie został wyłoniony wykonawca?

- Jesteśmy w okresie odpowiedzi na pytania, w trakcie postępowania przetargowego. Nowy, wyznaczony termin na otwarcie ofert to 7 października. Zainteresowanie tym przetargiem jest bardzo duże. Odpowiedzi, które są udzielane w ramach toku postępowania o zamówienie publiczne są wiążące dla zamawiającego, dlatego postanowiliśmy dać sobie trochę więcej czasu, aby późniejsza realizacja tego zadania przez firmę wykonawczą nie budziła wątpliwości w tym zakresie– mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

[p]To jak długo będzie trwać weryfikacja ofert będzie uzależnione od ich ilości. Być może w listopadzie miasto podpisze umowę z którymś z wykonawców.

Przypomnijmy, że w ramach tej inwestycji zostanie wykonanych szereg prac m.in.: przebudowa nawierzchni pieszych i kołowych, budowa miejsc postojowych, przebudowa nawierzchni utwardzonych i biologicznie czynnych, budowa elementów sieci: wodno – kanalizacyjnych wraz z przebudową przyłączy, energetycznych, budowa oświetlenia terenu, montaż toalety kontenerowej bezoobsługowej, montaż elementów małej architektury, budowa monitoringu.

Finał wszystkich robót powinien nastąpić pod koniec maja 2021 roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~buco

Jak ćwierkają miejskie wróbelki pan prezes mzk(nowy!)ma już dość nowego stołka. Nie mniej czeka go potężne wyzwanie jakim będzie wchłonięcie jeszcze z dodatnim bilansem miejskiej spółki pec. Na mieście krąży anegdotyczne porównanie 'połączeń" które zrodzone zostało w śród pracowników , "Proletariusze Wszystkich Miejskich Spółek Łączcie Się"! Nie jest różowo w spółkach miejskich, no ale są non stop igrzyska!

manukun

Ja tu mieszkam, w przeciwieństwie do funkcjonariuszy partyjnych. Nie macie niczego do zaoferowania miastu ani jego mieszkańcom oprócz komentarzy o opozycji

~Jajko

Za opozycji na rozwadów praktycznie nie szła kasa.

e2rds

buhahaaa, bo piętnuję kiełbasę wyborczą, ale ten brak przedszkola ma swoje plusy, to jest piękny terem wybiegowy dla piesków, choć ma też minus, przez tą nie usuniętą ramę po banerze, bo pijaczki o słupki butelki rozbijają po piwie.

~Plc

Oj zgrzytają ząbki opozycyjnemu hejterowi i wpisuje te swoje nienawistne wpisy hurtowo

~@manekin

Człowiecze marny kiedy ostatnio byłeś w Stalowej Woli?
Tylko hejty na odległość.
Żałosny typek.

manukun

@ mieszkaniec
Przecież Nadbereżny obieca wszystko wszystkim, byleby partia nie straciła poparcia. Ten karierowicz upycha dług miasta w każdej możliwej spółce, byleby wytrzymać do wyborów. Wszystko będzie, ale dopiero w listopadzie/grudniu/styczniu. Już wiadomo, że nie ma pieniędzy na sztandarowe obietnice Nadbereżnego. A gdzie zaległe inwestycje?

manukun

@buhahaa
PO nie rządziło w Stalowej Woli. Na szczęście. Wymagać trzeba realizacji obietnic. Kilka lat temu Nadbereżny obiecał 3 przedszkola. Powstało tylko jedno. W zamian mamy przejmowanie przez miasto lokali na niejasnych warunkach, rozrost magistratu, spółek miejskich i zakładów budżetowych. Do tego brak informacji, ile miasto wydaje na imprezy, gdzie wydatki sięgają kwot milionowych. Wystarczyłoby na przedszkole.

Ale spoko. Wcześniej rządziło PO-PSL, więc nie ma sprawy. A miasto upada i wyludnia się coraz szybciej.

~buhahaaa

cos taki namolny erdeesik ,uczepiłes sie tego przedszkola jakbys miał ochote do niego wrócić.Nie od razu Kraków zbudowano, zobaczysz co bedzie po 2 kadenci....po 3 ciej.Za peło były tylko obiecanki a teraz ile przez 4 lata jest zrobione,przetrzyj dobrze gały i rozglądnij sie wokoło.

e2rds

Tu nie chodzi o to czy będzie modernizacja rynku w Rozwadowie, czy nie, tu chodzi o prawdę obietnic wyborczych. Rynek już miał być zrobiony i odchodzi w niepamięć, przedszkole przy KEN odeszło w obietnicę, rewitalizacja placu przed MDK pozostała w obietnicy, skarpa - bubel, jedynie co wychodzi to imprezy, tylko nie wiadomo w jakich cenach. Miłego dnia suwerenie.

~rozwad,bobi

Oby nigdy nie rewitalizowali tego rynku w Rozwadowie bo teraz ci urzednicy to okupanci.Ludzie nie chca betonu a oni swoje ze beton to nowoczesnosc i wszedzie tak sie betonuje.Jak nie maja co z kasa z kredytu robic to niech odbuduja ratusz i bedzie ładnie.Ale od trawnikow i drzew łapy precz.

~rrr

po tym "ogierze" a wcześniej "egonie" i jego wpisach widzicie jaki jest poziom umysłowy stalowowolskiej opozycji i jej zwolenników.

~taka prawda

widac ze egon to jakis nawiedzony gosc lub oplacany hejter

~abc

Przeciez miasto nie moze zaslaniac sie tajemnica handlowa przy wydawaniu pieniedzy podatnikow. Juz nie jeden raz o czyms takim slyszalem. Jak jakas firma chce byc taka tajna to niech nie robi interesow z jednostka samorzadowa. TVP dobrze wiedzialo ze jak miasto sponsoruja ta impreze to musi to byc jawne

~dudek60

Z gory widac ze drzew nie jest dużo w rynku ,a dranie z Luckiem chca to wszystko wyciac zeby byl duzy betonowy plac .Po co na co.Jest DOBRZE a chca zeby było brzydko betonowo.

~WSZ

Co prawda o ile litania użytkownika EGON jest lekko mówiąc denerwująca, o tyle ma trochę racji. Jak można wydawać nasze pieniądze na imprezy masowe nie chcąc póżniej ujawnić kwot? Argumentowanie ,że promocja miasta na arenie całego kraju jest niewspółmiernie duża w stosunku do zapłaconej kwoty- jakiś żartumiech Jaka promocja, że niby ktoś przyjedzie do Stalowej na weekend? Na starówkę, rynek, fajne knajpki? Co najwyżej pojeździć na rowerze w chmurze aluminium lub pospacerować na błoniach przy hałasie przyszłej obwodnicy...

~he hee

rozdziadów to niestety kula u nogi....Stalowej Woli. Omijana od wielu lat, podupadłe sklepiki i brak zainteresowania ze strony inwestorów.Muzeum samo nie pociagnie wszystkiego.Smutne to ale prawdziwe.

Mariusz77

Czyli cięcie i betonowanie . Kudlaty chyba za młodu spadł z drzewa i teraz ma do nich awersję .

~dziadekrozw

Oby nigdy to nie nastapiło,bo rynek jest ładny,troche pisiory zniszczyły go wycinajac drzewa ale przypomina ten ładny za PRLu.Im tym złym chodzi zeby było jak wszedzie w Polsce czyli duzy pusty plac betonowy bez drzew,a kamieniczki pasteloroza.

~ALFONS

KAMERY BĘDĄ KOŁO MOJEJ PRACY

~www

A to nie było w obietnicach na poprzednia kadencje?

~Zefin

Ale jak to? Przecież 4487...

~DO ADMINA

Czy administrator znajdzie wreszcie sposób by usunąć w cień kłamcę i pomawiacza o ksywce "egon".
To kompromitacja dla całej stalowowolskiej opozycji.
Tacy własnie są chorzy z nienawiści!

~Kibic

Panie Egon przestań pan spamować komentarzy użytkownicy forum mają pana dość

~Patyk

Do egon wiesz że za oczernianie i pomówienia mozna odpowiadać każdy ma cię dość i przestań wypisywać swoje wypociny bo osiągnąłeś Himalaje głupoty

~ksiadz

Po przejściu huraganu Pis nie będzie tu nic i niczego, pisuary dobrze o tym wiedzą

~Mieszkaniec

A na forum ekonomicznym w Krynicy "nasz " prezydent chwalił się rewitalizacją osiedli Rozwadów i Fabryczne. Jak widać chwalić się można, a co innego realizować obietnice głoszone od kilku lat.

~RODAK

Do ~egon. Przestań opowiadać te swoje bajki.

~drzewa

A drzewa i tak wytną, pewnie już w październiku po wyborach.