Pomogli zatrzymać nietrzeźwych kierowców

Image
Dzięki zgłoszeniom świadków, policjanci udaremnili dalszą jazdę dwóm pijanym kierowcom. Obaj mieli po 2,5 promila alkoholu. Jeden z zatrzymanych rozwoził towar po sklepach. Drugi, wracając z Krakowa, wjechał do rowu.

Zgłoszenia uczestników ruchu drogowego o pijanych kierowcach, niewątpliwie pomagają policjantom w zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. To dowód na to, że wzrasta świadomość społeczna o zagrożeniach, jakie mogą stwarzać pijani kierowcy, a tym samym spada tolerancja dla takich zachowań. Dzięki sygnałom od innych kierowców, policjanci zatrzymali w sobotę dwóch kierujących, którzy mimo wypitego alkoholu, zdecydowali się usiąść za kierownicą.

Pierwszy nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w centrum Niska po godz. 12. Jadący za nim kierowca, poinformował policjantów o niebezpiecznej jeździe dostawczego mercedesa. Mężczyzna, siedzący za kierownicą mercedesa, był kompletnie pijany. Okazało się, że jest w pracy i właśnie przywiózł towar do sklepu. Policjanci zbadali jego stan trzeźwości. 51-latek z Niska miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kolejne zgłoszenie wpłynęło do policji około godz. 22.00 Kierowca przejeżdżający przez Nowosielec zauważył w rowie forda. Kierowca wydawał się pijany. Jadący na zdarzenie funkcjonariusze w Nowosielcu zauważyli pojazd, który na widok radiowozu zjechał na posesję. Posiadał on liczne uszkodzenia. Okazało się, że pijany kierowca forda wyjechał z rowu i próbował odjechać. Policjanci ustalili, że 33-latek z powiatu kraśnickiego wracał z Krakowa. W Nowosielcu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W organizmie miał 2,5 promila alkoholu.

Obaj kierowcy stracili prawa jazdy. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
panpikuss

To portal stalowemiasto, czy niżanskawieś? Co raz wiecej info z tej okolicy, które nikogo tutaj nie interesują.

mark30

powinni tych debili po %%% nazwiska i zdjęcia dodawać

~czytelnik

I ten pijany co w rowie wylądował to sam by sobie vana wyciągnął i dalej jechał gdyby nie udaremnienie przed policję.
Prosze nie pisać bzdur! Tekst na poziomie zerówki.

~Janusz

Hore państwo i postkomuchy podpierd.... czy Ormo czuwa psy śledzą a rowerzyści za kieliszek siedzą.Ja jeżdżę po Europie ale najgorzej to jest w Polsce

~Do Prokurator

Ty to sobie możesz się schylic i opierdolic sam sobie pęto

~Do Prokurator

Ty to sobie możesz się schylic i opierdolic sam sobie pęto

Mariusz77

Wielkie brawa dla tych ludzi .
Szkoda tylko ze dla tej pijanej patologi prawo tym kraju jest tak łaskawe

~Ateista

Ja bym im najpierw wpierdol spuścił, a następnie wezwał policję.

~milicjant

Ormo czuwa !!

~Prokuratura

Widzę że podpierdalaczy nie brakuje ... Szkoda chłopaków przecież każdy jeździ pod wpływem ja tirem jeżdżę codziennie i tak już 10lat jak mnie milicja łapie to 500 i dalej jadę