Wybory Parlamentarne 2019- Frekwencja Stalowa Wola- godz.17:00- 44,8%

Image

W niedzielę mieszkańcy Polski wybiorą 460 posłów i 100 senatorów. W kraju odnotowano wiele zakłóceń ciszy wyborczej. U nas spokojnie.

Idąc na wybory trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości. Może to być: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, a w przypadku uczniów również legitymacja szkolna. W innym przypadku nie otrzymamy karty do głosowania. W Stalowej Woli jest 36 obwodowych komisji wyborczych, z których 33 to komisje stałe, 2 znajdują się na terenie zakładów leczniczych i 1 w DPS-ie.

Wybory rozpoczęły się 13 października o godz. 7:00 i potrwają do godz. 21:00.

Stałe komisje wyborcze znajdują się w następujących budynkach: Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Targowa 3, Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Jaśminowa 4, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rozwadowska 10, Przedszkole Nr 15, ul. Obrońców Westerplatte 1, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Wojska Polskiego 9, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Aleje Jana Pawła II 27, Mostostal S. A., Aleje Jana Pawła II 25a, Przedszkole Nr 3, ul. Józefa Poniatowskiego 57, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Józefa Poniatowskiego 55, Hotel STAL, ul. Komisji Edukacji Narodowej 4,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 (wejście od strony żłobka), ul. Józefa Poniatowskiego 55,Przedszkole Nr 18, ul. Józefa Poniatowskiego 33,budynek przyległy do Przedszkola Nr 18, ul. ulice: Józefa Poniatowskiego 33A, Spółdzielnia Mieszkaniowa ADM Nr 3, ul. Józefa Poniatowskiego 16, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Szansa", ul. Czarnieckiego 1,NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Czarnieckiego 3, Przedszkole Nr 11, Aleje Jana Pawła II 6,Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 10, Zespól Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli, Aleje Jana Pawła II 21,Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Generała Leopolda Okulickiego 32, Przedszkole Integracyjne Nr 12, ul. Generała Leopolda Okulickiego 20,Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, Stalowa Wola ul. Generała Leopolda Okulickiego 14,Klub Spółdzielni Mieszkaniowej "Emka", ul. Żwirki i Wigury 6, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14, Szkoła Muzyczna, ul. Narutowicza 11, Liceum Ogólnokształcące im. KEN, ul. Staszica 5, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Energetyków 18, Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ul. Melchiora Wańkowicza 72/2, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Romana Dmowskiego 9, Przedszkole Nr 7, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 29a, Bursa Międzyszkolna, ul. Orzeszkowej 2, Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli- Dziekanat, ul. Ofiar Katynia 6, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Niezłomnych 1.

Obwodowe komisje wyborcze w zakładach leczniczych: SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny, ul. Staszica 4, Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy SPZOZ i Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, ul. Dąbrowskiego 5.

Obwodowa komisja wyborcza: Dom Pomocy Społecznej, ul. Romana Dmowskiego 2a.

Frekwencja

Godz. 12:00- Polska: 18,14%

Godz. 12:00- Podkarpacie: 20,26%

Godz. 17:00- Polska: 45,94%

Godz.17:00- Podkarpacie: 45,69%

Godz.17:00- Stalowa Wola: 44,8%

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kartofel

Czy wynik jest zgodny zgodny z ustaleniami pierwszego sekretarza KC PIS?

~Obywatel

Głosowałem przeciw PiS ale trudno na tym polega demokracja. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w głosowaniu.Wszystkim życzę szczęścia i pogody ducha umiech

~J23

WRESZCIE POLSKA I PRAWDZIWI POLACY SIĘ OBUDZILI CZAS ROZLOCZYĆ ZŁODZIEI "ELITY"POKO ZA OKRADANIE POLSKI I POLAKÓW 300 MILIARDÓW ZŁOTYCH ,WYSTARCZY NIE KRAŚĆ I NIE OSZUKIWAĆ POLAKÓW
A PIENIĄDZE BĘDĄ NA WSZYSTKO DOŚĆ KŁAMCÓW I OSZUSTÓW WŁASNEGO NARODU , ZDRAJCÓW TARGOWICY NADZWYCZAJNEJ KASTY "WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚĆI" TAK TRZYMAĆ PIS-VICTORIA !!!

~ech

Każdy chciałby dostać z nieba ale nie koniecznie chciałby pracować. Ale żeby pieniądz miał jakąkolwiek wartość to musi ktoś pracować. Nie uczą tego już w szkole?

~Edyta

Hurraaaa Vivat PiS!!!!!

~Sygnalista

W tajnym dokumencie komisji smoleńskiej, do której dotarli dziennikarze, czytamy. Że to Lech Kaczyński sterroryzował, załogę samolotu, przejął stery i rozbił go wierzbę. Na nagraniach słychać, jak krzyczy że ma już dość zycia i tego że jego brat, Jarosław znęca się nad nim, psychicznie i gwałci go co noc.

~umpapa

No i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mniej wykształconą patologia ma swoją partię, patologia z wyższym wykształceniem ma swoją, a reszta to margines.

~mariusz2

PiS wygrał wybory dzięki obdarowywaniu Polaków, ale to wygrana na kredyt

e2rds

5 Października 2019 21:14:29
~rzecznik
Do e2rds,po co takie pier..doły piszesz , na 1000 procent już w te piątej nie oficjalne otwarcie tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO. A na 100 procent mecze z WIDZEWEM i KATOWICAM [puchar POLSKI] gramy pod koniec października na naszym cudownym CENTRUM SPORTOWYM.
rzeczni, notorycznie kłamiesz od dłuższego czasu, to niby czemu masz teraz zaprzestać. Twoim zadaniem jest wciskać ciemnotę ludziom i mieszać w głowach i robisz to, ale nic nie trwa wiecznie, pęknięcie już ma swój początek. Pozdrawiam.

~siwy

jakby nie 500 plus to pis by nie wygrał

manukun

Edziu jak zwykle się ośmiesza. Jego zdaniem na Webera głosują tylko kibice ze Stalowej Woli, chociaż okręg wyborczy sięga Dębicy.

~Yhyhyhy

Konfederacja!

~Polon

Lewactwo znów wraca do Sejmu. Niestety od jakiegoś czasu taki trend panuje w całej Europie. Co zresztą się dziwić jak w parlamencie europejskim obchodzone są urodziny Marksa i Engelsa.

~Polak

ale pogrom lewactwa , brawo KONFEDERACJA!

~Muszka

Nic nowego, 50 % społeczeństwa to debile, tak to wygląda..

~jojo

teraz czekamy na działania komuchów, gejów i i kwadratowej szczeny który ma swojego sobowtóra o tym samym nazwisku w Izraelu tylko tam jak kobieta(też utworzyła partię o tym samym programie)… bardzo ciekawe nieprawdaż...., ludzie zobaczą ich program i za cztery lata będzie 0,4 poparcia dla lewactwa... hahha super

~jojo

to koniec lewactwa z PO, SLD, PSL, ostatnie cztery lata dla leśnych dziadków z PZPR żeby się nachapać pensją poselską … Brawo KONFEDERACJA !!!!! Mamy nowe rozdanie!!!!

~Jeje

Iletu hejtu i nienawiści ze strony Iletu. Myśleli, że wygrają z Pisem. Hahaha. A teraz zbierać z miasta to smieszne plakaty peło i reszty opozycjonistów. Inaczej dostaniecie karę zaśmiecanie miasta.

~Jaś

czeka nas ciężki czas , gdyby nie 500+ to pisu już by nie było. Maciar wróci z ukrycia z nową rewelacją w sprawie smoleńska, ziobro zostanie policjantem ,prokuratorem i sędzią w jednym, po roku kryzysu już pisu nie będzie

~Jaś

czeka nas ciężki czas , gdyby nie 500+ to pisu już by nie było. Maciar wróci z ukrycia z nową rewelacją w sprawie smoleńska, ziobro zostanie policjantem ,prokuratorem i sędzią w jednym, po roku kryzysu już pisu nie będzie

~RobiZnajrobi

Partia zbudowana na oszustwie Smoleńskim, działająca jak mafia, odbierająca wolności obywatelom, ogłupiająca poprzez TVPis, w ścisłej symbiozie z KK, za pieniądze podatników kupiła wybory!
No to tylko pogratulować wyboru?

~student

Podczas wieczoru wyborczego w sztabie Prawa i Sprawiedliwości nie było czuć tryumfu. Prezes Jarosław Kaczyński wie, co dla niego znaczy obecny rozkład sił. Kilka mandatów ponad większość parlamentarną to koniec marzeń o większości konstytucyjnej albo chociaż 3/5, potrzebnych do odrzucenia weta prezydenta.

~Platon:

"Zbyt mądrzy na angażowanie się w politykę są karani rządami głupszych"
Komentarz zbyteczny po tych wyborach.....

~Taka Gmina

PiS wśród rolników – poparło go 67,4 proc. wyborców z tej grupy. KO wygrała natomiast wśród właścicieli firm, dyrektorów oraz – nieznacznie – wśród uczniów i studentów. W grupie określonej jako dyrektorzy, kierownicy i specjaliści KO uzyskała 39,7 proc., PiS – 26,6 proc. Wśród właścicieli lub współwłaścicieli firm KO poparło 38,8 proc., PiS – 29,5 proc.

~Tomek

Potwierdziło się kolejny raz, że pis i jego wyborcy, to motłoch, prostaki i ciemna masa, która tylko widzi 500 tu i teraz.

~nasza gmina

Wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości przeważały osoby z wykształceniem średnim (40,2 proc.) - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu. Wyborcy KO to najczęściej osoby z wykształceniem wyższym (52,1 proc.).

~nasza gmina

Wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości przeważały osoby z wykształceniem średnim (40,2 proc.) - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu. Wyborcy KO to najczęściej osoby z wykształceniem wyższym (52,1 proc.).

~poza trybem

Naród wspaniały, tylko ludzie q...

~poza trybem

Naród wspaniały, tylko ludzie q...

~Ewa

Cywilizowana Europa była tak blisko.... Teraz znowu powrót do tradycji Azji.....