Rafał Weber zadowolony z wyników wyborów

Image

Poseł Rafał Weber podziękował wyborcom, którzy zagłosowali na Prawo i Sprawiedliwość. Wyrazy wdzięczności złożył także na ręce samorządowców i polityków, którzy współpracowali z nim na przestrzeni 4 ostatnich lat.

- To doskonały czas dla Podkarpacia, doskonały czas dla naszego regionu. Mam nadzieję, że ten czas wykorzystamy jak najlepiej ku chwale mieszkańców naszego regionu– podkreśla Rafał Weber.

Ogromny mandat zaufania

Kolejna kadencja, to kolejne wyzwania. Stalowowolanin chce kontynuować rozpoczęte działania w tej kadencji i w dalszym ciągu pracować na rzecz województwa podkarpackiego.

- Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony ze swojego indywidualnego wyniku: 26 746 głosów, z czego 20 003 głosy pochodzą z terenu powiatu stalowowolskiego. To mnie bardzo miło zaskoczyło. Nie ma chyba drugiego innego takiego wyniku z jednego powiatu jak ten mój indywidualny, uzyskany w powiecie stalowowolskim. Chciałbym gorąco podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach. Dziękuję wszystkim tym, którzy oddali głos na Prawo i Sprawiedliwość, a nisko kłaniam się wszystkim, tym, którzy poparli moją osobę– mówi poseł Weber.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory i będzie mogło samodzielnie wykreować rząd i wziąć odpowiedzialność za losy Rzeczypospolitej Polskiej.

- W ciągu najbliższych dni nasze ścisłe grono polityczne, kierownictwo partii będzie ustalało skład rządu. Kandydatura na szefa rządu jest dość oczywista. Myślę, że będzie to pan premier Mateusz Morawiecki. Włożył ogrom pracy kampanijnej, ale też wykonawczej przez te ostatnie 2 lata. Bardzo bym chciał żeby funkcje ministra infrastruktury dalej pełnił pan Andrzej Adamczyk. Mogłem przyglądać się pracy pana ministra przez ostatnie pół roku i naprawdę jest to polityk o ogromnej skuteczności, dojrzałości, umiejętnościach– mówi poseł Rafał Weber.

Poseł Weber przyznał, że były to trudne wybory. Podkreślił, że lista Prawa i Sprawiedliwości była bardzo mocna, a pretendentów do uzyskania mandatów było wielu.

- 6 z 12 posłów, niestety, nie uzyskało reelekcji. To pokazuje siłę tej listy. To pokazuje też wewnętrzną konkurencję. Najważniejszy jest sukces komitetu Prawa i Sprawiedliwości– mówi Rafał Weber.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.