Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych na DK77

Image

Kolizja miała miejsce na Alejach Jana Pawła II, nieopodal stacji paliw i placówek handlowo- usługowych.

Do zdarzenia doszło we wtorek 15 października 2019 roku na Drodze Krajowej numer 77 około godziny 12:50, pas ruchu w stronę Rozwadowa. Jadąca Alejami Jana Pawła II ciężarówka marki DAF (na leżajskich numerach rejestracyjnych) najechała na tył samochodu Scania (na numerach z Ropczyc). Oba pojazdy zostały nieznacznie uszkodzone.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie było konieczności wzywania Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejsce przyjechał patrol ze stalowowolskiej drogówki. Sprawcę zdarzenia rozliczono mandatowo. Ruch w tym miejscu odbywał się płynnie.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~MONIKAMONIA

Wspaniali panowie funkcjonariusze ze nie odebrali kierowcom dowodow rejestracyjnych. Wszystko zawdzieczamy naszemu wspaniałemu rządowi PIS do Końca zycia bede z PISem bo inne partie to złodzieje. Pis to najwspanialszy Cud dla Polski mamy teraz wszystko Dziekujemy Panu Prezesowi Kochanemu Jarosławowi Kaczyńskiemu, ręce całuję. Kocham PIS Kocham Polskę Kocham Nasz Wspaniały Naród Wierzący. Szczęść Boże wszystkim Sympatykom naszego Pisu. Dziękujemy za Trzynastkę do Emerytury a nasze Wnuki i dzieci Dziękuję za 500+. Wszystkiego Dobrego życzymy zyczymy, I Zdrowia I Szczęscia i Błogosławieństwa przez Ręce Maryi.

~Mania

mój komentarz nie jest udostepniony ?

~PO_pieram

@kierowca
oczywiście, że jeżdżę rowerem. Robi to świetnie na PO_śladki i ogólnie PO_prawia zdrowie i samo_PO_czucie (PO_lecam, bo widzę że Pan sfrustrowany).
PO_rtal PO_daje informację o ukaraniu sprawcy mandatem:
" Sprawcę zdarzenia rozliczono mandatowo."
Myślę, że redaktor nie odpuściłby sobie przyjemności PO_informowania o zatrzymaniu dowodów rejestracyjnych.

dezyderata

Do zdarzenia doszło we wtorek 15 października 2019 roku na Drodze Krajowej numer 77 około godziny 12:50, pas ruchu w stronę Rozwadowa. Jadąca Alejami Jana Pawła II ciężarówka marki DAF (na leżajskich numerach rejestracyjnych) najechała na tył samochodu Scania (na numerach z Ropczyc). W jakim języku to jest napisane? Ktoś może przetłumaczyć?

~Marcel

Obie tablice rej. Świadczą o inteligencji

~kierowca

Skąd wiesz, że dowód nie został zatrzymany ?? Na pewno został zatrzymany i mandat też nałożony. Nie pisz głupot jak pewnie rowerem jeździsz.

~PO_pieram

..ale jak mandatowo?
biały samochód powinien stracić dowód rejestracyjny - nie powinien być dopuszczony do dalszego ruchu
Zresztą w czerwonym brak tylnej lampy po stronie kierowcy również dyskwalifikuje go w ruchu drogowym.
...to pytam się, po co pojechałam tam policja, skoro nie chodziło o bezpieczeństwo?

~PO_pieram

..ale jak mandatowo?
biały samochód powinien stracić dowód rejestracyjny - nie powinien być dopuszczony do dalszego ruchu