Klasa A. Remis w meczu KP Zarzecze – KS Jarocin.

Image

Opracował : Radosław Brzyski

W Zarzeczu rozegrano spotkanie zapowiadane jako wydarzenie 14 kolejki klasy A grupy II, pomiędzy liderującym w tabeli miejscowym KP, a mającym równie wysokie aspiracje KS Jarocin.

Mecz wywołał spore zainteresowanie wśród kibiców obu drużyn, którzy licznie stawili się na stadionie aby wspierać swoich ulubieńców.

Widowisko było zacięte i jak przystało na drużyny z wyższej półki tabeli obfitowało w ciekawe i składne akcje. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna gospodarzy, która okres dobrej gry udokumentowała bramką i prowadzeniem do przerwy. Druga odsłona to przewaga piłkarzy z Jarocina, którzy po zdobyciu wyrównania dążyli do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, który w przekroju całego spotkania nie krzywdzi żadnej z drużyn.

KP Zarzecze – KS Jarocin 1:1 (1:0)

1:0 Franciszek Dul 25’

1:1 Andrzej Pławiak 55’(rzut karny)

KP Zarzecze : Sebastian Stój, Franciszek Dul, Damian Kępa, Krzysztof Maczuga, Dariusz Kobylarz, Adam Zelek, Rafał Dudek, Łukasz Szpyra, Konrad Szuba, Damian Wójcik.

Rezerwa : Mirosław Pardyak, Adam Erdzik, Radosław Kozyra, Konrad Owanek, Damian Oleksak.

Trener : Adam Dul

KS Jarocin : Jakub Fabianowski, Dominik Cichoń, Grzegorz Dyba, Rafał Pliszka, Andrzej Pławiak, Łukasz Socha, Adam Szczebara, Mikołaj Węgliński, Kamil Tarka, Gracjan Tęcza, Paweł Oczkowski.

Rezerwa : Grzegorz Chudy, Wojciech Mika, Maksymilian Golec, Łukasz Mika.

Trener : Artur Lebioda

Sędziowie zawodów : Rafał Sawicki, Wojciech Wolan, Mariusz Koper

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.