Zwycięstwo Stalówki na zakończenie rundy. Zobacz skrót meczu.

Image

Opracował : Radosław Brzyski

W meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek o Mistrzostwo 2 Ligi Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:1.

Wygrana sprawiła, że Stalówka na półmetku rozgrywek przesunęła się w tabeli na 15 pozycję i zmniejszyła dystans w tabeli do pierwszego miejsca w bezpiecznej strefie, które zajmuje dzisiejszy rywal do 2 punktów.

Bohaterem spotkania w Siedlcach był strzelec dwóch bramek Rober Dadok, który na to miano zasłużył przede wszystkim ciężką pracą i walką na całym boisku.

Koniec pierwszej rundy nie kończy zmagań w tym roku. Przed naszymi piłkarzami jeszcze trzy mecze rundy rewanżowej przed przerwą zimową, a najbliższy mecz to derby z Resovią, które zostaną rozegrane w sobotę 16 listopada o godz.13:00 na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie.

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)

0:1 10’ Robert Dadok

1:1 53’ Adam Mójta z karnego

1:2 62’ Robert Dadok z karnego

Pogoń Siedlce : Misztal, Mójta, Margol, Wiktoruk(90 Barciak), Romanowicz (63 Skibicki), Olszewski, Kluzek (63 Walków), Firlej, Mosiejko, Kozłowski I (84'Kozłowski II), Brodziński

Stal Stalowa Wola: Kalinowski, Waszkiewicz, Kiercz, Sobotka, Jarosz, Mroziński, Jopek(90’ Śpiewak), Pietras (66’ Stelmach), Ciepiela (79’ Wójcik), Dadok, Zjawiński (46’ Płonka)

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.