16-latek zatrzymany z narkotykami

Image

W piątek przed południem, w Parku Miejskim w Nisku, policjanci zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie narkotyki. 16-latek na widok policyjnego patrolu próbował uciec. W trakcie przeszukania jego odzieży, policjanci znaleźli woreczek z marihuaną, dwa młynki i używaną lufkę.

Tuż po godz. 11, policjanci patrolujący teren Parku Miejskiego w Nisku, zauważyli młodego mężczyznę siedzącego z nogami na ławce. Poszli w jego stronę. Na widok zbliżających się policjantów, nastolatek zaczął uciekać i nie reagował na ich polecenia. Został zatrzymany na ul. Głowackiego. Był bardzo nerwowy, nie potrafił uzasadnić swojej ucieczki.

Policjanci podejrzewali, że może posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania odzieży, w jego kurtce znaleźli woreczek strunowy z suszem, dwa młynki i używaną lufkę. Wstępne badanie wykazało obecność substancji zakazanych w zabezpieczonym woreczku.

16-latek po wykonanych czynnościach został przekazany matce. Będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich za posiadanie narkotyków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.