Wypadek na Wojska Polskiego

Image

W niedzielę 15 grudnia 2019 roku doszło do wypadku, w którym ranny został rowerzysta.

Około godziny 15:45 ulicą Wojska Polskiego jechała samochodem marki Chevrolet (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych) kobieta. W tym samym czasie, rowerem po chodniku, poruszał się mężczyzna. Nagle wtargnął na jezdnię uderzając w bok samochodu. Wyjechał zza pergoli śmietnikowej dlatego nie mógł zostać w porę zauważony przez kierującą.

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję. Rowerzysta był pijany. Miał rozbitą głowę, połamane żebra i uszkodzone płuca. Został odtransportowany do stalowowolskiego szpitala.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Na miejsce wezwano policyjnych techników. Zebrane materiały pozwolą w odtworzeniu przebiegu zdarzenia.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Olo

To efekt wykrzykiwania haseł - "ROWYRZYSCI MAJĄ PIERWSZENSTWO" o samo tyczy sie bezmuzgich pieszych.

~J~

Jak tam się z górki rowery rozpędzą to z całym imetem wylatują zza tego śmietnika. Nic nie patrzą, nawet nie zwolnią. A teraz o tej godzinie to już widać światła samochodu i można pomyśleć, że samochód jedzie.

~maly duzy

to moj kolega rzezbiarz zostal potracony, wracaj do zdrowia przyjacielu

~real

jak mateuszek uskuteczni swoje przywileje dla przechodniów a policaje zaczną je egzekwować to w takiej stalowej wólce korki komunikacyjne w godzinach szczytu się potroją
Niech też mateuszek-pinokio zatrzyma dla pieszych.....lokomotywy na przejazdach

~zrodzinom

też bym rozjechał rowerzystę i co z tego że miał pierszenstwo "mateuszkowe" to na święta leżałby w szpitalu

kabi

J 23 pojedź do Holandii, zobaczysz jak tam się jeździ po mieście, po powrocie nie będziesz utyskiwał

~LOL

A może ten żul miał połamane żebra i uszkodzone płuca już przed wypadkiem?!!!!!!! Debile. I do tego rozdupczoną wątrobę?

~Arturo

To plaga rowerkami jeżdżą jak chcą sam zostałem z tyłu potrącony

~J 23

Mateuszek wprowadzi pierwszeństwo pieszych przed przejściem, także już nie będą musieli się rozglądać przed wejściem na drogę - w zasadzie już się nie rozglądają. Trzeba jeszcze znieść konieczność używania świateł przez rowerzystów i sygnalizowania zamiaru skrętu - po co tak ich męczyć.

~Rst13

Widać że wszystkie okoliczne bloki mają klucze do pergoli
Nie jak my z 13 musimy codziennie rano zostawiać wory ze śmieciami przed pergolą.
Panie Karaluchu gdzie są klucze

~Lukas

Prawda jest taka ze pieszy i rowerzyści nie patrzą i lądują na przejście jak święte krowy a później wina kierowcy bo jechał jak wariat przechodzisz przez jezdnię odłoż telefon na chwile popatrz na droge czy można przejść bezpiecznie a nie tak jak bezmozgi druga sprawa na przejściu oczekując na światło zielone piesi stoją praktycznie na skraju chodnika cofnij się metr dalej niektóre auta jak np bus ma bardziej wysunięte lusterka trzepnie cie lusterkiem i juz problem będzie po co to komu.

~do Polol

jesteś mało inteligentny ,ten kolo rowerzysta był pijany to jakiś menelik a nie pracownik ,no cóż jaki portal tacy ludzie

~Polol

Tak jeżdżą barany z huty albo do roboty zap jak szaleniec albo z roboty nie patrzą czy ma pierwszeństwo czy nie byle szybko na kluchy do domu gorące zdazyc

naxxos

kultury wymagają piesi od kierujących, a ja pytam, dlaczego kierujący ma nie wymagać kultury od pieszych zanim wejdą na nie swoje?

~jarekzkotem

tam rowerzyści co chwile zjeżdżają i nikt nie postawił progu..

~lil.a

Tak bardzo często tak wjeżdzają na jezdnię . Miałam kilka razy taką sytuację dobrze , ze jechałam wolno i warunki były dobre .

~www

co innego człowiek stojący pół metra od przejścia a co innego rowerzysta wyjeżdżający zza zasłoniętej przeszkody.
Apropo wychodzenia zza czegoś, dlaczego Policja toleruje u nas parkowanie tuż przed przejściem dla pieszych? Często jakiś van albo auto z przyciemnionymi szybami. Jadąc samochodem mimo iż prawie się zatrzymuje to i tak nie mam pewności czy kgoś niskiego lub jakiegoś dziecka nie potrące. Pieszy też ma bardzo ograniczoną widoczność i musi się wychylić, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

~Serio???

J23 tylko jak ustąpić komuś kogo nie widać zza pergoli? Po trzezwemu też tak wychodzą i wyjeżdżają prosto pod koła więc co się dziwić że po pijaku się zdarzyło....

~Xyz

Z za tej pergoli już nie jeden rowerzysta wyjechał wprost pod auto. Jadą z górki i bez żadnej refleksji wjeżdżają na jezdnię.

~siwy

już o godzinie 15 widziałem towarzystwo chwiejące się pod MDK umiech czekali na bigos umiech

~J 23

No to wzorem obecnej linii rządowej co do zmian przepisów oprócz absolutnie dowolnych praw pieszym należy dać je też rowerzystom (choć trudno wyobrazić sobie większe). My kierowcy będziemy ustępować wszystkim i wszędzie. Niech rząd nie zapomni o pociągach, bo piesi giną też na torach - więc niech i tam mają pierwszeństwo.

~uuuu

tak bo każdy pijak to złodziej

~ Xxxx

Zastrzelic pijaka i spokoj

~jozek

Do Siwego.Wypadek mial miejsce o godz.15.45 a wigilia zaczela sie o 16 tej.Wiec siwy miej troche oleju we lbie

~siwy

sam dziś widziałem nie jednego pijanego. no cóż może wracał z wigilii miejskiej?

stella

Adaś szalał na kiecie?