Zwycięstwo z Puszczą Niepołomice, czyli udany sparing

To już czwarte spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym. Na uwagę zasługuje dobra postawa formacji defensywnej. Stalówka trzy razy nie straciła bramki.

Do soboty trzy mecze mieliśmy już wygrane. Pokonaliśmy do tej pory takie zespoły jak: Wisła Sandomierz (1:0), Bruk-Bet Termalica Nieciecza (2:0) i Korona II Kielce (4:2). Dziś kolejne zwycięstwo, które potwierdza dobrą dyspozycje naszych zawodników. Oby dzisiejsze wyniki miały przełożenie na sezon ligowy.

Pierwsza połowa upłynęła bezbramkowo i faktycznie trochę brakowało strzałów na bramkę gości. Bramki padły dopiero w końcówce spotkania, kiedy najpierw w 82 minucie bramkarza gości pokonał Bartosz Tłuczek, a wynik dwie minuty później ustalił z rzutu karnego Piotr Mroziński.

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Tłuczek 82′, Piotr Mroziński (k.) 84′

Stal Stalowa Wola:

Pietrzkiewicz (60’ Korziewicz) – Witasik (46’ Waszkiewicz), Kiercz (46’ Zawodnik Testowany I), Mroziński – Szifer (46’ Zawodnik Testowany II), M. Płonka, Jopek (46’ Stelmach), Chromiński (46’ Jarosz), Sobotka (46’ Zmorzyński) – Fidziukiewicz (60’ Tłuczek), T. Płonka (60’ Zawodnik Testowany III).

Kolejne spotkanie Stal Stalowa Wola rozegra 5 lutego. Rywalem Zielono- Czarnych będzie TEXOM Sokół Sieniawa.