Ceremonia ważenia przed I Memoriałem Lucjana Treli

Image

Olimpijczyk z Barcelony, trzykrotny mistrz Polski Dariusz Snarski poprowadził ceremonię oficjalnego ważenia zawodników przed jutrzejszą galą boksu „Stalowa Wola Boxing Show” I Memoriał Lucjana Treli.

Wydarzenie odbyło się w Galerii VIVO. Dla chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat sportu oraz boksu zorganizowano konkurs, a nagrodami były podwójne wejściówki na jutrzejsze zawody. Przybyli goście mogli też założyć rękawice bokserskie i pod okiem trenera poczuć się jak „Rocky”.

Następnie odbyła się prezentacja zawodników, którzy staną do walki w dniu jutrzejszym oraz ich ważenie. Związane z tym „face to face”, chyba z racji Walentynek było dość łagodne.

Ceremonia była tylko zapowiedzią czekających nas emocji, których nie powinno braknąć w Hali MOSiR w Stalowej Woli. Początek gali w sobotę 15.02.2020 r. o godz.19.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ooo

To prawda już wstyd mu pokazywać się. Od dłuższego czasu go nie widać. Poza tym miał być tylko on w ramach oszczędności. Rozumiem że ta Pani pracuje charytatywnie w UM

~miki

Bardziej brakuje wełnianego któły jest wielkim przyjacielem społtu smiech2

San-Domingo_85

Zdecydowanie brakowało na zdjęciach byłego prezydenta STW. Przecież on był takim wielki miłośnikiem boksu.

~Denko

Pani wice będzie miała kolejny sukces do si wi smiech2

~siwy

na gali nie był bo był w warszawce u dudy. nie rozdwoi się. partia najważniejsza umiech

~Res

Czy to nie jest obciach dla UM że wysyła Panią na taki obciach. A gdzie pan prezydent już się nie pokazuje w mediach. Nasze miasto jest tak zasłużone że już mu wstyd ?

~droba

Barany przecież jest od 19 transmisja live na Polsat Sport Fight .Co za barany.A o 23 to będzie pokazana na Polsacie Sport walka główna.

mix

Jakie miasto taka gala!

~mosir

nie siara a motor

~Stalowa

To już nawet nie jest śmieszne.

~Jaja

Renata, Renata, Renata ........Można zrobić z siebie pośmiewisko?

~rzecznikKS

Przed chwilą jak wracałem Kwiatkowskiego na parkingu obok Kulu jakas kibolska hołota próbowała dymić z policją. Jakas siara przyjechała bo widzialem ze 2 samochody rta czy co?

~Żal

Nie wiem co gorsze. Gest Lichockiej czy uścisk dłoni wiceprezydent Stalowej Woli i faceta w slipkach. Pewnie jedno i drugie przejdzie do historii.

~toż to szok

Kobieto wice - zastanów się czy warto. Smród będzie się ciągnął przez całe życie do kilku pokoleń. Czy nie widzisz śmieszności? Półnadzy mężczyźni i ważenie ich to jest zadanie urzędujących? Szok.

wytacarz

Miała być transmisja LIVE na POLSAT SPORT a będzie godzinna relacja o 23.To błąd w programie czy naprawdę będzie tylko krótka relacja???

śmierdziel

są lekko upasione

~flet

ciekawe co ten Pan Makiewicz tam robił myślę że zdjęcia .

~@@@@@@

Trudno mi uwierzyć, że tam jest wice. Można bardziej upaść?

~Działka

Czy Pan Małkiewicz bedzie Prezesem Gali czy jest dziennikarzem,joko Prezes ma doswiadczenie był Prezesem Ogrodkow Działkowych ,przepreowadził elektrywizacje ,gdzie jeszcze sie objawi ,mysle ,że jako Prezes PCPN stanowiko ponoć wolne.

~Angina

Ale bieda z hostessami smiech2 smiech2 smiech2

kabi

jak można tak ciało swoje zniszczyć takimi dziarami, rozumiem jakiś znaczek ale żeby całe ciało pobazgrać?

~gej party xD

Bardzo wesołe gej party z panią wice smiech2 Ładne chłopaki, chociaż niektórzy trochę mają obite mordy.

~mariusz

na 23 foto od dołu chyba był najbardziej wysportowany koksiarz

~Kibic

Trza się wybrać

~loko

bida.......