NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak tu żyć Świniarnia na Karnatach smród jak szlak,
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 00:19  
Cytuj
Czy mozna z tym cos zrobic komu zgłosic co poradzić??


//moderowano tytuł - nie piszemy z capslockiem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 00:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 07:32  
Cytuj
wiem o czym mówisz...nie przyjemnie niestety się tamtędy przejeżdza a jak ktoś mieszka tuż obok "świniarni" to współczuje sąsiadom. Ciekawe czy da się cos z tym zrobić, czy to wogóle legalnie funkcjonuje???co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 07:36  
Cytuj
Znam pana Karnata właściciela tej "świniarni" i nie wiem cxzemu tak jezdzicie po tym interesie? zazdrość wam?
Na Karnatach jestem czasami i jakoś nie przeszkadza mi ten zapach aż tak bardzo jak wy to tutaj piszecie ;/
Zajmijcie się czymś pożytecznym !

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Znam pana Karnata właściciela tej \"świniarni\" i nie wiem cxzemu tak jezdzicie po tym interesie? zazdrość wam?
Na Karnatach jestem czasami i jakoś nie przeszkadza mi ten zapach aż tak bardzo jak wy to tutaj piszecie ;/
Zajmijcie się czymś pożytecznym !


Jedno jest pewne człowieku napewno nie mieszkasz nawet w okolicach tej swiniarni, bo gdyby tak było to bys wiedział co mówią i czuja ludzie w promieniu 5 km . Jak wylewa to swiństwo na pola to dzieci ŻYGAJA najnormalniej, bo tego wytrzymac sie nie da.Jedz tam wez swoje dziecko jak masz to zobaczysz jak bedzie zygać to wtedy pogadamy.A zazdrość to mam w du..pie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 14:54  
Cytuj
Witam ...
nie sposob sie nie dopisac do tego tak waznego postu wiadomo kazdy ma prawo do robienia na swoim placu tego czego chce jesli jest to tylko legalne i w pelni prawne tak jest i w tym przypadku tylko ze teraz sytuacja sie troszke zmienia bo do czasu gdy to osiedle sie nie rozrastalo to moze i nikomu nie przeszkadzal ten straszliwy smrod ale teraz gdy nowe domy powstaja ludzie duzo pieniedzy placa za dzialki i za wybudowanie domu to nie maja raczej w planach wstac rano wyjsc na balkon i zaciagnac sie tak zeby pasc zabitym smrodem bo zapach jest straszny trzeba cos z tym zrobic nie mieszkam tam to tak dla jasnosci zeby na sasiadow nie bylo ale bywam czesto i o tyle zima to jets jakos mniej odczuwalne tak latem siedzac na grillu naprawde odechciewa sie wszystkiego dlatego prosimy Pana Karnata aby swoje "blondynki" dotlenial w nocy a nie za dnia jesli juz musi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
gdy nowe domy powstaja ludzie duzo pieniedzy placa za dzialki


trzeba być idiotą żeby kupować tam działkę i to za duże pieniądze. Jak ten pan już funkcjonuje a pozostali się budowali w koło niego to teraz mogą mieć pretensje tylko do siebie. Trudno żeby facet zamykał interes bo jaśniepaństwo się wybudowało obok i im nie odpowiada zapach. To co, kupowali działkę z katalogu?? Nie wiedzieli że obok jest świniarnia???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 16:45  
Cytuj
nikt nie mowi o zamykaniu interesu tylko o tym zeby pomyslec troszke o tym ze to nie jest mile dla ludzi mieszkajacych obok a wrecz dobijajace mozliwe ze sa inne sposoby na utylizacje tego co pozostaje po swinkach. byles czules jak nie to zapraszam na karnaty a zapewniam cie ze wiecej z ochota tam sie juz nie pojawisz chyba ze lubisz takie klimaty. dla twojej informacji planowane jest tam dosc spore osiedle a droga ktora zaczyna sie przy biedronce wlasnie przebiega przez to osiedle i jets juz w budowie wiec to predzej czy pozniej bedzie musialo byc w jakis sposob rowzwiazane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 17:15  
Cytuj
A kto to osiedle buduje??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 18:12  
Cytuj
trzeba być idiotą żeby kupować tam działkę i to za duże pieniądze. Jak ten pan już funkcjonuje a pozostali się budowali w koło niego to teraz mogą mieć pretensje tylko do siebie. Trudno żeby facet zamykał interes bo jaśniepaństwo się wybudowało obok i im nie odpowiada zapach. To co, kupowali działkę z katalogu?? Nie wiedzieli że obok jest świniarnia???[/cytat]


Idiota to ty jestes do potengi baranku , nawet gdyby tam mieszkały tylko dwie osoby to nie moze Karnat smrodzic, ze się zygac chce. Daj mi swój adres to przyjade do ciebie i nie zartuje i nasram ci na wycieraczke i powiem to tylko jedno gówn,o wiec sie nie przejmój. Nawiasem ja mieszkam na Posaniu czyli daleko od karnatów a nadal czuje wiec mi nie pier.. wiecej ,ze masz cos w tym temacie dopowiedzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 18:39  
Cytuj
Po pierwsze, jak nie pasuje to nie musisz tam mieszkać, po drugie wyobraź sobie ,że są tacy co mieszkają bliżej i jakoś się nie wypowiadają , po trzecie , są rzeczy bardziej upierdliwe np. poj....ni sąsiedzi. Pozdrawiam.

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2206
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 18:58  
Cytuj
poczytajcie jak walczyli ze smrodami firmy farmutil

http://info.(...)farmutil

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2010r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
Idiota to ty jestes do potengi baranku , nawet gdyby tam mieszkały tylko dwie osoby to nie moze Karnat smrodzic, ze się zygac chce. Daj mi swój adres to przyjade do ciebie i nie zartuje i nasram ci na wycieraczke i powiem to tylko jedno gówn,o wiec sie nie przejmój. Nawiasem ja mieszkam na Posaniu czyli daleko od karnatów a nadal czuje wiec mi nie pier.. wiecej ,ze masz cos w tym temacie dopowiedzenia


Baran jesteś i tyle, sam sobie nasraj na wycieraczkę.
Jak mieszkasz tak daleko to może nie z Karnatów ci śmierdzi tylko twoje bezdenne szambo?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 14:42  
Cytuj
Popieram wszystkich którym przeszkadza smród ze świniarni na Karnatach.Mieszkam w tej okolicy i trafia mnie jak nie mogę wyjść z domu bo okropnie śmierdzi zresztą okien też nie można otworzyć.Rozumie że właściciel świniarni ma z tego interesu zysk ale niech go tak prowadzi aby inni też mogli tu żyć.A nawiasem mówiąc obrażanie się wzajemne do niczego nie prowadzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 00:11  
Cytuj
Jak by facet przeszedł po domach i zagadał ile który potrzebuje kasy i wypłacił, albo jeszcze jakieś inne prezenty zorganizował to by się okazało że już tak nie śmierdzi. Podobnie jak z przekaźnikiem telefonii komórkowej w Charzewicachgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 08:25  
Cytuj
ale z ciebie prostak i materialista aż przykro jak widać w twoim przypadku liczy się tylko kasa i po problemie nawet jeśli ta kasa będzie śmierdziała świńskim gównem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 11:11  
Cytuj
Ta świniarnie istnieje już chyba z 10 lat. Po co budowaliście domy w okolicy???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Jak by facet przeszedł po domach i zagadał ile który potrzebuje kasy i wypłacił, albo jeszcze jakieś inne prezenty zorganizował to by się okazało że już tak nie śmierdzi. Podobnie jak z przekaźnikiem telefonii komórkowej w Charzewicachgoodgoodgood


Proste i logiczne kolego good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 14:28  
Cytuj
Panie Andrzejek czy nie jest pan przypadkiem właścicielem tego smrodu bo tak mi się wydaje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 14:30  
Cytuj
Skoro funkcjonuje już 10 lat... to zapewne legalnie, pozostaje tylko pytanie czy w ramach oszczędności na wywozie nieczystości - nawozi pola... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 14:39  
Cytuj
jestem pewien ze jak zrobicie sciepe, postawicie niezbedne zabudowania 30 km dalej to sie przeniesie :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Ta świniarnie istnieje już chyba z 10 lat. Po co budowaliście domy w okolicy???



Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 12:30  
Cytuj
OJ tak jest tam smrod jak sie patrzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ta świniarnie istnieje już chyba z 10 lat. Po co budowaliście domy w okolicy???



Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.


a ty kolego się powtarzasz bo napisałeś drugi taki sam post dosłownie słowo w słowo taki sam na temat komarów w Stalowej i jedziesz po Andrzeju.!zaklopotany

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 22:55  
Cytuj
doli666: Nie mów do mnie debilu bo pomyślą, że jesteśmy braćmi. Sam kopiujesz ten sam tekst w kilku tematach, to co to jest jak nie nabijanie postów. Pozazdrościłeś?
Jeśli ci się nie podobają moje wpisy to ich nie czytaj, nie ma obowiązku....
Twierdzisz, że każdy rowerzysta to pedał? Ciekawe. Może sam nim jesteś, ale brakuje ci odwagi do przyznania się?
Nie pozdrawiam...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »