NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
gdzie jecie pizze w st.woli, cenowo i jakosciowo jak to stoi??????
~~jedynataka
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 18:06  
Cytuj
jak tam waszym zdaniem klasuje sie temat najlepszej pizzy w miescie? gdzie jadacie i co polecacie?chytry

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 18:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 18:36  
Cytuj
Rustica 2 -zwykle zamawiamy na wynos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 19:49  
Cytuj
Tylko Verona za najlepsze ciasto

 
 
 
 
~~Imigrant
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 20:17  
Cytuj
Jesli pizza i do tego w Stalowej to tylko Verona!!!chytry

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 21:25  
Cytuj
w wiekszosci Rustica 2 albo Ósemka.

a gdzie jest ta Verona?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 21:37  
Cytuj
Verona jest koło bazy PKS, po tej stronie co cmentarz w domku jednorodzinnym

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 22:55  
Cytuj
ja w domu przed tv

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 23:30  
Cytuj
Rustica i Joker na miejscu.ósemka to surowe ciasto nie jeden raz POWAGA

 
 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 00:10  
Cytuj
kiedys najlepsza rustica 2 teraz niestety tato mariusza znow na czele czyli rustica1.a o veronie szkoda wspominac zle ciasto wszystko zle,przykro mi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 14:25  
Cytuj
cycki se usmaż i w bok od werony! PANI CO PRACOWALA W SOLO JEST KOZAK! I WERONA TEZ KOZAK!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 00:08  
Cytuj
V E R O N A

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 11:12  
Cytuj
Rustica na Okulickiego i Verona umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 13:11  
Cytuj
QATTRO tylko tam poczujesz co masz na pizzy i najesz sie pozadnie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 15:01  
Cytuj
A ja lubię pizzę w Avanti!

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 23:55  
Cytuj
Tylko QUATTRO!!!!!Dużo dodatków,b.smaczna i nigdy nie mam sensacji zołądkowych..po innych niestety tak:zły: Kiedyś byłam w Da Grasso fatalna,ciasto fuj,mokra i te syfiaste sosyzdziwionyA w Ósemce kiedyś była pizza super,teraz nie wiem nie chodzę,bo tam są dziwne klimaty.

 
 
 
 
~~jedynataka
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 14:03  
Cytuj
popieram w Quattro duzo i smacznie... czesto tam jadam, dla odmiany czasem ale czasem polece Diablo ale nie chcac nikogo urazic naj naj naj jest w goodRustice I good warto sprobowac maja mniamusne menu jezyk,milego kierowce i fajnie sie z nimi gada przez tele ... szkoda tylko ze dowoza tylko do 22 a zamowien z reguly nie realizuja od ok 21, w Diablo czesto do 24-tej jest dowoz ino po 23-ej nie ma malych tylko same duze...a w Quattro : good:zamowienia przyjmuja do 23-ej ale za to wszystko maja do konca i milych kierowcow tez i milo mi gadac z Paniami przez tele....o reszcie pizzeri moim zdaniem szkoda pisac chociaz raz na pol roku :haha: decyduje sie sprawdzic czy dalej to samo czy cos na plus....A OGOLNIE TO UWIELBIAM PIZZE GDYBY NIE ONA MOJE ZYCIE BYLO BY KOSZMARNE :haha: MOGE JA JESC NA SNIADANIE OBIAD I KOLACJE.....
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH
P.S. to wszystko tylko moim zdaniem i kazdy moze miec inne:haha: wiec bez obrazy dla reszty

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 16:40  
Cytuj
QUATTRO good

 
 
 
 
~~aadrian
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 17:06  
Cytuj
Rustica I jezyk
chyba najlepsze pizze tam robią.;)

 
 
 
 
~~trep
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 19:33  
Cytuj
Qatro syf jak nic a jesli chodzi to tylko Rustica na białych domach.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: STALOWE MIASTO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 19:49  
Cytuj
moze i masz racje jak piszesz "Qatro syf jak nic " ale ja tam w tej pizzeri nie jadlam a wogole to nie ma takiej w Stalowej.....QUATTRO to i owszem.....moze najpierw trzeba odrobic lekcje z polskiego a potem do kompa :haha:

***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KierowcaQuattro :D
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 22:44  
Cytuj
A jak i ja sie wypowiem smiech2 A co mi tam. Podobno nierozmawia sie o gustach jezyk i ja tak nie poczne jezyk mi smakuje z kazdej po troche tylko ten JackPot jakis "niewyrazny" Pozdrawiam ulubiencow Quattro smiech2 i zapraszamy do lokalu bo o wiele sie je w lokalu i lepiej smakuje anizeli w domu prawda ?? umiech

 
 
 
 
~~tylda, któremu się nie chce logować
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 00:14  
Cytuj
Witam,
JedynaTaka z trzema gwiazdkami: krytykujesz Trepa za poprawność wypowiedzi, słusznie, ale może przy okazji spojrzysz na to, co sama napisałaś? Zero znaków przestankowych poza niepotrzebnym wynalazkiem w postaci pięciokropka, brak podziału na zdania, jedyne plusy Twojej wypowiedzi to poprawne użycie dużych liter w nazwach oraz jej ogólny wydźwięk. Zmienianie polskiego I-netu proponuję zacząć od siebie, żeby dawać przykład innym.

@KierowcaQuattro, pomijając parę błędów, kto to są ulubieńcy Quattro, macie jakąś listę?

A w kwestii ulubionej pizzerii, w moim osobistym rankingu prowadzi Verona.

Dziękuję za uwagę.

 
 
 
 
~~AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 10:16  
Cytuj
Witam,
JedynaTaka z trzema gwiazdkami: krytykujesz Trepa za poprawność wypowiedzi, słusznie, ale może przy okazji spojrzysz na to, co sama napisałaś? Zero znaków przestankowych poza niepotrzebnym wynalazkiem w postaci pięciokropka, brak podziału na zdania, jedyne plusy Twojej wypowiedzi to poprawne użycie dużych liter w nazwach oraz jej ogólny wydźwięk. Zmienianie polskiego I-netu proponuję zacząć od siebie, żeby dawać przykład innym.

@KierowcaQuattro, pomijając parę błędów, kto to są ulubieńcy Quattro, macie jakąś listę?

A w kwestii ulubionej pizzerii, w moim osobistym rankingu prowadzi Verona.

Dziękuję za uwagę.

Dlatego pisze idjoto jak mi sie bendzie podobać czy to ze znakami interpuncynymi czy z błendami smiech2 czy wogo le ja k mi sie podoba i za to kij ci w pizde gleboko panie PSORZE buhehehe

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 10:51  
Cytuj
pizza jest niezdrowa :/

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: STALOWE MIASTO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 12:11  
Cytuj
Oj ze znakami i podzialami na zdania ja problemu nie mam ,ale bardziej istotnym bledem jest uzycie NAZW WLASNYCH pisanych niepoprawnie (co za roznica czy NoWak czy NoFak ) A wogole to NIE BEDE Z TOBA POLEMIZOWALA GDYZ PLYWASZ W PLYTKIM BRODZIKU BRODZIKU INTELEKTUALNYM , A TWOJA DEDUKCJA NIE ODPOWIADA MOJEJ ELOKWENCJI.





POZDROWIONKA DLA KIEROWCY QUATTRO , KTORY TU SIE DOPISAL,BO ICH TAM KILKU CHYBA JEST

***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »