NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
BAGPAK - Produkcja opakowań aluminiowych,
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 16:29  
Cytuj
Ludzie, zamiast sie podniecać ATSEm to może bysmy popisali na temat tej nowej firmy BAGPAK która zajmuje się produkcją opakowań aluminiowych, firma mieści się w budynku po Nowym Stylu. Czy ktos wie jak tam wygląda praca??jakie są zarobki??? Prosze o poważne wpisy

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 16:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 18:45  
Cytuj
No i znowu aluminium.....

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 19:11  
Cytuj
ewa durna kobieto, zastanowsie co piszesz, wiesz jak to sie robi, co sie z tym robi?

 
 
 
 
~~puszka
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 22:46  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo to produkcja jeszcze nie ruszyła. Trzeba się cieszyć, że powstaje kolejna firma, bo to praca dla ludzi i konkurencja dla pracodawców w wyrywaniu sobie ludzi, którzy w swojej pracy pokazali co potrafią i tak powinno byćumiech

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 09:22  
Cytuj
A czy to prawda że będą tam przyjmowane też kobiety do pracy? Słyszałam że tak.

 
 
 
 
~~gizmo
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:26  
Cytuj
Na poczatku mowili ze 2tys na start... i tak tez dostal moj znajomy... po 3 miesiacach mialo byc 2800zl ale czy to dostal jak to jeszcze nie idzie... to nie wiem bo sie z nim ostatnio nie kontaktowalem.

 
 
 
 
~~Mimi
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:29  
Cytuj
a czy ktos moglby powiedziec na czym polega ta praca ?
jestem 21 letnim studentem i szukam pracy

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:51  
Cytuj
to zapomnij ze cie tam przyjmaumiech tylko z doswiadczeniem ;]

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 13:14  
Cytuj
Proszę dajcie jakiś kontakt na nich. Gdzie wysłać podanie?Gdzie jest ta firma ? Przyjmują jeszcze ?Proszę

 
 
 
 
~~on****
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:08  
Cytuj
podanie wyślij na adres podania_(at)_plusnet.pl,ogłaszaja sie w sztafecie nie ma podanej nazwy firmy ale to o tą firme chodzi.

 
 
 
 
~~1985
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
to zapomnij ze cie tam przyjmaumiech tylko z doswiadczeniem ;]



Mylisz sie, mam 23 lata i zaocznie studiuje i chcieli mnie przyjąć ale nie skorzystalem bo mam dosc pracy w systemie 4 brygadowym a tam taki obowiązuje

 
 
 
 
~~jjjj2222
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:47  
Cytuj
Z tego co wiem wcale nie pracuja tam w systemie 4-brygadowym a od poniedzialku do piątku od 8-16

 
 
 
 
~~1985
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Z tego co wiem wcale nie pracuja tam w systemie 4-brygadowym a od poniedzialku do piątku od 8-16




To ktos ci zle powiedzial. Byłem dziś tam osobiście, rozmawiałem z kobietą z działu personalnego i mowiła mi ze w calym zakaldzie jest system 4 brygadowy. Jesli zgodzil bym sie na pracę w tym systemie to został bym tam zatrudniony

 
 
 
 
~~felunia
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 17:57  
Cytuj
a szukaja tylko do pracy fizycznej? ma ta firma jakas strone www??

 
 
 
 
~~1985
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
a szukaja tylko do pracy fizycznej? ma ta firma jakas strone www??



Tego nie wiem czy na inne stanowiska niz fizyczne szukaja. Najlepiej tam pojedz. To jest w budybju po Nowym Stylu, nie musisz nawet wjezdzać na teren HSW. Jedziesz tą nową drogą przez hutę i skrecasz w prawo jakieś 100 m przed rondem obok którego jest Nowa Kużnia. Tam skrecasz w prawo to na wprost bedzie brama bodajże wydziału M16, zaraz kolo tej bramy skrecasz w lewo na parking z płyt drogowych i tam jest ten zaklad

 
 
 
 
~~felunia
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:07  
Cytuj
dzieki za odp umiech

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 12:06  
Cytuj
Pracują w tej firmie kobiety? Na jakich stanowiskach?

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:09  
Cytuj
Nie wiem dlaczego nie miałyby tam pracować wink
Jeśli chodzi o biuro to widziałem szyld tej firmy na ulicy Hutniczej od ronda jak się idzie w stronę basenu. Nie mam do nich ani numeru telefonu ani e-maila więc jeśli będziecie coś mieć to też proszę o namiary i potwierdzenia tego ze sztafety czy to na pewno ich.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 13:12  
Cytuj
moze jakis pracownik powiedzial by cos o pracy w tej firmie?

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 19:27  
Cytuj
Byłam na Hutniczej tam gdzie jest ten szyld i nic o tej firmie nie wiedzą !

 
 
 
 
~~mirek
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Byłam na Hutniczej tam gdzie jest ten szyld i nic o tej firmie nie wiedzą !



Na Hutniczej, w tym budynku gdzie jest sklep z poduszkami i koldrami to nie ma siedziby ta firma, tam jest całkiem inna fira. Chyba ze na Hutniczej w innym miejscu jest jeszcze jakas firma. Ale pojedz tam gdzie jest hala produkcyjna, tam jest biuro, kadry, wszystko Ci tam powiedza.

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a szukaja tylko do pracy fizycznej? ma ta firma jakas strone www??



Tego nie wiem czy na inne stanowiska niz fizyczne szukaja. Najlepiej tam pojedz. To jest w budybju po Nowym Stylu, nie musisz nawet wjezdzać na teren HSW. Jedziesz tą nową drogą przez hutę i skrecasz w prawo jakieś 100 m przed rondem obok którego jest Nowa Kużnia. Tam skrecasz w prawo to na wprost bedzie brama bodajże wydziału M16, zaraz kolo tej bramy skrecasz w lewo na parking z płyt drogowych i tam jest ten zaklad
Czy ta to chodzi o Grabskiego?

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 17:00  
Cytuj
Poplątało mi się wyżej. Czy ta to chodzi o ul. Grabskiego?

 
 
 
 
~~jan
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 17:08  
Cytuj
sprzęt i maszyny w tej firmie są nowe. sama Hala przeszła generalny remont i odswierzenie. takze warunki sa naprawde dobre. Pracowalem tam przy telekomunikacji i widzialem jak to wyglada od srodka, nie mozna bylo sie poruszac bez kasku i kamizelki takze wszelkie standardy ISO i BHP sa spelnione.

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 18:26  
Cytuj
Czy naprawde jest tam ruch 4-ro brygadowy?

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »