NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Dokuczliwy smog na miastem, wieczorem i nocą
~~hate eternal
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Wszystko zostalo juz napisane, takze dalsze rozprawy sa dla mnie bezcelowe.


Zgadza sie umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 14:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~Smokie
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:47  
Cytuj
Tak , gdy jest mróz to czućzdegustowany

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:10  
Cytuj
Na ul.Ofiar Katynia w domkach zaczyna się w godz. 15-16 białym gęstym dymem. Później po godz. 16-ej biały dym przechodzi w czarny, gęsty, smolisty. Smród nie do wytrzymania oraz ogromne zadymienie. Zapach czarnego smolistego dymu podchodzi pod gumę. Poniżej zdjęcia truciciela. Mam również filmik ale wrzucę go później. Efekt mgły został "wyprodukowany" przez truciciela.
Gdzie i komu mogę "podać na tacy" truciciela? Proszę o namiary na instytucje które się tym zainteresują. Może StaloweMiasto, Stella? Ale kto jeszcze?
Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:23  
Cytuj
Wygląda to tak, jakby ktoś albo miał przytkaną instalację kominową, albo palił w piecu - a bo ja wiem: starymi butami? odpadami z tworzywa sztucznego? To by się pewno dało ocenić po zapachu.

Niestety, takie są uroki mieszkania w domkach, dodatkowo, w takie dni jak dziś, na prawde jest trudno rozpalić w kotle lub piecu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Smród nie do wytrzymania oraz ogromne zadymienie.



Nie widac na tych zdjęciach az tak orgomnego zadymienia - jak masz filmik to go wrzuć - będzie mozna wtedy ocenić - bo to wygląda jak normalny dym z komina - przynajmniej na tych fotkach - w guma raczej w domu sie pali - więc może coś jarał na ogródku chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
jak masz filmik to go wrzuć

Już idzie na youtube.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 17:58  
Cytuj
Tak czy owak - nie za bardzo jest z czego zrobić aferę. Wybierz się teraz na dowolną wieś. W taki dzień jak dziś, cały ten dym z kominów opada na dół, w piecach nie ma "cugu". Nic na to nie poradzisz - chyba że jesteś w stanie udowodnić że ktoś spala śmieci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jak masz filmik to go wrzuć

Już idzie na youtube.


Berzrobotny to wrzuc w ten temat link do filmuku który zamieśćiłes na YouTubie - lub napisz jak go zatytułowałeś - to sobie sam go odszukam w wyszukiwarce chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:35  
Cytuj
Mi to wygląda na po prostu rozpalanie w piecu lub kotle C.O. Przy takiej parszywej pogodzie normalna rzecz. Sądzę, że jak się już udało rozpalić to przynajmniej trochę mniej dymiło z tego komina.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:36  
Cytuj
Bezrobotny no i na filmiku widac ,że dymu jest co niemiara - jak dochodzi do tego jeszce rażący smród gumy to też bym sie tym zainteresował - i on tak pali codziennie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:07  
Cytuj
Ciężko mi stwierdzić czy codziennie, nie pilnuję śmierdziela dzień w dzień, ale dosyć często. Zapraszam na Ofiar Katynia gdy zapada zmrok to się sam przekonasz. W dzień nic nie zobaczysz. Noc jest najlepszym kamuflarzem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:10  
Cytuj
No ale skoro to jest na Ofiar Katynia, to wielu ludzi powinno to widzieć. W którym miejscu stoi ten dom? Jak boisz się podac adres, to określ jakieś punkty odniesienia - bo to ciekawa sprawa. Rozumiem dymiący Rozwadów - ale tu????

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Ciężko mi stwierdzić czy codziennie, nie pilnuję śmierdziela dzień w dzień, ale dosyć często. Zapraszam na Ofiar Katynia gdy zapada zmrok to się sam przekonasz. W dzień nic nie zobaczysz. Noc jest najlepszym kamuflarzem.


Bezrobotny - ale Twój filmik jest wykonany w dzień i wszystko widac dokładnie - jeżeli robi to o 15 to wtedy jeszcze jest widno i widzą to ludzie - inni mieszkańcy np przeciwległego bloku po stronie ulicy nie skarżą się ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:57  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:39  
Cytuj
Jeśli ten koleś tak czadzi to powinien zostać ukarany.
tylko do kogo zgłosić to jego postępowanie; sanepid?, policja?, rdoś?, onz?umiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:59  
Cytuj
bezrobotny ja wiem gdzie jego dom się znajduje - tylko pytałem czy ludziom z bloków po przeciwnej stronie ulicy tez to nie odpowiada - bo dym leci na ich osiedle - wszyscy co maja rozszczelnione okna to ten smród wlatuje im do mieszkań - i jeszcze nikt nic z tym nie zrobił ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:20  
Cytuj
Stalowej Woli gratulujemy społeczniaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Stalowej Woli gratulujemy społeczniaków.


(L)ucuś gratulacje przyjęte ok o ile do mnie pijesz.
Mam podobny problem jak i bezrobonty poniewaz mieszkam blisko ulicy solidarności i u nas jest podobna sytuacja z wyczuwalnym "gnojownikiem" w powietrzu - i też się podnoszą głosy sprzeciwu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:03  
Cytuj
Sprawy tzw domowych palenisk nie da sie tak łatwo rozwiazać. Na ulicy Krokusowe - ludzie bogatsi - podłączyli sie do PECu. Ale pojedyncze domki, czy Rozwadów, musi sobie radzić. Jest bieda - czasami po prostu traeba palic czym się da.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »