NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Bucikowo, Monika Wiela-pomocy!,
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 23:27  
Cytuj
Bucikowo, Monika Wiela-modne buty-wysyłka prosto z USA, fantastyczne modele, tak na Allegro o sobie pisze Moniczyca, czyli oszustka-Monika Wiela. W sieci aż huczy od jej oszustw. Są seyki poszkodowanych ludzi. Kilka jej kont na allegro zostało juz zablokowanych. Obecnie prowadzi sprzedaż, a wlaściwie naciaganie ludzi z dwoch konto: Moniczyca i www-bucikowo.pl, ale dor zeczy:

jestem jedną z poszkodowanych: kupiłam buty ponad 3 miesiące temu, po 4 tygodniach oczekiwania na paczkę(w opicie aukcji czytamy, ze czas dostawy 14-21 dni) zaczelam dopominac sie o potwierdzenie nadania. Moniczyca nie byla w stanie go przedstawic. dzisiaj mi laskawie odpisala, ze moich pieniedzy (o ktore kilkakrotnie sie juz upominalam) mi nie zwroci bo ona paczke wyslala i nie obchodzi ja co sie z nia dalej dzieje i z poewnoscia ja w tych butach juz dawno chodze. Sprawe zglosilam dzisiaj do UOKiK mam zamiar jeszcze poinformowac Janusza W, ktory dzwoni w nietypowych sprawach. Czy ktos w stw jest poszkodowany tak jak ja? Szukam kogo, kto pomoże mi odzyskac moje pieniadze i jednocześnie zlikwiduje wszystkie konta tej oszustki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 23:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 08:26  
Cytuj
200 zl kwalifikuje sie jedynie jako wykroczenie. Byc moze paczka zaginela ? w tamtym roku pracownicy poczty polskiej ukradli 300 tysiecy przesylek z USA, UK , Australii .
Chcesz miec pewnosc otrzymania rzeczy ? kupuj wylacznie na ebayu, polskich sprzedawcow omijaj szerokim lukiem umiech
taka zlota porada umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 14:03  
Cytuj
A czemu nie czytacie komentarzy wcześniej, z których wynika, że Allegrowicz oszukuje.
Najlepsza jest AniaKruk1202... Zobaczcie na Allegro.

\"Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 14:30  
Cytuj
No wiesz... tutaj był moj blad, ale buty mnie tak urzekly ze stwirrdzialm, ze chce je miec. Ona mi te pieniadze i tak odda predzej czy poźniej. Podjelam juz odpowiednie kroki dlatego zdecydowalam się zapytać czy ktos z stw tez nie jest w podobnej sytuacji wiadomo, ze najlepiej na takie oszustki polaczyc sily. Odezwala sie do mnie tlyko jedna dziewczyna, ktora rok temu miala z ta oszustka do czynienia. Jej udalo sie odzyskac sswoje pieniadze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 17:29  
Cytuj
Osobiscie tez raz zostalem oszukany trzy lata temu na kwote ok 60zl. Niby niewiele ale razem ze mna w tym czasie 300 osob na rozne kwoty. Lacznie koles naciagnal ludzi na prawie 30000 ale...
Sprawa sie toczy teraz w styczniu miala byc rozprawa. Kolesia zlapali i odpowie za swoj czyn.
Sprawe zglaszaj na policje bez zastanowienia. W internetowych sprzedazach nie ma kwoty 500 zl jako niska szkodliwosc czynu tylko kwoty poszkodowanych sumuja sie a graniczna jest duzo nizsza. Napisz do ludzi z komentarzy ktorzy u niej kupowali maila z zapytaniem jak u nich wyglada transakcja z ta babka. Troche ci z tym zejdzie ale uwierz mi satysfakcja jak dostajesz pismo z prokuratury ze zlapali oszusta jest bezcenna bo szczerze ja osobiscie na zwrot kasy nie licze a poza tym coz teraz sie to ma do kwoty z przed trzech lat. Acha jak kupowalem koles mial same pozytywy i to w ilosci prawie 200szt takze czy mozna do konca wierzyc komentarzom trudno powiedziec.
Powodzenia ci zycze i ciagnij babe za (hmmm chlopa to za jaja a ja nie wiem za co ale ciagnij ile sie da :-)))) )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 14:11  
Cytuj
jestem klientką, która zakupiła buty w sklepie internetowym www.bucikowo.pl w zeszłym roku w kwietniu. Na początku czekałam na buty około 2-3 miesiące, z czasem zażądałam zwrotu pieniędzy. Do dziś nie mam ani butów ani pieniędzy, już nie wspomnę ile razy wydzwaniałam do niej i pisałam tysiące maili!!! Proszę mi wierzyć, że jestem osobą, która nigdy nie odpuści!!! Szukam okazji, by zgłosić sprawę do mediów, a wiem, że UWAGA w TVN jest już zainteresowana!!! Dopóki nie dotrzymam pieniędzy będę zawsze chętna, by pójść do Sądu, NIE ODPUSZCZĘ!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 14:44  
Cytuj
ja Kupilem kiedys dwie bluzy na allegro za ponad 500zl, jedna byla podroba, a druga wogole nie przyszla, sprawe zglosilem Allegro i na Policje, Konto uzytkownikowi zablokowali(co i tak niewiele daje bo mial inne) a dzieki policji odzyskalem pieniadze, niestety nic wiecej nie mogli mu zrobic, bo nie udowodniono mu ze sprzedaje podroby, ja nic naszczescie nie stracialem, ale wiem ze koles dalej funkcjonuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2011r. 12:27  
Cytuj
Witam wszystkich i bardzo żałuję, że nie zajrzałam wcześniej na owe fora internetowe i nie poczytałam opinii. Moja sytuacja jest analogiczna do Was w większości: zakupiłam buty 21 kwietnia br., następnego dnia otrzymałam wiadomość, że pieniądze otrzymali i wysyłają mi buty. A potem? Słuch zaginął: dziesiątki maili, łączenia skype etc. Jeszcze w okolicach 10 maja br. na stronie bucikowo.pl był podany nr telefonu a kierunkowym na Warszawę. Nie potrafiłam się dodzwonić, a następnego dnia... nr telefonu po prostu zniknął ze strony internetowej! Do tej pory ani butów ani pieniędzy. Napisałam maila, że jeżeli pieniądze nie wpłyną na moje konto do 27 lipca, zgłaszam sprawę na policję. I tak też zrobię. OPISZĘ MOJĄ WIZYTĘ NA POLICJI, A JEŻELI KTOKOLWIEK JEST W PODOBNEJ SYTUACJI I CHCIAŁBY SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ TO MÓJ E-MAIL: a_wegrzyn_(at)_interia.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2011r. 12:39  
Cytuj
Masz ode mnie maila.

Zadziwiające jak działają organy do walki z przestępczością. Złodziejka Monika Wieła oddaje część kwoty po blisko roku i miesiącu prowadzenia dochodzenia przez policję. Fora internetowe pękają o oszukanych, a prokuratura z policją nie doszukują się znamion czynu zabronionego i umarzają postępowanie ... wysyłając śmieszne uzasadnienie iż Monika Wieła nie miała zamiaru nikogo oszukać smiech2
A ja mam od niej maila "Nie dostaniesz swoich pieniędzy"

Napisałam odwołanie. Obecnie czekam co prokuratura na to.

Nie można darować takim złodziejkom !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2011r. 19:51  
Cytuj
Dziwne, że po tylu zgłoszeniach nic z nią nie zrobili. Może warto zebrać inne oszukane przez nią osoby i złożyć jakieś zbiorowe oskarżenie o oszustwo. Tak tylko sobie myślę, bo właściwie się na tych rzeczach nie znam.

Ale dziwi mnie też, że od kwietnia czekasz na tą kasę czy towar. Ja bym po miesiącu, 1,5 zgłosiła sprawę do Allegro, a potem na policje.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 19:57  
Cytuj
Ostrzegam! Bucikowo działa teraz jako stillupgirl! To są ci sami oszusci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 22:14  
Cytuj
Polecam czytać komentarze a nie napalać się na pseudo "szmatki" z USA jak szczerbaty na suchary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 06:40  
Cytuj
I dodatkowo pamiętać, że w przypadku oszustwa nie ma dolnej granicy jak w przypadku kradzieży i można nawet dla tych 200 zł iść na policję (bo to ona rozpoczyna czynności).
Tylko nie zrażajcie się na policji bo pan policjant za wszelką cenę będzie chciał was zbyć dla świętego spokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 08:55  
Cytuj
Witam,ja dość dużo kupuje przez internet i zawsze za pobraniem,nigdy nie miałem problemu,tych sprzedawców co nie mają takiej obcji omijam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Witam,ja dość dużo kupuje przez internet i zawsze za pobraniem,nigdy nie miałem problemu,tych sprzedawców co nie mają takiej obcji omijam.

a to błąd bo wielu sprzedawców nie udostępnia tej metody z prostej przyczyny, wiele paczek wraca bo ktoś sie rozmyśli albo zapomina odebrać. Gdy straciłem kilka stówek na takie wysyłki zlikwidowałem możliwość wysyłania za pobraniem bo ja jako sprzedający tracę kase jeśli ktoś nie odbierze tej przesyłki. Dlatego trzeba patrzeć na komentarze i sprawdzać czy ktoś odpisuje czy ma podany telefon itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 10:57  
Cytuj
omijajcie szerokim łukiem sklep internetowy z butami "wenecjasexy"
zle wymierzone wkladki a pani wmawia z uporem maniaka ze nie potraficie sobie wymierzyc nogi wedlug jej szablonu.nie ma tlumaczenia ze cale zycie kupujesz 38 z wkladka 24 cm nie!!!! wedlug niej rozmiar 24 ma wkladke 23 cm i juz!!! nie ma dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 12:39  
Cytuj
Najlepiej placic karta Visa czy tam Master card jest cos takiego jak Charge Back .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 12:46  
Cytuj
ja osobiście nie polecam kupowania na ebay'u ;/ zamawiałam trampki dwa lata temu które do tej pory nie przyszły. Koleżanka zamawiała spodnie i też jej nie dostarczono. O wiele lepsza strona do zakupów przez internet z USA to amazon.com umiech Sama zamawiałam telefon i przeszedł po miesiącu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »