NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Ludzie lubią chorować?, a może muszą...
~~ocż
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:50  
Cytuj
napisałem wyżej ,ze do sklepów nie chodzę-nara, jestem juz zajęty, klienci ,wiadomo...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~taktak
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:57  
Cytuj
Echelon klijenci wpadli do gościa na zdrowy ekologiczny Boczek goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 16:02  
Cytuj
Hehe, prosto z Tesco good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 16:08  
Cytuj
nic nie kumacie-szkoda...

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:53  
Cytuj
młodziankowie do dyskusji proszę-oto kolejna niezła informacja dla której warto omijać np tesco:
"...Jeśli chcemy być zdrowi – przestrzega pani dr Grażyna Pająk – musimy czytać etykiety i wiedzieć, czego na nich szukać. Od sztuczek, jakich dopuszczają się niektórzy producenci żywności włos jeży się na głowie. W latach 90. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyliczyła, że wraz z pożywieniem dostarczamy do organizmu średnio około 2,5 kg związków chemicznych rocznie. Obecnie jest to 7-8 kg, czyli trzy razy więcej niż 15 lat temu. Przykład pierwszy: pachnące różowe mleczko sojowe o smaku truskawki – zawiera w swoim składzie szarobure, śmierdzące wytłoki, powstające jako produkt uboczny przy produkcji oleju sojowego! Jaką więc obróbkę musiała przejść soja, żeby pachniała jak truskawka i wyglądała jak mleczko? Przykład drugi: świeżutkie, pachnące pieczywo zawiera w swoim składzie spulchniacze do pieczywa: gips i zmieloną sierść! Przykład trzeci: z czego produkuje się tani dobry keczup? Z pomidorów? Nic podobnego! W jego składzie odnajdziemy: soję, czerwone barwniki i dodatki konserwujące. Pomidorów prawie wcale! "...


"Owoce i warzywa na... niezdrowie"- SN nr 228/2789/. cyt."Zamiast pomarańczy, grejfrutów, szpinaku i brokułów powinnismy jeść ryby/najlepiej tłuste/.Po latach namawiania,zebyśmy jedli jak najwiecej warzyw i owoców, naukowcy zmienili zdanie. Teraz twierdzą,że to, co do tej pory miało poprawić nasze zdrowie, SZKODZI...Pięć razy w tygodniu.Dotychczas właśnie taka dawkę warzyw i owoców wszystkim zalecano. I nagle świat stanął na głowie i okazuje sie, że zdrowotne działanie jabłek, pomarańczy czy marchewki to mit...Przez całe wieki cytrusy były symbolem zdrowia....wieksza dawka wit C , wcale nie pomaga w przeziębieniach...Jednak najwieksze zaskoczenie wzbudziły wyniki badań na grejfrutach.Okazało sie,że u co trzeciej kobiety po menopauzie, która każdego dnia jadła ćwiartkę tego owocu istnieje większe ryzyko zachorowania na raka piersi...Nie jest również zdrowa soja dodawana do płatków, lodów,chipsów, robi sie z niej zupy, wedliny i kotlety.Pewien naukowiec z Nowej Zelandii opublikował,że soja, oprócz białka zawiera fitoestrogeny powodujące zaburzenia hormonalne"... Jak wynika z powyższego , naukowcy obalają dziś kolejne żywieniowe mity, w które przez lata kazali nam wierzyć... dobrze że wreszcie zaczeli WIEDZIEć

Naukowcy udowodnili,że NADMIAR CUKRU OBNIŻA POZIOM ENERGII.Udowodnili również,że mózg może uzależnić się od cukru tak samo jak od twardych narkotyków.Najlepiej przejść na odwyk, bo choć po zjedzeniu czekolady czujemy się lepiej, to potem następuje dołek energetyczny.Zamiast pogryzać chipsy i słodycze między posiłkami można /należy/ sięgnąć po orzechy,prażone pestki dyni czy słonecznika. Mają więcej składników odżywczych i dają więcej energii. /G.M.nr 10/...

Teleexpres-13.03 2008. Naukowcy udowodnili,że przerzuty nowotworowe piersi i nie tylko spowodowane są nadmiarem spożywanych białek. Użyto słowa PRZEBIAłCZENIE -wreszcie oficjalnie. Co to oznacza doskonale wiedzą...

"Dziennik": Polskie piekarnie przeżywają niespotykany dotychczas kryzys, po tym jak rewolucja żywieniowa doprowadziła do poważnego spadku sprzedaży chleba. W zeszłym roku Polacy kupili go średnio o 2 kg na osobę mniej. Efektem jest plajta ponad 300 piekarni i poważne kłopoty kolejnych. Padają nawet firmy, które sprzedawały pieczywo od czasów przedwojennych. Nikt nie wie jak zaradzić kryzysowi. - Tak złych czasów jeszcze nie pamiętam"...

wystarczy na dziesiejszy wieczór-dobrego samopoczucia życzę

 
 
 
 
~~taktak
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 21:05  
Cytuj
Zakończę twoje bzdety tym iż zaprzeczasz sam sobie piszesz o jakieś diecie potem zaciągasz temat zaczęty prze zemnie jaką mamy teraz żywność zatrutą przez chemie ,a sam ją jesz i polecasz jako super dietę uwalniającą od wszelkich chorób KRETYNIE zastanów się co piszesz, i czekolada to magnez Mg odsyłam do Internetu co to i do czego z skąd tego magnezu w czekoladzie to napisz zobaczymy jakiś mądry i napisz co jest takiego w pestkach dyni skoro je polecasz bo ja wiem ze są dobre ale ty się wykaż i napisz i tak w ogóle nie doradzaj swoich diet bo jeszcze ktoś to podłapie i wyląduje w szpitalu,
myślałeś ze zjadłeś wszystkie rozumy z twoich wypowiedzi wnioskuje ze może i tak ale wszystkie wątroby przeterminowane ze sklepu(pleśń-penyclina-antybiotyk)jak mądry wiesz to pewnie teraz nie łapie cię grypa po tych naturalnych antybiotykach jedz sobie swoją diete i nie wciskaj ludziom CHŁAMU

 
 
 
 
~~OCŻ
ff
Wysłany: 10 Sty 2009r. 05:44  
Cytuj
widzę ,ze pusciły ci nerwy , ale nie przejmuj sie- nie tobie jednemu. zapotrzebowanie na pierwiastek zycia czyli MAGNEZ A, NA DOBE TO 300-400 MG.Dynia to:
W 100 g.
Energia 542 kcal
Białko 24.5 g
Tłuszcze 45.8 g
Węglowodany 18 g
Indeks glikemiczny 75
Tryptofan 0.37 g
Treonina 0.78 g
Izoleucyna 1.1 g
Leucyna 1.81 g
Lizyna 1.59 g
Metionina 0.48 g
Fenyloalanina 1.06 g
Walina 1.71 g
Kw. tł. nasycone 8.67 g
Kw. tł. jednonienasycone 15.5 g
Kw. tł. wielonienasycone 20.9 g
Błonnik 5.3 g
Woda 6.8 g
Wapń 43 mg
Żelazo 15 mg
Magnez 540 mg
Fosfor 1170 mg
Potas 810 mg
Sód 18 mg
Cynk 7.5 mg
Miedź 1.57 mg
Mangan 3.02 mg
Selen 5.6 mcg
Witamina A (RAE) 38 mcg_RAE
Witamina E 26 mg
Witamina C 1.9 mg
Witamina B1 0.21 mg
Witamina B2 0.32 mg
Witamina B3 1.7 mg
Witamina B5 0.34 mg
Witamina B6 0.1 mg
Kwas Foliowy 58 mcg_DFE
NIE TRUDNO ZAUWAZYC ZA 540 MG!!!!

czekolada-70% kakao:
W 100 g. Typowa porcja
Energia 419 kcal 42 kcal
Białko 8.97 g 0.9 g
Tłuszcze 15.51 g 1.55 g
Węglowodany 67.86 g 6.79 g
Indeks glikemiczny 32
Tryptofan 0.12 g 0.01 g
Treonina 0.35 g 0.04 g
Izoleucyna 0.48 g 0.05 g
Leucyna 0.73 g 0.07 g
Lizyna 0.57 g 0.06 g
Metionina 0.17 g 0.02 g
Fenyloalanina 0.4 g 0.04 g
Walina 0.55 g 0.06 g
Kw. tł. nasycone 6.29 g 0.63 g
Kw. tł. jednonienasycone 7.64 g 0.76 g
Kw. tł. wielonienasycone 0.89 g 0.09 g
Cholesterol 3.55 mg 0.36 mg
Błonnik 1.65 g 0.17 g
Woda 3.14 g 0.31 g
Wapń 248.63 mg 24.86 mg
Żelazo 1.16 mg 0.12 mg
Magnez 71.89 mg 7.19 mg
Fosfor 254 mg 25.4 mg
Potas 565.6 mg 56.56 mg
Sód 358.39 mg 35.84 mg
Cynk 1.26 mg 0.13 mg
Miedź 0.32 mg 0.03 mg
Mangan 0.58 mg 0.06 mg
Selen 2.48 mcg 0.25 mcg
Witamina A (RAE) 1.16 mcg_RAE 0.12 mcg_RAE
Witamina E 3.72 mg 0.37 mg
Witamina C 1.55 mg 0.15 mg
Witamina B1 0.1 mg 0.01 mg
Witamina B2 0.41 mg 0.04 mg
Witamina B3 0.52 mg 0.05 mg
Witamina B5 0.72 mg 0.07 mg
Witamina B6 0.13 mg 0.01 mg
Witamina B12 0.94 mcg 0.09 mcg
Kwas Foliowy 10.17 mcg_DFE 1.02 mcg_DFE

MÓJ PRZEPIS:
Bomba magnezowa.

Jak wiadomo ziarna dyni maja ogromne ilości magnezu. A , jak ważny jest to pierwiastek w naszym organiżmie , wiedzą nieliczni. Ile rozpoczętych prac-spraw miało by zadowalające zakończenie. Powiedzenie L.M./b.premiera/, że człowieka/meżczyzne/poznaje sie nie po tym jak zaczyna , lecz po tym jak kończy - ma tu swoje uzasadnienie. Gdyby każdy posiadał prawidłowe ilości tego pierwiastka w swoim organiżmie, wszystkie zakończenia miałyby szczęśliwy finał/tu naprawiony kran,tam zatkana dziura w płocie, gdzie indziej, małżonka bardziej usmiechnięta/
Aby temu zaradzić, podam Państwu kilka rodzajów fajnych chrupanek, właśnie z ziaren dyni.
I.
2 dkg masła
2 dkg kakao
2 dkg cukru
20 dkg pestek dyni
Roztopić masło na patelni , dodać pestki dyni , lekko podprażyć mieszając. Pod koniec dodać cukier i kakao.Wyłozyć do miseczki i...jest co robić z rękami , gdy braknie wełny do... drutów, np.

II.
j.w tylko zamiast kakao dajemy cynamon

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 10 Sty 2009r. 16:45  
Cytuj
no to jak jest-lubią te ludzie chorowac czy nie , czy moze jednak muszą?

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 09:30  
Cytuj
Ludzie MUSZĄ chorować bo:
"...Po pierwsze leki, które często dużo kosztują.Po drugie-zawsze organizm ma z nimi kłopoty.Na zneutralizowanie i wydalanie musi stracic okresloną ilość białka,innych "maszyn", energi. Organizm jako całość "leczony" lekami nie zyskuje nic, a traci zawsze.
Jeśli lek czy leki moga poprawic czynność jednego narzadu, to zawsze sie to odbywa kosztem innego.Poprawa czynności serca odbywa sie kosztem pogorszenia czynności mózgu lub innych narządów. Wiele powszechnie stosowanych leków na jedna chorobę przyspiesza postepy innych, daleko grozniejszych chorób"...

cyt.z ksiązki pewnego doktora,
nawet witC jest tak zrobina, aby "pociagnęła" kolejną , itd itp....więc-musza czy nie muszą, czy może są zmuszani...

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 16:10  
Cytuj
ja lubie chorowac , bo wtedy nie musze chodzic do pracy , ale jednak nie choruje bo za chorowanie mi nie placa i to jest rozwiazanie chorob - NIE PLACIC ZA CHOROWANIE!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:51  
Cytuj
Z życia wzięte:
Cześć Hirek- kope lat, co u ciebie , jak tam zdrówko-pytam napotkanego po latach kolege.
A, wiesz latka lecą, zdrówko już nie to, cukrzyca sie przyplątała, serducho juz nie takie no i kostki chrupią , poskarżył się nieco.
No tak, to musi boleć , czyścić ci kieszeń i dokuczać nieżle.
Tak jeszcze pobiadoliłem nad nim widząc jaki jest szcześliwy ,że ktoś użala się nad nim, że jest ktoś kto mu współczuje,że ktoś docenił jego choroby i...biadoli razem z nim.Wtedy wszystko gra i bucy.

Hirek , a czy ty wiesz ,że możesz nie chorować , nawet w takim wieku , czy wiesz ,że z cukrzycy możesz wyjść max w ciągu trzech m-cy?
Słyszałeś co nieco o doktorze .... i jego złotych proporcjach BTW?
Zmrużył dość ostro wzrok , przyczerwieniał nieco i odparował:
co ty pie...sz , jak można nie chorować, kto ci takich bzdur nagadał, ludzie od zarania dziejów chorują- zacietrzewił sie okropnie.
Bo lubią - odparowałem.
Popatrz na najbliższy przykład-jak się zachowałeś gdy "głaskałem" twoje choroby, a jak zareagowałeś w momencie gdy ci powiedziałem ,że chorować nie musisz... widze jednak ,że ty tez lubisz.
Rozeszliśmy się bez słowa...pewnie zostałem jego wrogiem.

 
 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 10:58  
Cytuj
Ten to musiał być uzależniony od leków..., ciekawe jakich?good

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 11:05  
Cytuj
Srakich jashu, srakich. Widzę, że znowu odgrzewasz nic nie wnosząc i nie ruszając tematów do przodu zaklopotany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kazadi
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 09:33  
Cytuj
no i właśnie człowieku przykład z życia wzięty pokazuje jak swoim bełkotem i nachalnym sposobem bycia poprzez monotematyczność odstraszasz ludzi od siebie ocż.....wszytko kręci się wokół żywienia...a może otwórz oczy, idź do tesco po dezodorant (no może w sumie myć się nie trzeba jak jesz tłusto???)i skup się na innych rzeczach....bo podobno z nerwami u was ciężko czy cuś....;)

 
 
 
 
~~kristan
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:01  
Cytuj
Zaprawde powiadam Ci - szare mydło , najlepsze z najlepszych , łupież to pikuś. Ale czy Ty to zrozumiesz, w dobie nahalnej reklamy

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Srakich jashu, srakich. Widzę, że znowu odgrzewasz nic nie wnosząc i nie ruszając tematów do przodu zaklopotany.


Czy znowu takie odgrzewanie?jezyk 4 dni wcześniej stało się to jezyk skąd ta ciągła krytyka na Jashu?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:53  
Cytuj
Poczytaj sobie jego ostatnie wpisy. Niech sobie chłop pisze jak chce, ale jeśli w temacie sprzed miesiąca dodaje od siebie coś w stylu "hehe, aha" no to to jest zwykłe odgrzewanie w celu podbicia liczby postów. Jager już raz go za to zrypał i od tej pory jashu jak na razie milczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:59  
Cytuj
Najbardziej mnie rajcuje, merytoryczna dyskusja , a takie tam...to , szkoda mozolic się na prózno.
Kto rozszyfruje skrót o.c.ż. otrzyma nagrodę równowartości 50 złotych.Kto pierwszy??????????????????

 
 
 
 
~~schab
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:48  
Cytuj
optymalne człowieka żywienie?

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:00  
Cytuj
BINGO!!! - wiesz gdzie mnie szukać- czekam na Ciebie wraz z nagrodą .

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:01  
Cytuj
A dokładnie to OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE.

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 06:30  
Cytuj
schab-ik - zapraszam po nagrodę , bo w końcu się rozmyslę...

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:58  
Cytuj
ocż dobrze pisze, podoba mi sie jego podejscie. A szukam jakiegos dietetyka, moze ktos mi powie gdzie moge znalezc jakiegos w stalowej?

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 10:03  
Cytuj
haa juz znalazlam na ul, Jana Pawla jest, pierwsze slysze, ale moze ktos powie ile kosztuje wizyta u specjalisty?

 
 
 
 
~~mind_cleaner
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 23:11  
Cytuj
Pytanie do admina tego portalu i czytających wątek:

Ile schizofrenicznych osobowości posiada ~~ocż w w/w dyskusji??

Tak tak ~~ocż, ~~c-r, ~~kristan, ~~schab i ~~aaa to jedna i ta sama osoba, która jak widać znowu pisze sama do siebie i sama sobie przytakuje.

Kolejne pytanie czy otyłość jest chorobą i czy prowokujący tą rozmowę ~~ocż alias ~~c~r alias ~~schab (i pewnie niebawem pojawi się jeszcze kilka "aliasów") jest wzorem do naśladowania, czyli szczupłym zdrowo wyglądającym i zdrowym na ciele (bo na umyśle jak widać na załączonym "obrazku" już nie) człowiekiem.

Moja dyskusja tu się kończy, bo nie wnosi nic poza pokazaniem ewentualnym ofiarom w/w schizofrenicznej osoby z kim mają do czynienia.
Lada dzień w/w osoba pod tym lub nowym nickiem zacznie cytować fragmenty z biblii i nazywać ją instrukcją obsługi rozpracowaną przez ich mistrza. Idę o taki zakład.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »