NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Oddzial Dzieciecy w Stalowej Woli,
~~ja66
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 16:11  
Cytuj
No właśnie Iwonko - krzywdy wyrządzone wracają. Nie Tobie oceniać postępowanie innych, a tym bardzej ich kompetencje zawodowe. Prawda w oczy kole? A Ciebie to nie dotyczy? Jesteś taka idealna? Twoje posty pisane pod różnymi nickami to też OK? Pomyśl. Pozdrawiam Cię serdecznie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 16:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~Iwona
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
No właśnie Iwonko - krzywdy wyrządzone wracają. Nie Tobie oceniać postępowanie innych, a tym bardzej ich kompetencje zawodowe. Prawda w oczy kole? A Ciebie to nie dotyczy? Jesteś taka idealna? Twoje posty pisane pod różnymi nickami to też OK? Pomyśl. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Akurat w błedzie Jestes podpisuje sie jednym i tym samym nickiem...kompetencje zawodowe sa kiepskie ..ludzi idealnych nie ma..

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 18:50  
Cytuj
Właśnie - ludzi idealnych nie ma. Dlatego Iwonko, kompetencje zawodowe Twoje i innych pozostaw do przemyślenia. Ale jeśli poczujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak, pomyśl, że może zrobiłaś komuś krzywdę. Na przykład słowem. Pamiętaj, że krzywdy wyrządzone wracają. Pozdrawiam Cię serdecznie.

 
 
 
 
~~zażenowana
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
\\\\\\\'\\\\\\\'Zażenowana\\\\\\\'\\\\\\\'to Ty szukaj pomocy u psychiatry idz i daj jeszcze prezent Mamie Olafka za to ze ma genialny pomysł umów sie z nia telefonicznie i złóz laur taka jest wspaniała Mamusia tak jak i z Ciebie nie miałam trudnego dziecinstwa w przeciwienstwie do tego co piszesz a prawda w oczy kole wiem jaki z r.b. jest lekarz to smiechu warte wiem doskonale z oddziału kardiologicznego...wypisujesz czary jestes czarownica albo wyrocznią \\\\\\\"zazenowana\\\\\\\"!!!!!!!!!wyrocznio...taka Jestes dobra to nie puszczaj nawet pary z ust...to co Mi życzysz oby do ciebie Czarownico Wyrocznio wróciło..bo krzywdy wyrzadzone wracaja...

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM TEGO UCZA W SZKOLE! nIE ŻYCZYŁAM CI NIC ZŁEGO!? Może i jestem czarownicą ale nie ubliżyłam ci tak jak ty ubliżasz wszystkim na blogu i poza nim. Pamietaj ,że każdy komputer prokuratura namierzy i za takie brzydkie słowa można odpowiadać w sądzie!

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 15:02  
Cytuj
Trudny i smutny temat jest tu poruszany.Ale w jaki sposób!Zgroza!Ja tez jestem zbulwersowana ale nie odwazyłabym sie tak zachowywać na forum.Jakimi wy jesteście kobietami/matkami ,ze tak ziejecie nienawiścią, złością,obrażacie,przeklinacie.Nie wyobrażam sobie,żeby szanująca sie kobitka używała takich słów.Aż nie chce mi sie myśleć,jak się zwracacie do swoich bliskich.
Myslę,że jest wielu ludzi(ogromna wiekszość),które nie mają o rodzinie porzucającej malutkie, chore, bezbronne dziecko dobrego zdania.Naturalnym jest,że ogarnia nas totalna złość.Ale nie w ten sposób!Nie w ten sposób!

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 15:52  
Cytuj
RRJ - masz racje. A do zażenowanej - i Ty mówisz o prokuratorze? I o tym, że za brzydkie słowa można odpowiadać w sądzie? Zastanów się na sobą. Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego najlepszego.

 
 
 
 
~~co jak co
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 16:17  
Cytuj
Wiecie co
jak można być takim człowiekiem jak wy?? No jak?
Jeśli was coś boli a wiem ze boli idź jedna z druga do programu UWAGA do SUPER WIZJER zgłoś jak jest, że ta i ta nie opiekuję się nie zajmuję porzuciła itd itd Jak można pisać po nazwisku i imieniu co to samosądy ?? Jak wiecie jak się ta Pani nazywa gdzie pracuje idź powiedz jej co zrobiła/ bo pewnie ona sama o tym doskonale wie/ A nie tu wypisywać, bluzgać. Nie wiem załóżcie sobie kółko przeciwko tej kobiecie i idźcie się bulwersować gdzie indziej a nie kuźwa swoje flustrację wypisywać na forum jaka to matka itd. Czemu żadna z Was nie zadzwoniła do UWAGI jak to widziałam jest pisane na samym początku?! czemu żadna z Was nie pokaże jaka to Ta matka zła!!!! Idźcie powytykajcie ją palcami a nie psioczycie głupie pindy i tyle!!!!
Pisać i tylko pisać potraficie nic więcej!!!!!

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 21:46  
Cytuj
Wywlekanie nazwisk, miejsc zamieszkania będzie ok(powiedzmy) kiedy jedna z drugą napiszą -
Ja - tu imie i nazwisko
zamieszkała- adres
uważam,że pani...
i tu nastapi krytyka.
Anonimowo to świństwo i podłość.

 
 
 
 
~~co jak co
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 22:18  
Cytuj
Popieram w 100% poprzednią wypowiedź.
Ale oczywiście będzie brak odwagi.

 
 
 
 
~~Iwona
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
\'to Ty szukaj pomocy u psychiatry idz i daj jeszcze prezent Mamie Olafka za to ze ma genialny pomysł umów sie z nia telefonicznie i złóz laur taka jest wspaniała Mamusia tak jak i z Ciebie nie miałam trudnego dziecinstwa w przeciwienstwie do tego co piszesz a prawda w oczy kole wiem jaki z REginy Bielak jest lekarz to smiechu warte wiem doskonale z oddziału kardiologicznego...wypisujesz czary jestes czarownica albo wyrocznią \\\"zazenowana"!!!!!!!!!wyrocznio...taka Jestes dobra to nie puszczaj nawet pary z ust...to co Mi życzysz oby do ciebie Czarownico Wyrocznio wróciło..bo krzywdy wyrzadzone wracaja...

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM TEGO UCZA W SZKOLE! nIE ŻYCZYŁAM CI NIC ZŁEGO!? Może i jestem czarownicą ale nie ubliżyłam ci tak jak ty ubliżasz wszystkim na blogu i poza nim. Pamietaj ,że każdy komputer prokuratura namierzy i za takie brzydkie słowa można odpowiadać w sądzie!

Nie ubliżam tylko pisze może niepotrzebnie niektóre fakty a Tobie i na innych blogach nie wypowiadam sie nie wiem gdzie Mnie znalazłas chyba na forum ginekologicznym w Krakowie nie udzielam sie tam urojenia moze masz albo inne objawy na tym blogu i innym...nie znizam sie do Twojego poziomu Zażenowana:(:(imie i nazwisko ktoś inny napisał tu duzo wczesniej...

 
 
 
 
~~Czesio 57
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 10:17  
Cytuj
Co za złe emocje!
Peronel na odziale jest do niczego, A jak jest w szkole?Jak nauczyciele przykładają sie do swojej pracy? A w Urzędzie Skarbowym jakie niezadowolone. Piszecie o innych same złe rzeczy ,a sami jakimi jesteście pracownikam? Odpowiedzcie sobie sami we własnym sumieniu. Ile razy było na odwal?
Najlepiej wymagać od innych: kultury, urzejmości, profesjonalizmu.
Moje dziecko też było na tym oddziale aż 2 miesiącei mam swoje doświadczenie. Niekoniecznie najlepsze,ale żeby tak się złościć.

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 22:21  
Cytuj
apeluję, o rozwagę w wypowiedziach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stefka
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 00:41  
Cytuj
No bo po to sa wlasnie fora zeby na nich wyrazic swoje emocje-normalne ze wszystkim tutaj ciezko by bylo to powiedziec czlowiekowi ktorego bezposrednio to dotyka-ale skad wiesz czyTa wlasnie osoba do ktorej to adresujemy nie wezmie tego do serca!po przeczytaniu co mysla ludzie.Wiem ze mama Olafka go owiedza i nie nam osadzac bo dziecko zeczywiscie jest bardzo chore i wiotkie i do domu absolutnie sie nie nadaje.Ale W jednym kochani to forum pomoglo.Jeszcze raz zapewniam.MAMA ZACZELA ODWIEDZAC SWOJE DZIECKO!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~koel
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 13:03  
Cytuj
[cytat]LUDZIE! SYF NA ODDZIALE TO W DUŻEJ MIERZE ZASŁUGA RODZICÓW BO NIE PRZESTRZEGAJĄ NORM SANITARNYCH A CO ZWLOKĄ NA SALĘ DZIECKA TO GŁOWA MAŁA, ALE JAK MAJĄ W DOMU TAK STARAJA SIĘ MIEĆ W CZASIE POBYTU W SZPITALU. OCZYWIŚCIE NIE GENERALIZUJĄC SĄ LUDZIE I LUDZISKA ALE WIĘKSZOŚĆ TO SYFIARZE...
TERAZ DO EDZIA; biseptol ma swój dużo droższy odpowiednik ale ten droższy jest dużo łagodniejszy dla żoładka wątroby ludzkiej- nazywa się bactrim, i to on jest prrzepisywany przez pediatrów dla dobra dziecka, zapytaj farmaceuty dokładniej.
Co do doktor Kamińskiej jest dobrym człowiekiem i lekarzem a że nie ma w głowie roentgena i aparatu do badań.... do cholery człowiek to nie maszynka w której wiadomo co trzeba wymienić. dużo objawów chorobowych daje mylną diagnozę, ale wiem że lekarze naprawde się starają. To ,że woła do gabinetu... a gdyby rozmawiała na korytarzu też byłoby źle, ten gabinet ma po to żeby usiąść i spokojnie porozmawiać z rodzicem na osobności bo obowiązuje ją także tajemnica. Więc można mieć do lekarzy pretensje, że mówią
o stanie zdrowia waszych dzieci przy obcych ludziach. I tak nie dogodzą.
A czy WY przykładacie sie do swojej pracy solidnie, czy macie naprawdę czyste sumienie?![/cytat


Czyli uwazasz ze wiekszosc ludzi korzystajacych z uslug szpitala to syfiarze.
Ciekawe gdzie sie lecza ci porzadni?
A zta solidnoscia personelu medycznego w Stalowej to masz swieta racje.good

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:33  
Cytuj
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090301/POWIAT0303/23693195

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:42  
Cytuj
Warto przeczytac ...szkoda tego dzieciatka to jednak nieprawda ze ktokolwiek go odwiedza bardzo sporadycznie babka ...dziekuje za link ...pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:57  
Cytuj
może teraz...mama...dzięki temu linkowi .... choiaż zobaczy jak wygląda jej dziecko .... a potem już jakoś z górki się ułoży i bedzie ok?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~maja
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:42  
Cytuj
Miejmy nadzieję że w końcu ich sumienie ruszy ,ale znając tych ludzi nie liczyłabym na to bo jak na razie to zajmują się tylko usuwaniem komentarzy w których pada ich nazwisko......

 
 
 
 
~~Magi
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:59  
Cytuj
SZPITAL ST.WOLA TO PORAZKA, BEZNDAZIEJNI LEKARZE, CO LEKARZ TO INNA TEORIA I ODECHCIEWA SIE CHOROWAC JAK SAPIE JAKAS PIELĘGNIARKA NAD CHORYM. Nic nie moge wiecej, dodac SZOK.sciananie wiem

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
Miejmy nadzieję że w końcu ich sumienie ruszy ,ale znając tych ludzi nie liczyłabym na to bo jak na razie to zajmują się tylko usuwaniem komentarzy w których pada ich nazwisko......

Maju nie ruszy sumienie dochodzi do tego że matka przez obcych jest wyzywana na ulicy...bedzie Edytka biegac kanałami za niedługo...oni trudnią sie kasowaniem swoich nazwisk ..nie jest to w porządku wypisujac nazwiska ale to nic w porównaniu jaka zasade złamała matka dziecka zasade człowieczeństwa ojciec też nie jest swiety nie Mi Ich oceniac ale to matka ma instynkt macierzynski inny niz ojciec..tylko to nie dotyczy Edyty matki dziecka nie ma instynktu ...grono pedagogiczne w Nisku to huczy od tego tematu ...

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 09:50  
Cytuj
ludzie opamietajcie sie- kazdy z nas popelnia bledy "kto jest bez winny niech weznie kamien i rzuci pierwszy" zliczowaliscie cala rodzine ,a nie zastanowiliscie sie dlaczego dziecko lezalo w szpitalu.Skad wiecie co przezywala ta matka i ojciec w swoim sercu, nie wiecie nic to nie wypowiadajcie sie bo oczrenic i zlinczowac to latwo . Wszyscy sa madrzy bo nie przezyli takiej sytuacji, kiedy dzieciatko rodzi sie chore , trzeba czasu pomocy psychologicznej zeby zaakeptowac taka sytuacje . Prosze ktora z wypowiadajacych sie MATEK odrazu umie karmic dziecko przez sondę ......czepiacie sie ludzi, ktorzy wzieli swoje dziecko do domu , a czemu nie czepiacie sie tych ludzi co oddaja swoje dzieci do domu dziecka ,ochronki tu jest cisza i ok niech sobie dalej rodza i oddaja i nikt nie odwazy sie powiedziec tym rodzicom kochajcie ,nie pijcie to wasze dzieci ktore potrzebuja milosci i zapewniam was odwiedza 2 razy w roku i maja zachowane prawa rodzicielskie i tu problemu nie widzicie!!!!!!!!DAJCIE TYM RODZICOM SWIETY SPOKOJ

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 09:55  
Cytuj
- jeszcze jedno - caly personel jest nie dobry i niekompetentny - nikt was nie zmusza leczyc dzieci w oddziale SAMI RODZICE PODPISUJECIE ZGODE NA LECZENIE - nie pasuje droga otwara jedzie tam gdzie wam i waszym pociechom bedzie lepiej

 
 
 
 
~~kinga
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:40  
Cytuj
Popieram, każdy ma wybór ośrodka w którym bedzie leczył dziecko, nie chcecie w Stalowej Woli to przy przyjęciu nie wyrażajcie na to zgody, wolny wybór

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:57  
Cytuj
Popieram Agę. Nie nam oceniać innych. Wypowiadający się znajomi i sąsiedzi - zastanówcie się nad sobą. Strzeż mnie Boże przed takimi znajomymi.

 
 
 
 
~~kasiak
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:10  
Cytuj
bo najłatwiej jest ujadać na innych.takie włąśnie jest nasze społeczeństwo.A zajmijcie sie WY swoimi sprawami i "posprzatajcie" w swoich domowych katach!!!!!!

 
 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »