NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Marsz Równości w Rzeszowie ,
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2018r. 06:51  
Cytuj
A co promują obecne elity RP? Praworządność umiech?umiech?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2018r. 06:51  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2018r. 09:52  
Cytuj
Specjaliści twierdzą, że nawet do 40% może dochodzić liczba homoseksualistów, którzy są pedofilami.

http://prawy.pl/3958-do-40-proc-homoseksualistow-to-pedofile-w-mediach-cisza/

Tylko dlaczego w głównych mediach o tym nie mówią..?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 01:19  
Cytuj
Sprawa pozbycia się pedofilów i gejów z amerykańskiego KK nabiera rozpędu. Franciszek pod obstrzałem katolików nie zrezygnuje z pontyfikatu, powiedział że "nie powie ani słowa" na list arcybiskupa Viganò który obnażył promocje zboczeńców w seminariach z Ameryki Południowej. Następnie dystrybucja po seminariach i diecezjach USA. Cóż innego mogło z tego wyniknąć jak tylko hakowanie KK. Sprawa dotyczy setek duchownych, również biskupów.

https://www.youtube.com/watch?v=kR41CM6UvOo

Mamy wyjątkowo przejrzystą sytuacje, liberalna lewica zamiast wyć z radości to milczy jak grób nie wiem natomiast katolicy się cieszą że okupacja KK przez mafie dewiantów się zakończy ok I pamiętajmy że to konieczny początek moralnego odrodzenia, potem przeniesie się to na życie społeczne jak pożar. Milczenie postępowych i jest natychmiastowo zrozumiałe...
Końcem końców co z nimi zrobić, kto ich zatrudni? Jeżeli nie tu, to zrobią to gdzie indziej.

Doskonałe kazanie oddające oczekiwania wiernych.

https://www.youtube.com/watch?v=0MMiI_UGUVY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
Specjaliści twierdzą, że nawet do 40% może dochodzić liczba homoseksualistów, którzy są pedofilami.

http://prawy.pl/3958-do-40-proc-homoseksualistow-to-pedofile-w-mediach-cisza/

Tylko dlaczego w głównych mediach o tym nie mówią..?


Mówią o tym media. Media dla takich intelektualistów jak Ty.
"Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile"
"Jej autorzy jasno wskazują, że odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40proc."

Z pierwszego wynika, że 1/3 homoseksualistów to pedofile. Strach. Z drugiego wynika, że nawet 90% pedofilów to osoby heteroseksualne (czyli te niby normalne). Jeszcze straszniejsze!

Dla Ciebie pewnie to jeden wniosek. Ja się tylko zastanawiam jak można czytać takie pierdoł, kopiować, powielać, straszyć nimi i nawet się nie zastanowić. Połowa tego pseudo artykułu jest o badaniach nt. tego ilu homoseksualistów to pedofile, a połowa o tym, ilu pedofilów to homoseksualiści. Trzeba mieć mocne 2 z matematyki, żeby nie wiedzieć, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a cały ten bełkot pani Agaty Bruchwald, nie-psychologa, nie-seksuologa, a raczej amatorki pisania pierdół i umieszczania na portalach jak prawy.pl, który przyjmie wszystko byle było tylko po słusznej linii napisane, można to sobie wsadzić. No ale wypadałoby się zastanowić. U ludzi, którym się wydaje, że "myślą samodzielnie" po czytają popłuczyny, a nie czytają gazet i nie oglądają telewizji to zjawisko niespotykane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
badaniach nt. tego ilu homoseksualistów to pedofile, a połowa o tym, ilu pedofilów to homoseksualiści. Trzeba mieć mocne 2 z matematyki, żeby nie wiedzieć, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego,


Nie ma, ale nie ma badan ilu homoseksualistów staje się pedo albo odwrotnie . To tez niczego nie dowiedzie, ale może pomoc w diagnozie choroby.
Wszystkie pewne badania statystyczne opierają się na skazanych pedo, nikt się nie chwali przestępstwem. Ale to się szybko zmieni :-) Przymusowa promocja transseksualizmu i płynnej płci w szkołach i w przedszkolach spowodowała zdrowy odpór społeczny i zainteresowanie próbą normalizacji takich stanów psychicznych przez środowisko LGBTQ w imię tzw. równości odmienności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 11:41  
Cytuj
@Szopen
Od jakiego czasu czytam twoje wypowiedzi pod różnymi postami i strasznie podoba mi się to co czytam. Piszesz rzeczowo i na temat. Trzymam kciuki w dalszej "walce" z "prawym" poglądem na świat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 12:15  
Cytuj
bycie normalnym jest nudne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
bycie normalnym jest nudne


Dlatego jesteś nienormalny. Piszesz pod osłoną dwóch nicków. Raz w osobie kobiety raz mezczyzny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 17:39  
Cytuj
Wszyscy już wiemy, widzę pospolite jak na paradę ruszenie.

I Marsz Równości przeszedł ulicami Szopena i Słowackiego w kierunku rzeszowskiego Rynku. Manifestantów z Rzeszowa i Podkarpacia wspierały osoby, które przyjechały m.in. z województw lubelskiego i małopolskiego. Policja podała, że w sumie było ich ok. tysiąca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
@Szopen
Od jakiego czasu czytam twoje wypowiedzi pod różnymi postami i strasznie podoba mi się to co czytam. Piszesz rzeczowo i na temat. Trzymam kciuki w dalszej "walce" z "prawym" poglądem na świat.


Bo lewica daje wybór.
Prawica wybierze za ciebie reszte zakaże ci i kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
Bo lewica daje...
Prawica wybierze...


I karawana jedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo lewica daje...
Prawica wybierze...


I karawana jedzie.


Bawisz się w art? Ja napisałam prosto i tak jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Bo lewica daje...
Prawica wybierze...


I karawana jedzie.


Bawisz się w art? Ja napisałam prosto i tak jak jest.


Świat można odbierać normalniej - tak jest najprościej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 14:42  
Cytuj
Można. To czemu prawicowi tak lubią zakazywać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 16:01  
Cytuj
A mnie i lewo i prawo dynda. Nie lubię głupoty. A co do nakazów i zakazów można by zaryzykować stwierdzenie, że prawa strona coś narzuca, a czegoś zabrania, a lewa zaś wymusza, by akceptować wszystko. Oczywiście oprócz tego, co prawa narzuca. I dlatego jak człowiek zamiast myśleć logicznie zaczyna płynąć prawą czy lewą stroną, to nigdy nie jest zdrowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Prawa strona coś narzuca, a czegoś zabrania, a lewa zaś wymusza, by akceptować wszystko. Oczywiście oprócz tego, co prawa narzuca.


albo;

prawa strona nie narzuca bo odrzuca, to co lewa wymusza.

albo;

konserwatywna strona nie akceptuje wymuszania lewicowo liberalnej strony.

albo;

sekularna strona nie cierpi religijnej strony.

A teraz napiszemy "co", żeby wiedzieć o czym mówimy... zanim ocenimy społeczny impakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 09:12  
Cytuj
"co" - no napisałem i nic się nie stało. Ale na plus dla Ciebie, że poziom (nie)rozumienia Twojego wpisu jest już bliski poziomowi paplaniny art, więc Twoje dwie świadomości zbliżają się do siebie. Być może niebawem połączą się w jedność i będziesz mógł korzystać z jednego konta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 16:57  
Cytuj
napisz "co" lewa wymusza na prawej. Jak inaczej możesz wartościować "co"?

tak rozumiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 18:12  
Cytuj
Jak piszesz zrozumiale, to rozumiem. Ja nie pisałem, że lewica czy prawica wymusza coś na sobie, nie zrozumiałeś mnie. Pisałem o społeczeństwie. Jeśli zaś chodzi o wartościowanie "co" to nie bardzo wiem o czym piszesz. W zasadzie to kompletnie bez sensu. Nic nie poradzę nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 13:26  
Cytuj
To spróbuj pomóc sam sobie:

CYTAT
Prawa strona coś narzuca, a czegoś zabrania, a lewa zaś wymusza, by akceptować wszystko. Oczywiście oprócz tego, co prawa narzuca.


CYTAT
Ja nie pisałem, że lewica czy prawica wymusza coś na sobie, nie zrozumiałeś mnie. Pisałem o społeczeństwie.


Zdradź nam wiec "co" lewica wymusza na całym społeczeństwie. Ty napisałeś, tylko nieprecyzyjnie. Zdałeś sobie sprawę ze ty osobiście nie jesteś w stanie niczego na mnie wymusić, nie mówiąc o społeczeństwie. To byłaby przemoc albo totalitaryzm w przypadku dużej skali. To masz na myśli w przypadku braku akceptacji wymuszania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
To spróbuj pomóc sam sobie

Nie czuję, żebym potrzebował pomocy. Nie mam czasu na bezproduktywne kopanie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 14:26  
Cytuj
Za bełkotliwy post powinien być ban kilkudniowy.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »