NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Sala weselna,
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 14:44  
Cytuj
Drodzy,
nadszedł czas na szukanie sali .. nie mieszkam na co dzień z Stalowej i jakoś tak w życiu wyszło, że na niewielu weselach w tej okolicy byłam więc nie mam rozeznania co do sal weselnych.


Polecana jest często Galicja (głównie ze względu na pyszne jedzenie) ale nie ukrywam, że nie podoba mi sie wygląd sali.. kolor ścian i ten dywan. Jakoś zawsze marzyła mi sie biała sala ;)

Dwór Ordynata.. troche sie obawiam, że to w podziemiach.. nagłośnienie, schody itp..

Moze ktos chcialby sie podzielc opiniami/doswiadczeniem o salach w Stalowej Woli i okolicach?

Chetnie poczytam aktualne opinie o Olimpie, Ordynacie oraz Dworze Dwikozy albo moze ktoś z Was ma coś ciekawego do polecenia.

PS bardzo zależy mi na placu zabaw dla dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 15:11  
Cytuj
A może zrezygnować ze Stalowej i pomyśleć o Janowie Lubelskim ( Sosnowy Dwór , Hotel Janów , Promessa ) bawiłem się na wszystkich 3 salach, i mogę polecić je z czystym sumieniem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 16:04  
Cytuj
Sam a moze chcesz powiedziec cos wiecej o tyc salach.. jedzenie, hotel ? Bede wdzieczna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 16:45  
Cytuj
Park w charzewicach nowa sala. Wlasciciel ten sam co ordynata. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 17:57  
Cytuj
Z perspektywy gościa najlepiej wypada Promessa - ogromna sala, bardzo dobrze wykończona, palarnia, pokoje miejsce dla dzieci itd. klimatyzacja wyrabiała w największy upał, obsługa ( kelnerki ;p ) ogarnia wszystko wzorowo, jedzenie OK + mnóstwo dodatkowych opcji ( drinki desery itd. itp. ) dużo miejsca na dency ;p . Przyczepic można się jedynie do lustra nad schodami które bywa niebezpieczne szczególnie po północy ;p . Nie wiem jak wygląda to z perspektywy organizatora imprezy ale znajomi nie narzekali zbytnio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 09:30  
Cytuj
Dziekuje za opinie umiech

Ktos wie moze na ile osob jest na nowa sala w Charzewicach ? I moze ktos ostanio bawil sie na tej sali i chcialby cos powiedziec ?

Chetnie jeszcze poslucham o Dwikozy ? Ktos organizowal wesele tam lub byl gosciem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 24 Lis 2009r.
Skąd: Las
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 12:32  
Cytuj
Jeżeli biała sala to polecam Olimp. Sam miałem tam wesele w ubiegłym roku i muszę przyznać, że trzymają poziom. Jedzenie, obsługa i kontakt z dziewczynami na recepcji na 5+.

W Galicji byłem na weselu 2 tyg. temu. Ogólnie ok, ale bez większych porywów. Faktycznie przytłacza ta ponura kolorystyka. Jedzenie dobre, obsługa też, ale co kto lubi.

O innych lokalach nie mogę się wypowiedzieć, bo nie byłem, więc nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 14:12  
Cytuj
A dla mnie Galicja porażka. Kelnerzy chodzą jak święte krowy z posępnymi minami nie wspomnę, że 20 min nie mogłem doprosić się o kolację, bo wyszedłem zapalić i nie było mnie przy stoliku. Kto tam w ogóle nadzoruje pracę obsługi? Jedzenie średnie...

Ordynata ok poza tą ciemną salą i podłogą. Obsługa wesoła i sympatyczna.

Dwikozy jeden z ladniejszych lokali w jakuch byłem, jeżeli nic się nie zmieniło to mogę polecić.

I to by było na tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 10:19  
Cytuj
[cytat]Dziekuje za opinie umiech

Ktos wie moze na ile osob jest na nowa sala w Charzewicach ? I moze ktos ostanio bawil sie na tej sali i chcialby cos powiedziec ?

Chetnie jeszcze poslucham o Dwikozy ? Ktos organizowal wesele tam lub byl gosciem?[/cytat
Na pewno wiecej niz 200 osob. Wnetrze biale. Jedzenie swietne. Generalnie fajna. Sa zdjecia ma fb na profilu orfynata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 13:12  
Cytuj
Na całe szczęście opadły już emocje po weselu i mogę żyć tak jak dawniej. Akurat na dom weselny nie narzekam ponieważ wszystko było w jak najlepszym porządku. Jak coś to Dom weselny Amarlis. Miła atmosfera na sali obiadowej, powierzchnia taneczna również zdała egzamin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2019r. 11:16  
Cytuj
Jeżeli chodzi o lokal na wesele to spokojnie mogę polecić Dom Weselny Nad Rozlewiskiem w Racławicach. Byłam tam ostatnio na weselu u koleżanki i jestem pod wrażeniem. Bardzo dobrze przygotowana impreza. Okolica cicha i spokojna. Sala bankietowa ładna, świeża i ładnie udekorowana. Serwowali urozmaicone i pyszne jedzenie. Obsługa też była ok. Po za tym koleżanka bardzo sobie chwaliła współpracę z właścicielem przy organizacji imprezy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2019r. 16:13  
Cytuj
My możemy śmiało polecić Dwór Olimp umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2019r. 10:53  
Cytuj
Na wesele to moim zdaniem tylko Sosnowy Dwór w Janowie Lubelskim good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2019r. 12:24  
Cytuj
Polecam Olimp -ładna biała sala ,bardzo dobra obsługa i dobre jedzenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lip 2019r. 18:14  
Cytuj
Ponad 2 tygodnie temu byliśmy na weselu w Kruczym Gniezdzie w Przyszowie i powiem krótko, sala na 120-130 osób i miejsca sporo, jedzenie przepyszne no i wystrój... mnie osobiście bardzo się podoba no i można zrobić sporo po za salą, jest altanka, miejsce dla dzieci, staw itp itd... no pięknie, zdecydowanie polecam jeśli by Cię to miejsce interesowało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 09:42  
Cytuj
Olimp jest dobrym sprawdzonym lokalem, sam miałem tam wesele i jestem bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 12:40  
Cytuj
Byłam na weselu w Domu Nad Rozlewiskiem i spokojnie mogę polecić to miejsce na taką imprezę. Bardzo i się tam podobało. Sala weselna ładnie udekorowana, duża i komfortowa. Okolica spokojna także jest gdzie wyjść i się przewietrzyć. Jedzenie smaczne i świeże. Obsługa profesjonalna. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »