NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jaką Telewizję polecacie ,
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2018r. 14:15  
Cytuj
Cześć jak w tytule co jesteście w stanie polecić na terenie Stalowej ? Multimedia Polsat.... ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2018r. 14:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2018r. 14:21  
Cytuj
Żadnej. Telewizja to zabijacz czasu. Nie mam TV od +- 10 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2018r. 15:31  
Cytuj
Rower między nogi i do lasu wypie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 08:10  
Cytuj
Nie polecam multimedii - a już szczególnie zawierania umowy przez telefon.

Z nimi jest dobrze, ... dopóki jest dobrze.
A jak jest awaria, albo po prostu potrzebny jest kontakt z biurem obsługi to zaczynają się schody.

Na infoliniach długo się czeka, a potem jest bujanie się z jakimś studentem, który ma tupet, ale niewiele kompetencji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 09:05  
Cytuj
mam Telewizje Kablową STELLA i jest okok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 10:09  
Cytuj
Ja polecam na przekór Multimedia. Po ostatnim wypowiedzeniu mam internet 120, Pakiet Max, C+, HBO, Eleven za 102zł brutto

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 14:28  
Cytuj
Mam w tej chwili TV TOYA z Interblicku i szczerze nie polecam. Światłowód przez który ciągle buforuje się obraz. Co chwilę zatrzymany kadr i pikseloza. Tragedia! Też szukam czegoś normalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 18:07  
Cytuj
Także mam telewizję w MuLtimedia tyle tylko że taką z dawnego azartu za 2,49zł(analogową) Jakość obrazu mnie zadowala choć podejrzewam czy ta niby analogówka to może nie jest już w formacie cyfrowym.13 stacji. Więcej nie potrzebuję.Ostatnio razem w kopercie z fakturą do zapłaty dostałam broszurkę:"NAGRADZAMY ZA TERMINOWOŚĆ" za którą podobno można dostać specjalny kod do wypożyczenia trzech wybranych filmów z katalogu Filmowy Mix. Cóż faktury płacę terminowo i regularnie już od wielu miesięcy jednak po dodzwonieniu się do obsługi klienta po ten właśnie kod (A co mi tam jak jest taka promocja to z niej skorzystam.) pani poinformowała mnie że nie otrzymam tego kodu i mi się nie należy bo nie posiadam pakietu cyfrowego. Cóż trudno pomyślałam sobie w końcu za 2,49zł to nie mam czego zbyt wiele wymagać. Mimo wszystko w broszurce nie ma nic na ten temat że osoby opłacające regularnie nawet tak niską fakturę za telewizję nie mogą z tego kodu skorzystać.Dla mnie to trochę taka ściema bo niby nagradzają za terminowość ale nie wszystkich ale na ten temat już w broszurce nie piszą. Mimo wszystko jestem zadowolona z telewizji i bez ich nagrody.Tańszego pakietu już chyba nigdzie nie ma w całym mieście.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 19:04  
Cytuj
Cyfrowy Polsat polecam umiech

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakietę na księżyc, teraz potrzeba Pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
Cześć jak w tytule co jesteście w stanie polecić na terenie Stalowej ? Multimedia Polsat.... ?


Żeby tylko zabić nudę wystarczy dowolny MUX z anteny na dachu, 28 programów to aż nadto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 07:16  
Cytuj
@mokasyn czy zgłaszałeś problem na serwis do interblocku? Z reguły są to problemy końcowe; dekoder, kabel pomiędzy routerem światłowodowym (skrętka złej jakości, złe zaciski), lub sam router światłowodowy. Zgłosić, że problem się powtarza, a serwis zdiagnozuje problem. Nie do przyjęcia jest, aby TV działała w taki sposób jak opisujesz. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
@mokasyn czy zgłaszałeś problem na serwis do interblocku? Z reguły są to problemy końcowe; dekoder, kabel pomiędzy routerem światłowodowym (skrętka złej jakości, złe zaciski), lub sam router światłowodowy. Zgłosić, że problem się powtarza, a serwis zdiagnozuje problem. Nie do przyjęcia jest, aby TV działała w taki sposób jak opisujesz. Pozdrawiam

Oczywiście, że zgłaszałem. Interblock zna moją sprawę od dwóch lat. Zgadzam się w kwestii problemu z routerem lub dekoderem ale te urządzenia są po prostu niewydajne. Skrętka, zaciski, być może, nie wiem, wszystko to zainstalowali mi faceci z Interblocku. Odbyłem z właścicielem Interblocku wspaniałą długą rozmowę mailową w tej sprawie. Niestety nie był w stanie mi pomóc. Dlatego właśnie przyłączyłem się do tematu. Chcę po prostu jak najszybciej zmienić dostawcę TV. Na poprawę w TV TOYA nie mam już nadziei. Wcześniej miałem Multimedię i mimo wszystko przynajmniej jakość obrazu była normalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 13:22  
Cytuj
Pamiętam wątek na forum. Były też problemy z nagrywaniem kilku kanałów. Od kilku miesięcy jest dostępna nowa wersja dekoderów (poprawiona wydajność). Jeszcze raz potwierdzam usterkę w starych dekoderach, ale tak jak pisałem w poprzednim wątku, według mnie i wielu innych użytkowników nie jest ona bardzo dokuczliwa - występuje sporadycznie. Zapraszam do biura celem wymiany dekoderów na nowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam wątek na forum. Były też problemy z nagrywaniem kilku kanałów. Od kilku miesięcy jest dostępna nowa wersja dekoderów (poprawiona wydajność). Jeszcze raz potwierdzam usterkę w starych dekoderach, ale tak jak pisałem w poprzednim wątku, według mnie i wielu innych użytkowników nie jest ona bardzo dokuczliwa - występuje sporadycznie. Zapraszam do biura celem wymiany dekoderów na nowe.

Owszem, z nagrywaniem programu jest problem. O nagrywaniu dwóch na raz już dawno zapomniałem, bo okazało się to kompletnie niemożliwe. Odnośnie przycinania obrazu to jest z tym bardzo różnie, czasem rzadziej (dwa, trzy razy dziennie) czasem bardzo często (co kilka minut). W najgorszych momentach było również tak, że obraz zatrzymywał się na kilkanaście minut. Jeżeli faktycznie problem zostanie wyeliminowany po zastosowaniu nowych dekoderów, to będę Państwa szczęśliwym abonentem w dalszym ciągu. Napisałem wiadomość prywatną, żeby ustalić szczegóły tej wymiany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Żadnej. Telewizja to zabijacz czasu. Nie mam TV od +- 10 lat.

Uwielbiam te rady, wygłaszane zwykle przez osoby spędzające 8 godzin dziennie ze smartfonem przed oczami 😀 ps. Nie możesz nie mieć TV od +- 10 lat!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 14:27  
Cytuj
Tez od lat nie ogladam telewizji oczywiscie sa wyjatki typu mecze ,walki bokserskie, ale tak to moim zródłem informacji i rozryki jest internet..miałem cyfrowy polsat ale mam z ta platforma niemiłe wspomnienia i na niej zakonczyłem maja przygode z telewizjasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam multimedii - a już szczególnie zawierania umowy przez telefon.

Z nimi jest dobrze, ... dopóki jest dobrze.
A jak jest awaria, albo po prostu potrzebny jest kontakt z biurem obsługi to zaczynają się schody.

Na infoliniach długo się czeka, a potem jest bujanie się z jakimś studentem, który ma tupet, ale niewiele kompetencji.


A ja mam multimedia od początku jeszcze jako diana i nigdy nie miałem z nimi kłopotów. Zależy kto jakie ma wymagania, jak zapłaci za syrenkę a chce mercedesa to zawsze będzie problem. Fakt, mają tak rozpisane programy żeby jak najwięcej pakietów było w abonamencie i to jest wkurzające ale taki jest biznes. Infolinia to w ogóle tragedia w wydaniu multimedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 19:02  
Cytuj
W MM nic nie załatwiajcie z tymi oszołomami pod telefonem. Powiedzą Wam to co chcecie usłyszeć, a zrobią swoje. Mnie oszukali, do błędu się oficjalnie przyznali (nie tyle błędu co raczej celowego robienia w bambuko). Dobrze, że jak przyszedł technik z umową, od razu wziąłem się za skrupulatne analizowanie punkt po punkcie i sprawdzanie jak się to ma do tego co ustaliliśmy przez telefon. Niebo a ziemia. Jeśli przyjdzie ktoś do domu z MM też gonić. Swegi czasu się sporo olatałem, żeby odkręcić idiotyczną umowę jaką wcisnęła jakaś dziewucha z MM wzięta z łapanki chyba. Jak coś chcecie załatwić to trzeba się przejść na Popiełuszki i tam rozmawiać. Trzeba się przejść, bo MM nie chce im założyć telefonu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 05:15  
Cytuj
Internetową

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 11:25  
Cytuj
Od dwóch lat jestem abonentem TV Toya z Interblocku. Jak pisałem wyżej telewizja ta nie działała dobrze. Były problemy z nagrywaniem programu podczas oglądania go. Były problemy z zatrzymującym się obrazem i "pikselowaniem" w czasie buforowania. Jednym słowem oczywistą sprawą było, że dekodery nie są wystarczająco wydajne.
Po wpisie w tym właśnie wątku forum i wymianie uwag, Interblock zaproponował mi wymianę dekoderów na nowsze i wydajniejsze. 16-go listopada nastąpiła wymiana i całkowita zmiana jakościowa w moich telewizorach. Nowe dekodery faktycznie dają radę. To jest to o co mi chodziło kiedy dwa lata temu podpisywałem umowę na tę telewizje. Nie ma żadnych zatrzymań obrazu, wszystko działa płynnie a w dodatku możliwe jest nagrywanie na dysk zewnętrzny dwóch programów i oglądanie trzeciego, z którym działa Timeshift równocześnie! Po pierwszych trzech dniach testowania wszystko działa jak należy. TV Toya w takim wydaniu polecam wszystkim!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 11:55  
Cytuj
A my mamy naziemną darmową i netflix. Poza popularnymi kanałami jak tvp1 tvp 2 polsat i tvn i tak nie oglądam nic innego. Jak mam ochotę na dobry serial albo film, wszystko mam na netflix bez reklam. 50 parę zł miesięcznie na 4 urządzenia, więc dzielę się z 3 osobami i wychodzi mi po 13 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2018r. 18:20  
Cytuj
Mam Interblock ponad rok TV TOYA porażka !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2018r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
A my mamy naziemną darmową i netflix. Poza popularnymi kanałami jak tvp1 tvp 2 polsat i tvn i tak nie oglądam nic innego. Jak mam ochotę na dobry serial albo film, wszystko mam na netflix bez reklam. 50 parę zł miesięcznie na 4 urządzenia, więc dzielę się z 3 osobami i wychodzi mi po 13 zł.


Doładowujesz netflixa kartą zdrapką?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2018r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Mam Interblock ponad rok TV TOYA porażka !


Tak jak pisałem kilka wiadomości wyżej - od kilku miesięcy mamy nowe dekodery. Poza tym - jesteśmy na miejscu, zawsze pod tel. biuro w Stalowej Woli wystarczy podejść i zgłosić problem. Niestety u co niektórych występuje combo wszystkich problemów i od ręki wymieniamy dekodery na nowe - wydajniejsze. Jak Pan @mokasyn napisał; od momentu wymiany wszystkie jego problemy z TV zostały rozwiązane. Pozdrawiam i zapraszam do biura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2018r. 21:52  
Cytuj
Wie ktos czy interblock ma zasieg na ofiar katynia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »