NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
Co to za strzaly slychac!!!, Co za impreza
Posty: 10395
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 22:58  
Cytuj
Co ty chcesz osiągnąć, Wołyniak to nie jest miara niczego w stosunkach polsko-ukraińskich a szczególnie w stosunkach z przybyłą władzą. Ludzie byli likwidowani z powodów o których niekoniecznie świadkowie chcą się rozpisywać tak jak ty, widząc tylko ostateczny wynik oderwany od łańcuszka wydarzeń. Pan Garbacz (zdaje się że wieloletni etatowy pracownik Sztafety) szuka daleko i chyba wąskopasmowo, zdarzyło mu się napisać książkę o bliższym sąsiedztwie na przykład o Nisku? Możesz nam przybliżyć PZP2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 22:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2019r. 00:08  
Cytuj
@art2deco

"Co ty chcesz osiągnąć"

Tutaj masz sprawozdanie ze Zwycięskiego Boju w Parku Miejskim:

http://stalo(...)id=46054



"Wydarzenie wpisało się w stalowowolskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rano w Bazylice Konkatedralnej odprawiona została Msza Święta w intencji Żołnierzy Wyklętych. Tuż po niej miał miejsce uroczysty przemarsz Kompanii Honorowej i Pocztu Sztandarowego Garnizonu Nisko oraz Orkiestry Dętej MDK z kościoła do Parku im. Kazimierza Pilata, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości wojskowe."



Wiesz co to oznacza splamić mundur, art2deco?



Salwa honorowa dla ludzi, którzy mordowali kobiety i dzieci?



Co ja chcę osiągnąć?

Nie wiem.



Ale zastanawiam się czy ci ludzie ze zdjęć: policja, wojsko, panie w gustownych beretach, harcerze, jakieś klasy mundurowe, rekonstruktorzy wiedzą, że część tych naszych dzielnych chłopaków, parę tygodni wcześniej wymordowała ponad 100 niewinnych osób.

Myślisz, że wiedzą, ale im to nie przeszkadza?

Czy nie wiedzą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »