NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gzie dzis zamowie dobry obiad, obiad, zamowienie
Posty: 25
Dołączył: 3 Cze 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 09:21  
Cytuj
gdzie zamowie dzis dobry obiad?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 09:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 10:11  
Cytuj
Ja zamawiam z Numerato.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 10:30  
Cytuj
Najlepsze obiady tylko w Zajeździe nad Łęgiem. Szczerze polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze obiady tylko w Zajeździe nad Łęgiem. Szczerze polecam!


Tylko? Brzmi jak kryptoreklama.

Poza tym nie dowożą do Stalowej.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 11:48  
Cytuj
weźcie się garść i sami sobie gotujcie, ręce wam do żopy przyrosły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
weźcie się garść i sami sobie gotujcie, ręce wam do żopy przyrosły

Nie twoja sprawa jak ktoś nie gotuje nawet z lenistwa.
Ja polecam Thai Cooking ze STW.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
weźcie się garść i sami sobie gotujcie, ręce wam do żopy przyrosły


Może kogoś stać na to by wspomóc firmy w obecnej sytuacji i zamówić coś na wynos albo najzwyczajniej chce coś zjeść.
A ty jak chcesz siedziec na dupie i kisisc i czekac na zasilek i malkontencic to nie zdziw sie jak ci zabraknie kaski, bo dużo firm ma teraz ciężko a niestety pieniędzy nie daje ci rząd tylko przedsiębiorcy odprowadzający nie male podatki.
Wiec takie komentarze to żopa cicho....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 15:16  
Cytuj
ja kebaba sobie właśnie zamówiłem XXLgood

PS Wspierajcie kebaby w tych trudnych czasach zeby nie upadly :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
ja kebaba sobie właśnie zamówiłem XXLgood

PS Wspierajcie kebaby w tych trudnych czasach zeby nie upadly :szok:


jaki i gdzie ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 16:29  
Cytuj
Nazira

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 16:33  
Cytuj
Nie wiem jak mozna w obecnej sytuacji jesc posilki, ktore przyzadzaja obcy ludzie! To jest totalny brak odpowiedzialnosci! Wykres zarazonych bedzie tylko sztbowal z takim podejsciem niedopowiedzialnych ludzi, a ci odpowiedzialni beda przez takich siedziec w domu. Tyle w temacie! Ja nie kupuje nawet wedliny czy sera na wage. Ostroznosci ludzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 16:49  
Cytuj
Dokładnie. Najlepiej zrobić sobie samemu obiedzik, niż jeść jakieś stare zamrożone rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 17:51  
Cytuj
goodgoodkupując kebaba osiedlasz araba... kupujcie w Polskich restauracjach u Polskich firm......i Polskie jedzeniegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jak mozna w obecnej sytuacji jesc posilki, ktore przyzadzaja obcy ludzie! To jest totalny brak odpowiedzialnosci! Wykres zarazonych bedzie tylko sztbowal z takim podejsciem niedopowiedzialnych ludzi, a ci odpowiedzialni beda przez takich siedziec w domu. Tyle w temacie! Ja nie kupuje nawet wedliny czy sera na wage. Ostroznosci ludzie!


Fajnie masz z tą pakowaną wędliną. Czyli żywa świnia jest wkładana do magicznej maszyny a wypada z drugiej strony świeża zdrowa szynka bez udziału człowiekaumiech
Produkty na ciepło są bezpieczne. Wirus ginie w 60 stopniach.
Druga sprawa produkt odpakowujesz. Myjesz ręce i dopiero jesz....
Szerzenie herezji też nie jest wskazane w obecnej sytuacji.
Ale jeśli masz swoją farmę, krowy, świnie kury, warzywa i tylko Ty przy tym chodzisz to faktycznie masz szanse wyprodukować 100% bezpieczne, wolne od tego wirusa pożywienie. Co nie znaczy że i te produkty trzeba myć tak samo, żeby nie zgarnąć jeszcze gorszego syfu, którego też nie widzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 19:58  
Cytuj
Nie szerze herezji, chodzi o zachowanie wszelkich mozliwych srodkow ostroznosci, jezeli bedziemy je zachowywac, szybciej to wszystko sie skonczy. Wiem, ze te szynke tez ktos pakuje, ale nie pluje (oczywiscie nie mowie ze specjalnie, poprostu wystarczy mowic i wydobywa sie z nas mgielka) nikt na nia w sklepie, to samo, zamawiajac pizze, chociaz ta pizza jest upieczona, goroca, to po wyjeciu ktos wklada ja w pudelko, ten ktos ma kontakt z kims jeszcze innym itd itd to samo tyczy sie wszelkich innych dan!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 22:04  
Cytuj
ja wogole nie jem na miescie ani nie zamawiam jedzenia. tym bardziej jak ostatnio sie dowiedziala,m ze rodzina kucharki z jadlodajni na porebach jest objeta kwarantanna a ona mieszka z nimi i przychodzi normalnie do pracy robic jedzenie to juz wogole. tym bardziej ze robia jakies fitboksy i na dowoz sprzedaja. jak tam wole sobie sama gotowac i unikac tego zeby ktos kogo nie znam robil mi jedzenie i przywozil. poza tym ci co dostarczaja jedzenie to tez maja kontakt z wielo,ma roznymi osobami i nie sadze zeby po kazdym dowozie smieniali rekawiczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 22:34  
Cytuj
Karolaa dziekuje Ci za to co napisalas, moze ludziom otworzy to te pozaklejane oczy! Ludzie nauczyli sie wygody, bo sie byt poprawil, tylko ze niedlugo wszystko sie odwroci i bedzie licho.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 16:28  
Cytuj
a ja sobie pizze dzis zamowilem wspieramy firmy !!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
ja wogole nie jem na miescie ani nie zamawiam jedzenia. tym bardziej jak ostatnio sie dowiedziala,m ze rodzina kucharki z jadlodajni na porebach jest objeta kwarantanna a ona mieszka z nimi i przychodzi normalnie do pracy robic jedzenie to juz wogole. tym bardziej ze robia jakies fitboksy i na dowoz sprzedaja. jak tam wole sobie sama gotowac i unikac tego zeby ktos kogo nie znam robil mi jedzenie i przywozil. poza tym ci co dostarczaja jedzenie to tez maja kontakt z wielo,ma roznymi osobami i nie sadze zeby po kazdym dowozie smieniali rekawiczki


Fajnie Koleżanko, że specjalnie założyłaś konto żeby nam to napisać.
Dyskredytowanie konkurencji. Admin usuń...

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 11:02  
Cytuj
Też podbijam temat propozycje obiadów dla 5 osób, bo nie mam już pomysłu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 11:12  
Cytuj
Jak człowiek miesiąc albo 2 nie zje kebaba czy pizzy to nic mu się nie stanie A nawet NA zdrowie mu wyjdzie. Ja Nie wiem jak w dobie korony można zamawiać coś z zewnątrz. Nigdy nie wiadomo kto dany posiłek przyrządza i kto go rozwozi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 12:47  
Cytuj
ludzie zamawiający teraz jedzenie na wynos mają chyba poważne problemy z analizą tego co się wokół dzieje. Nie robi się badań, wirus szaleje, na produktach spożywczych przenosi się wyśmienicie, wystarczy że ktoś kto robi wam jedzenie ręce źle umyje a przecież wiemy że często - w ogóle nie myją... Więc zarazić sie jest banalnie łatwo, a jeszcze po drodze kierowca, wcześniej pakowanie... nie nie ja tego nie ogarniam. IQ ameby trzeba mieć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Jak człowiek miesiąc albo 2 nie zje kebaba czy pizzy to nic mu się nie stanie A nawet NA zdrowie mu wyjdzie. Ja Nie wiem jak w dobie korony można zamawiać coś z zewnątrz. Nigdy nie wiadomo kto dany posiłek przyrządza i kto go rozwozi


Żarcie w sklepie kosmici robią podają pakują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 17:24  
Cytuj
takie rzeczy jak masło czy pakowana szynka, sery, robione są na innych zasadach jak kebab w budzie. Co ty porównujesz. Już nawet nie wspominam że głównie ta produkcja i pakowanie ma miejsce na taśmach produkcyjnych gdzie człowiek nawet nie podchodzi.
Mało tego zakupy dezynfekuję po przyjściu, robię takie zakupy raz na tydzień, virus też nie jest niezniszczalny i nie przetrwa na powierzchni dłużej niż parę dni więc nie porównuj tego do kebaba robionego przez brudasa i dowożonego przez drugiego brudasa swoim zasyfionym fiatem Chinquechento.

Ruszą głową chociaż minimalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
takie rzeczy jak masło czy pakowana szynka, sery, robione są na innych zasadach jak kebab w budzie. Co ty porównujesz. Już nawet nie wspominam że głównie ta produkcja i pakowanie ma miejsce na taśmach produkcyjnych gdzie człowiek nawet nie podchodzi.
Mało tego zakupy dezynfekuję po przyjściu, robię takie zakupy raz na tydzień, virus też nie jest niezniszczalny i nie przetrwa na powierzchni dłużej niż parę dni więc nie porównuj tego do kebaba robionego przez brudasa i dowożonego przez drugiego brudasa swoim zasyfionym fiatem Chinquechento.

Ruszą głową chociaż minimalnie.


Jesteś debilem?
Dobry obiad w tytule a ty o kebabie???
Innych wirusów się bałeś czy tylko tego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »