Od piątku zamknięty fragment ul. Przyszowskiej. Kierowców czekają objazdy | StaloweMiasto.pl 


Od piątku zamknięty fragment ul. Przyszowskiej. Kierowców czekają objazdy

  • Opublikowano: 23  Lipca  2026
  • Autor: kbm
Od piątku zamknięty fragment ul. Przyszowskiej. Kierowców czekają objazdy
  • Przejdź do komentarzy 9
  • Udostępnij
Posłuchaj artykułu

Gotowe do czytania.

0%

Od piątku, 24 lipca 2026 roku, rozpoczną się kolejne prace związane z rozbudową ul. Przyszowskiej w Stalowej Woli. W związku z realizacją inwestycji kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu i korzystanie z wyznaczonych objazdów.

Jak poinformowało Miasto Stalowa Wola, od godz. 6:00 w piątek, 24 lipca, do 1 lipca 2027 roku zamknięty zostanie odcinek ul. Przyszowskiej od skrzyżowania z ul. Bojanowską do zakładu Thoni Alutec. Na czas prowadzenia robót wyznaczono trasę objazdu, która została oznaczona na przygotowanej przez miasto mapie.

Samorząd apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac, stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz wyrozumiałość wobec utrudnień.

Rozbudowa ul. Przyszowskiej jest częścią jednej z największych inwestycji drogowych realizowanych w Stalowej Woli. Zadanie obejmuje budowę nowego układu komunikacyjnego na terenie Strategicznego Parku Inwestycyjnego Euro- Park Stalowa Wola wraz z infrastrukturą techniczną i odwodnieniem. W ramach całego przedsięwzięcia powstanie około 9 kilometrów nowych dróg, które mają skomunikować istniejącą strefę przemysłową z nowymi terenami inwestycyjnymi.

Sama rozbudowa ul. Przyszowskiej obejmuje odcinek o długości około 2,6 km. Po zakończeniu inwestycji droga ma zyskać nowy standard, a cały układ komunikacyjny ułatwi dojazd do terenów przemysłowych oraz przyszłych inwestorów. Docelowo ul. Przyszowska, na odcinku od ronda przy Kuźni do skrzyżowania z ul. Bojanowską, będzie posiadała przekrój dwu- i czteropasmowy.

Przez najbliższy rok kierowcy korzystający z tej części miasta muszą jednak liczyć się z utrudnieniami i wydłużonym czasem przejazdu.

Oceń artykuł
Aktualna Ocena: 5.0


Wasze komentarze (9)

Dodaj komentarz

4  Sierpnia  2026  21:34:52

Jeżeli to będzie firma jak ta co buduję drogę w Nisku to pożal się Boże. Praca 6 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Totalne dziadostwo. Kto to nadzoruje, nasze marnotrawione pieniądze.

31  Lipca  2026  08:52:29

Cała ta ulica Bojanowska powinna być 4 pasmowa od ronda przy cmentarzu do ronda w Przyszowie. Bo z okolic powiatu Kolbuszowskiego do naszej strefy ekonomicznej dojeżdża tysiące pracowników codziennie.

1  Sierpnia  2026  08:21:43

Tak, 10-pasmowa! Cztery to mało, powiatowi RTA zawsze się spieszą po szychcie, wyprzedzając na szóstego ;)

27  Lipca  2026  18:11:34

Pewnie droższe oferty zakładały pracę na tym odcinku w krótszym okresie.

25  Lipca  2026  06:32:32

Remont drogi przez Przyszów do Stalowej Woli to katastrofa najpierw remont jednego mostu kilka lat , następnie kolejny most znowu dwa albo trzy lata teraz ta droga już drugi rok . Następnie zamyka się na rok kawałek drogi do największego skupiska zakładów , mam wrażenie że tym wszystkim rozporządza grupa palantów.

24  Lipca  2026  11:19:15

To jakaś paranoja zamykać drogę na rok. Około tysiąca aut od strony Przyszowa codziennie jedzie na strefę do pracy. Niezły objazd im zafundowali. Podejrzewam, że chińczycy zrobiliby ten odcinek w miesiąc. Będzie drożej i niebezpieczniej, a można było zrobić choćby światła i ruch wahadłowy na jakichś odcinkach.

24  Lipca  2026  06:06:11

Szkoda że myślenie w urzędzie wyłączono na wakacje. Można było to opóźnić o tydzień skoro droga między Przyszowem a Niskiem też jest zamknięta - ale po co, paliwo drogie to się dziurę zasypie jeżdżąc po 25 km objazdami.
Mówią że myślenie nie boli, niektorzycu chyba jednak i to bardzo.

23  Lipca  2026  20:28:26

W cywilizowanym świecie informacje o planowanych utrudnieniach w ruchu /które nie powstały z dnia na dzień/ winny być przekazane użytkownikom co najmniej z miesięcznym wyprzedzeniem . Jak widać, tego typu wydarzenie nie nadaje się do lansu, brak fotek, wywiadów, uśmiechów przed kamerami. Nie chciałbym być w skórze prezydenta na którego główkę jutro rano wyleje się potok pomyj z uwagi na zaskoczenie kilkuset kierowców podążających do pracy z rejonu Bojanowa, Nowej Dęby itd.

24  Lipca  2026  10:51:20

Tak powinni ci list wysłać z informacją umiech

Odpowiadasz użytkownikowi

1 + 2 =

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!

1 + 2 =

Pozostałe wiadomości

 

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz Adblocka

Masz włączone blokowanie reklam, co uniemożliwia korzystanie z części treści w naszym serwisie. Wyłącz AdBlocka, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich materiałów.

Dziękujemy!

Opcje Adblocka znajdziesz w rozszerzeniach przeglądarki