Tragedia na ulicy Staszica. Kobieta zginęła pod kołami śmieciarki

Image

Do tej tragedii doszło w środę 9 stycznia 2019 roku około godziny 10:55. 82- letnia kobieta zmarła na miejscu po potrąceniu przez śmieciarkę.

Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica, na podwórku między blokami Narutowicza 8 a Staszica 13. Do starszej pani przyszła opiekunka społeczna, żeby zabrać ją do lekarza. Podopieczna była schorowana, poruszała się o kulach. Obie kobiety wyszły z domu. Opiekunka zostawiła panią Stanisławę przed blokiem, a sama udała się jeszcze wyrzucić śmieci. Kiedy się obróciła zobaczyła już tylko najeżdżająca na swoją podopieczną śmieciarkę. Starsza pani zginęła na miejscu.

Przed blok przyjechała policja, karetka pogotowia i straż pożarna. Ciało kobiety zostało uwięzione pod kołami śmieciarki. Na miejsce wezwano podnośnik, który podniósłby wóz na tyle, by dało się wyjąć spod kół staruszkę. Ciało zostało osłonięte specjalnym namiotem.

Na miejsce przyjechali policyjni technicy i prokurator.

Materiał video

Przewiń do komentarzy



















Komentarze

Dodaj swój komentarz


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =