Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu obok sądu

Image

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było powodem kolizji, do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulic ks. Popiełuszki i ks. Skoczyńskiego.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek 17 grudnia 2019 roku około godziny 19:05. Na miejsce wezwano Policję, Zespół Ratownictwa Medycznego i Straż Pożarną. Ulica Popiełuszki została zablokowana w obu kierunkach. Jeden z kierowców skarżył się na ból kolana i został odwieziony do szpitala. Po około godzinie powrócił na miejsce nie wymagając dalszego leczenia, dlatego też zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Kierujący, zarówno Toyotą Yaris (auto na płońskich numerach rejestracyjnych), jak i dostawczego Renaulta (stalowowolska rejestracja) byli trzeźwi.

Materiał video

Przewiń do komentarzy























Komentarze

Dodaj swój komentarz


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =