Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22- latka

Image

Poszukiwany 22- latek wpadł w ręce niżańskich policjantów. Sąd wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Zgodnie z dyspozycją sądu, mieszkaniec powiatu niżańskiego najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W minioną sobotę niżańscy policjanci pełniący służbę patrolową na terenie miejscowości Rudnik nad Sanem, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

22- latek był poszukiwany na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Nisku nakazu doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został skazany za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu.

Mieszkaniec powiatu niżańskiego został doprowadzony do jednostki Policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =