Kompletnie pijana para postanowiła przeparkować Audi

Image

Stalowowolscy policjanci zatrzymali 2 mieszkańców Stalowej Woli, którzy pijani postanowili przeparkować Audi. Kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a jej partner ponad 2,5 promila. Dodatkowo mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Oboje usłyszeli już zarzuty. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

W czwartek, przed godz. 11:00 dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta kierująca Audi uderzyła w inny pojazd i próbuje odjechać.

Skierowany na miejsce patrol ustalił, że kierująca Audi 44- latka, próbując przeparkować swój pojazd uderzyła w inny zaparkowany samochód. Następnie „wymieniła” się miejscem za kierownicą ze swoim 41- letnim partnerem, który kontynuował jazdę na inny parking.

Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości kierujących okazało się, że oboje byli pijani. Kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a mężczyzna ponad 2,5 promila. Ponad 41- latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

Oboje w piątek usłyszeli zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje, aby po wypiciu alkoholu nie wsiadać za kierownicę żadnego pojazdu! Kierowanie w stanie nietrzeźwości, to nie tylko przestępstwo, ale przede wszystkim zagrożenie życia i zdrowia kierującego, a także innych użytkowników drogi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~:-)

posadzić babę w Bieszczadach, a chopa usadzić na Podlasiu

~jabar

znam tych ludzi. Nie są złośliwi ale mają problem używkowy jak widać. A teraz jeszcze dojdzie kara finansowa a może i odsiadki. Zniszczone życie. Szkoda wielka.