Andrzej Duda Honorowym Obywatelem Stalowej Woli?

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny złożył oficjalny wniosek do Rady Miejskiej o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Stalowej Woli Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2015–2025, Andrzejowi Dudzie. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się na najbliższej sesji Rady Miejskiej.
- Uwzględniając dziesięcioletnią służbę na urzędzie Prezydenta RP, wyjątkową rangę i skutki podpisania w Stalowej Woli ustawy otwierającej nowe możliwości inwestycyjne, osobistą obecność i patronaty podczas wydarzeń o znaczeniu symbolicznym i gospodarczym, wsparcie w czasie kryzysu humanitarnego oraz stałą współpracę z samorządem – nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Stalowej Woli Andrzejowi Dudzie jest w pełni zasadne i odpowiada skali Jego zasług dla naszej wspólnoty- argumentuje we wniosku prezydent Lucjusz Nadbereżny.
Komentarze
A jakimi szczególnymi zasługami dla Stalowej Woli zapisał się Andrzej Duda?
Tylko tym, że robił sobie tutaj kampanię wyborczą??? Kolejny przykład gdzie PiS oddaje honory byle komu i byle za co, byle odznaczyć. Bohaterowie na których się tak powołujecie w grobach się przewracają.