|
Posty: 567
Dołączył: 8 Wrz 2009r. Skąd: Ostrzeżenia: 0% |
|
|
|
|
Czy ktoś z Was, KATOLIKÓW, widział plakat "Zielono-czarnego Dnia Dziecka" ?
Czy uważacie że wykorzystanie "diabełka" na stalowowolskiej imprezie z patronatem UM Stalowej Woli, gdzie wielokrotnie organizowali koncerty w "Bazylice Mniejszej" jest naiejscu? "Powolne gotowanie żaby"? Czy może początek "opiłowywania" w NASZYM mieście? |
|