NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Katolicy oraz Prezydent Stalowej Woli,
Posty: 567
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2026r. 16:19  
Cytuj
Czy ktoś z Was, KATOLIKÓW, widział plakat "Zielono-czarnego Dnia Dziecka" ?
Czy uważacie że wykorzystanie "diabełka" na stalowowolskiej imprezie z patronatem UM Stalowej Woli, gdzie wielokrotnie organizowali koncerty w "Bazylice Mniejszej" jest naiejscu? "Powolne gotowanie żaby"? Czy może początek "opiłowywania" w NASZYM mieście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »