NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Rząd PiS,
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 13:05  
Cytuj
Czyli rok temu nastapił koniec cywilizacji Kaczorów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 13:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 08:53  
Cytuj

TVPiS




Hanna Lis o odwołaniu: Gosiewski przysyłał do nas pisma



"Gazeta Wyborcza": - Przemysław Gosiewski przysyła do nas pisma, w których krytykuje "Wiadomości". Np. za to, że nie poinformowaliśmy o ważnym z punktu widzenia PiS wydarzeniu. Przecież my informujemy o tym, co jest ważne z punktu widzenia widza, a nie jakiejś partii - mówi Hanna Lis po odsunięciu od "Wiadomości" TVP1.
Była już prezenterka programu zaznacza, że jej zawieszenie "zbiegło się z silniejszą pozycją Sławomira Siwka w zarządzie". Odrzuca ona jednocześnie zarzut o braku zaufania do niej ze strony Krzysztofa Raka, szefa programu. - To bzdura - oburza się w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Dodaje jednocześnie, że prezes Andrzej Urbański jest w tej sprawie czysty.

W jej opinii - pod obecność Tomasza Lisa i jej samej w TVP - telewizja publiczna stała się "za bardzo" niezależna.



Więcej w "Gazecie Wyborczej".

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 09:03  
Cytuj
Lis: Skarżył się na mnie Gosiewski

Hanna Lis odsunięta od prowadzenia "Wiadomości". Zawiesił ją szef programu Krzysztof Rak. Jak ustalił DZIENNIK, przełożeni stracili do niej zaufanie. Politycy PiS tłumaczą jednak, że to próba odzyskania zaufania Jarosława Kaczyńskiego przez prezesa TVP Andrzeja Urbańskiego. Hanna Lis mówi DZIENNIKOWI, że PiS skarżył się na nią, bo pomijała ważne dla partii wiadomości.

BARBARA SOWA: W TVP zapadła ponoć decyzja o odsunięciu Pani od prowadzenia "Wiadomości"?
HANNA LIS: Jak dotąd nikt z TVP do mnie w tej sprawie nie zadzwonił.

Decyzję miał podjąć szef serwisu Krzysztof Rak, uzasadniając, że stracił do Pani zaufanie
To jakaś kompletna bzdura. Z dużym zdziwieniem przeczytałam tę informację. Pominąwszy dwa pierwsze dyżury (Hanna Lis nie zgodziła się wtedy na emisję manipulowanego jej zdaniem materiału o reprywatyzacji i odmówiła prowadzenia programu - przyp.red.) w ostatnich miesiącach nasza współpraca układała się znakomicie. Jeszcze w zeszłym tygodniu szef zabiegał o to bym przeprowadziła wywiad z sekretarzem generalnym NATO. Wiem, że bardzo mu na tym zależało. O utracie zaufania nie mogło być mowy. Szczerze wątpię, że to waśnie Krzysztof Rak podjął taką decyzję.

To w takim razie kto. Prezes Andrzej Urbański?
Nie wiem.


Dla kogo byla pani niewygodna?
O to należałoby zapytać tego, kto podjął decyzję. Na moim biurku wylądowało co najmniej kilka skarg na wydania "Wiadomości" przeze mnie redagowane. Listy pochodziły z kręgów związanych z PiS. Skargi wysyłał np. Przemysław Gosiewski. W jednej z nich żalił się, że w wydaniu "Wiadomości", które prowadziłam, pominęliśmy jakąś "ważną z punktu widzenia PiS konferencję". Poprosiłam, żeby odpowiedzieć szefowi klubu PiS, że pokazujemy informacje ważne z punktu widzenia widza, a nie PiS.

Barbara Sowa, Anna Nalewajk, gos


 
 
 
 
~~maskotka
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 09:01  
Cytuj
panie Przytuła chciałoby się rzec coś o pańskich kolesiach, ale "ludzią" głupi nie są i sami wnioski wyciągną....

Ps. Fajny nick pan sobie wybrał.... zaklopotany zaklopotany mlotek

 
 
 
 
~~Ktoś
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 09:07  
Cytuj
Panie Przytuła. Proszę przeczytać poniższy tekst, ale ze zrozumieniem i bez pośpiechu...

CYTAT
W sejmowej komisji Przyjazne Państwo Janusza Palikota ustawy piszą lobbyści podający się za ekspertów, twierdzi "Dziennik", według którego komisja stała się miejscem lobbingowych rozgrywek o wielkie pieniądze.

Gazeta podaje przykład zmiany ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Projekt nowelizacji napisali pracownicy Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD), która zrzesza wielkie sieci handlowe, takie jak Tesco, Auchan czy Carrefour. Na posiedzeniu komisji referował go Jarosław Wereszczyński, przedstawiony posłom jako ekspert POHiD. Problem w tym, że Wereszczyński to także dyrektor do spraw korporacyjnych w Tesco.

Przepisy miały łamać monopol firm, które dziś emitują bony - np. Sodexho i Accor. Ale przy okazji POHiD zaproponował, żeby bony można było sprzedawać poniżej nominalnej ceny. A to premiuje tylko hipermarkety, które mogą pozwolić sobie na upusty, bo mają gigantyczne obroty.

Rynek bonów, które firmy w ramach nagród dają pracownikom, to wielki interes - 2 do 3 mld złotych rocznie. Zmiana, na której zależało właścicielom wielkich sklepów, przeszła także przez Senat. Zawetował ją dopiero prezydent.

http://biznes.onet.pl/0,1881569,wiadomosci.html

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 09:20  
Cytuj
czyżby pan nadbereźny nie lubiał już pana przytuły i podaje się za kogoś innego ? dobre dobre a moze to pan kotulski serfuje po internecie umiech

 
 
 
 
~~wieżowiec
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 12:32  
Cytuj
a może tak coś swoimi słowami??

Pokazuje palec?? Tylko kto walczył o zakaz handlu w niedziele i święta, żeby pani z hipermarketu też mogła odpocząć?? A kto wtedy najgłośniej krzyczał przeciw?? nie wiem zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 15:27  
Cytuj
Chodzi o to, ze skoro kasjerka z dworca ma miec wczesniejsza emeryture to moze ta z hipermarketu tez... i nie - nie powinno byc dla zadnych kasjerek wczesniejszych emerytur - bo to praca nie porownywalnie lzejsza i mniej niebezpieczna niz gornik pracujacy 100m pod ziemia.

I w niedziele nie powinno byc zadnych zakazow pracy ani nic, skoro Polska to taki wielki katlocki kraj, to nikt nie powinien isc do hipermarketu ani pracowac ani kupowac w niedziele - wtedy TESCO byloby zamkniete, ale jak jest kazdy widzi wiec nie sciemniajmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~głośnik
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 21:24  
Cytuj
CYTAT




No panie radny Przytuła, ciekawe co na to Grupa Żywiec Trade ... zaklopotany :szok: nie wiem

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 21:25  
Cytuj
Moja podszywka to radny Przytuła??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 21:33  
Cytuj
Prawdziwy orginalny siedzi w biurze osła Błądka i nic nie robi ....

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy orginalny siedzi w biurze osła Błądka i nic nie robi ....


hahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 01:23  
Cytuj
Widzisz, prawda w oczy kole, a ty zamiast powaznie do sprawy podchodzisz cyrki wprowadzasz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 01:32  
Cytuj
Nie jestem tym, kim myślisz. Nawet nie znam osobiście Lucjusza. Raz go widziałem w Pizzerii Verona jak był z dziewczyną. Ja byłem ze znajomymi.
Ale widzę, że się coś między wami popsuło. Ciekawe dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 16:40  
Cytuj
Czy ktos wie ile kosztowaly nas wakacje poslow PiS na cyprze? Czy odszkodowanie dla hotelu za rozbite po pijanemu wozki golfowe bedzie z kasy partyjnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:13  
Cytuj
Ex-rzad PiS chce referendum w sprawie euro! Jakim cudem ludzie, ktorzy maja prwie tyle samo poparcia co SLD nagle twierdzi, ze narod sie nie zgadza na euro?!?!? Niech ktos mi to wytlumaczy, bo albo oni zyja w innym swiecie albo cos jest nie tak z wszystkimi do okola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:21  
Cytuj

Jeden z drugim stanie przed kamerą i ma śmiałość decydować z 16% poparciem o losach Polski i jej mieszkańców, JAKIM PRAWEM!! Oczywiście, mogą uczestniczyć w rozmowach, ale nie decydować, jeżeli nie mają 60 % poparcia. Pytam się, jakim prawem!! to tylko w Polsce tak jest, to jest chamstwo i draństwo, że tak media afiszują takich oszołomów, którzy kłócą i doprowadzają do nienawiści mieszkańców tego pięknego kraju z tak bogatą historią!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
W 2006 r. ABW przekazała premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu listę nazwisk tajnych współpracowników UOP


Zbigniew „Gwóźdź” Ziobro, Przemysław „Peron” Gosiewski, Jacek „F1” Kurski, Karol „Meleks” Karski, Elżbieta „Flacha” Kruk...jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 22:47  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1883745,11,item.html




PrezydĘt Kaczyński, prezydentem lewicowym...

Decyzja klubu Lewicy, który postanowił, że będzie głosował za odrzuceniem weta do ustawy o emeryturach pomostowych jest "decyzją zgoła nielewicową" - ocenił prezydent Lech Kaczyński.
- Nie chcę być złośliwy, nie będę mówił: »jaka lewica, taka decyzja«" - powiedział w wywiadzie dla TVP1 Lech Kaczyński.

Od kiedy PrezydĘt Kaczyński zmienił swój matecznik? Nagle poszedł w ślady Kwaśniewskiego? Czy jednak wyborcy mu wybaczą to nagłe odejście w lewo od swojej prawej ścieżki?

Jak czuje się PREZYDęT kiedy zabiera mu się jego ulubioną zabawkę WETO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 02:08  
Cytuj
hehe, co do afery PC dzieciaczki to NIE pisze o tym nieprzerwanie od lat. Ale oczywiscie to 'be' gazeta, bo Urbana. Zreszta co tu duzo mowic - wszelkie aferki 'wyniuchane' przez dziennikarzyny z rzepy, wprost czy GW to przedruki od Urbana ze zmieniona skladnia. I tyle umiech

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 15:00  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1884239,327,item.html

Czyzby PiS bylo w amoku agresji po tym jak ich prezydent zostal przeglosowany? Czy napad szalu powoduje juz zjadanie wlasnego ogona - swoich poplecznikow, ktorzy nie wykazali sie wystarczajaca gorliwoscia wykonywania poslusznie i slepo rozkazow zwierzchnictwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 16:56  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1884301,11,item.html

Jaroslaw Kaczynski gra z polakami w piłkę, napastnikiem jest jego brat Lech!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
http://wiadomosci.onet.pl/1884301,11,item.html

Jaroslaw Kaczynski gra z polakami w piłkę, napastnikiem jest jego brat Lech!


Bądź precyzyjny i nie manipuluj. Nie z Polakami, tylko z koalicją rządową PO-PSL. Chyba nie myślisz, że PO-PSL to ogół Polaków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 16:41  
Cytuj
Jezeli sie nie myle, to koalicja rzadzaca otrzymala wiekszosc glosow podczas wyborow - czyli jak dobrze rozumiem idee wyborow - to sa przedstawicielami wiekszosci. Obecnie poparcie zmienilo sie na plus, a pisowi spadlo - nie bede juz pisal o poparciu dla prezydĘta Kaczynskiego - wychodzi na to, ze to on jest przedstawicielem mniejszych grup krzykaczy, ktorzy chca kosztem nas wszystkich sobie dorobic do emeryturki.

Minister Ziobro: Sądy sądami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie! Tylko takie wnioski mozna wyciagnac z zachowania ministra, ktory wypiera sie slow ktore sam powiedzial. Nawet jezeli minister nie ucieknie ze swoim majatkiem za granice i zaplaci koszty sadowe to i tak nie zrekompensuje czasu jaki beda czekac inni ze swoimi sprawami - bo minister chce udowodnic Polsce, ze ziemia jest plaska a jajko kwadratowe, a on nikogo nie pomowil.

http://wiadomosci.onet.pl/1884749,11,item.html

Dlaczego minister Ziobro stawia sie ponad prawem? Dlaczego nie ponosi odpowiedzialnosci za swoje czyny i slowa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 16:45  
Cytuj
Prezydent lewicy!

L. Kaczyński ze sztandarem lewicowości

http://wiadomosci.onet.pl/1884755,11,item.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »