NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Rząd PiS,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:12  
Cytuj
Co za dziwna moralność? Otrzymali większość i mają monopol. A kto krzyczał podczas poprzedniej kadencji, że jakim prawem 20% moherów może decydować o losach całej Polski? Były takie opinie i komentarze. Dziś może i ma moralne prawo, a wtedy nie miało? I wtedy miało i dziś ma, tylko to nie jest żadna większość, a wynik proporcjonalnego rozdziału mandatów w sejmie metodą d`Hondta, która promuje duże ugrupowania.
Nie słyszałeś, że w demokracji szanuje się prawa mniejszości, a nie, że większość ma racje? Bo wtedy mamy dyktaturę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:41  
Cytuj
W ostatnich wyborach mielismy rekordowo duza frekwencje, a wybory wczesniej malo kto poszedl glosowac - i wyniki byly takie jakie byly.

Dodatkowo smieszy mnie tlumaczenie, ze PiS przegral bo duzo ludzi poszlo glosowacsmiech2 To znaczy, ze jak pojdziemy wszyscy glosowac - to wybory powinny byc niewazne - no demokracja jak sie patrzy - tylko taka demokracja jest w PiS. Tzn. w pisie oczywisice jest wolnosc wyboru - wybrano prezesa Kaczynskiego, jest wolnosc podczas glosowan - jest jeden glos - ktory ma prezes, jest demokracjasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
W ostatnich wyborach mielismy rekordowo duza frekwencje, a wybory wczesniej malo kto poszedl glosowac - i wyniki byly takie jakie byly.

Dodatkowo smieszy mnie tlumaczenie, ze PiS przegral bo duzo ludzi poszlo glosowacsmiech2 To znaczy, ze jak pojdziemy wszyscy glosowac - to wybory powinny byc niewazne - no demokracja jak sie patrzy - tylko taka demokracja jest w PiS. Tzn. w pisie oczywisice jest wolnosc wyboru - wybrano prezesa Kaczynskiego, jest wolnosc podczas glosowan - jest jeden glos - ktory ma prezes, jest demokracjasmiech2PO miała 43% spośród biorących udział w głosowaniu, tak jak kiedyś SLD, ale to jeszcze nie jest większość Polski. Jest to większość polityczna, pozwalająca rządzić w obecnym systemie parlamentarnym, ale nie większość Polaków. Stawianie w ten sposób sprawy jest przekłamaniem. Można pisać, że Kaczyński blokuje większość sejmową, ale nie blokuje Polaków. Pomijam sondaże - jakoś im nie ufam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:53  
Cytuj
Przeciez twoj prezes po wyborach przed ostatnimi mowil "MAMY WIEKSZOSC", wiec nie za bardzo rozumiem dlaczego dywagujesz na temat sprawiedliwosci wyborow. Gdyby tak skrupulatnie wymagac np. 100% frekwencji to bylby raz ze problem z przeprowadzeniem takich wyborow, a dwa ze wszystkie lenie by glosowaly pewnie na PO i znowu bylby problem.

Fakt faktem, ze ciezko zachowac obiektywne podjescie do sprawy, jezeli ciagle patrzysz na zagadnienie wyborow jako "przegralismy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Przeciez twoj prezes po wyborach przed ostatnimi mowil \"MAMY WIEKSZOSC\", wiec nie za bardzo rozumiem dlaczego dywagujesz na temat sprawiedliwosci wyborow. Gdyby tak skrupulatnie wymagac np. 100% frekwencji to bylby raz ze problem z przeprowadzeniem takich wyborow, a dwa ze wszystkie lenie by glosowaly pewnie na PO i znowu bylby problem.

Fakt faktem, ze ciezko zachowac obiektywne podjescie do sprawy, jezeli ciagle patrzysz na zagadnienie wyborow jako \"przegralismy\".


Nie mam żadnego prezesa nad sobą. Nadużyciem jest mówienie, że ktoś robi coś przeciwko Polsce, powołując się na wyniki wyborów czy poparcia. I to zarówno teraz jak i wcześniej. Pluralizm na tym polega, że nigdy nie osiągniesz 100% poparcia dla żadnej opcji. A ostatnio da się zauważyć taką psychomanipulację w mediach - przeciwko Polakom, przeciwko Polsce itd. To nie jest mecz. To nie jest Polska gola. A nawet podczas takiego meczu nie każdy Polak musi kibicować drużynie polskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 18:32  
Cytuj
PRiS przyznaje sie do szkolen i selekcji polsow wysylanych do mediow:

http://wiadomosci.onet.pl/1889832,11,item.html

Skoro PRiS tak ostro stara sie ksztaltowac swoj wizerunek - nie merytorycznie, ale tylko i wylacznie trikami to ciekawe na jakie jeszcze tematy musza sie przesadnie "kolorwac" zeby dobrze wypasc...

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 23:46  
Cytuj
I co z tego? A co robi PO? Tuczy sie kosztem panstwa, jak zwykle. Tylko to Tuskowe potrafia.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 01:49  
Cytuj
Alez ja jestem bezpartyjny, neutralnie stwierdzam, ze PiS to tez demagogia, pieniadze podatnikow na PR i ogolna tragedia...

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 14:55  
Cytuj
hip hip HURA!
układu już nie ma!


Uklad i przestepczosc nie sa juz istotne, albo zostaly calkowicie zlikwidowane, albo komus przestaly przeszkadzac.

W przeciekach z nowego programu PiS nie ma wzmianki o ministrze Dziobro i jego walce z lekarzami, policja, gornikami i calym spoleczenstwem. PiS odrzucil retoryke martyrologi i rozpamietywania kto komu w jakim wieku, ale prezes partii zabral sie za cos o czym totalnie nie ma pojecia (jezeli pominiemy podkupienie Gilowskiej), czyli za mieszanie w gospodarce.


To co sie jeszcze ostalo po rzadach PiS jest zagrozone, o ile Jaroslaw nie majstrowal przy gospodarce duzo, to teraz zamierza dokonczyc dzielo i wprowadzic utopijne plany w zycie.

Dlaczego PiS tak nagle zmienilo swoje zainteresowania i tor dzialan? Mozliwe, ze wszystko co slyszelismy do tej pory to byl tylko PijaR majacy przeciagnac na ich strone "mochery", skrajna prawice i nacjonalistow. Tak czy inaczej, PiS odrzucilo wszystko co stawialo za cel dotychczas - wyborcy mozecie sie czuc oszukani!

Dlaczego PiS odrzucilo swoje najwazniejsze cele, czyli przepisywanie podrecznikow historii, rozliczenie przeszlosci do 5 wiekow wstecz, szukanie agentury i zdrady wszedzie, czyzby PiS odwrocilo sie od Gruzji!?! Bo te tematy nie sa juz na "topie"? Czyzby PiS skopiowal pomysl na swoj program od innych partii?

http://wiadomosci.onet.pl/1890307,11,item.html

 
 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 06:34  
Cytuj

O to skutki rządzenia przez PiS, nie liczy się doświadczenie ale to, że był internowany w latach w latach stanu wojennego

Oleszkowicz wyleciał z telewizji

Zmiany w Telewizji Rzeszów. Bez podania przyczyn został odwołany dyrektor Jerzy Oleszkowicz. Jego miejsce zajmie Tadeusz Górak z Jasła. Pracownicy już protestują.


Jerzy OleszkowiczJerzy Oleszkowicz pojechał we wtorek do Warszawy, by ze swoją centralą rozmawiać o tegorocznym budżecie. Drugim tematem miał być stary ośrodek telewizyjny na Baranówce. Tymczasem podczas spotkania z zarządem TVP został odwołany. W zarządzie telewizji, przypomnijmy, zasiadają od grudnia ub.r. ludzie powiązani z LPR-em i Samoobroną. We wtorek odwołani też zostali dyrektorzy ośrodków telewizyjnych w Krakowie i Katowicach.

Sam Oleszkowicz nie chce komentować tej sytuacji. Potwierdza tylko, że został odwołany. Nieoficjalnie wiadomo, że nie podano mu przyczyn, a on o nie pytał. Dyrektorem był od 2006 roku. Zapytaliśmy p.o. rzecznika telewizji Daniela Jabłońskiego o powody decyzji zarządu. Nie potrafił ich podać. Przekazał, że zarząd nie podawał takowych.Tymczasem pracownicy Telewizji Rzeszów już we wtorek napisali pismo w obronie Oleszkowicza. Mają je wysłać do rady nadzorczej telewizji, która kontroluje zarząd. - Jurek to człowiek apolityczny, kompetentny. W telewizji pracuje od 1990 roku. Wygrał konkurs na to stanowisko. Zna się na robocie w telewizji - wylicza jego atuty jeden z dziennikarzy.

Miejsce Oleszkowicza zajmie Tadeusz Górczyk z Jasła. To człowiek, który był na to stanowisko przymierzany już w pierwszej połowie 2007 roku. Wtedy Oleszkowicz rządził już telewizją, gdy pojawiły się informacje o szykowanym jego następcy. To miało być pokłosie koalicji PiS-u z Samoobroną i LPR-em. Ostatecznie jednak wtedy do zmiany nie doszło.

Górczyk nie należy do żadnej partii, ale sympatyzuje z LPR-em. Do dziś powtarza, że ceni te ugrupowania, które wywodzą się z "Solidarności". - A LPR ma takie korzenie - powiedział "Gazecie".

Potwierdził, że zostały mu powierzone obowiązki dyrektora Telewizji Rzeszów. Ma je objąć już w środę. Mówimy mu, że pracownicy protestują przeciwko odwołaniu Oleszkowicza.

- Nie dziwię się. To bardzo kompetentny człowiek, nie zamierzam się go pozbywać. Spotkaliśmy się nawet we wtorek przy windzie na Woronicza - mówi nam Górczyk.

Górczyk studiował na AGH w Krakowie. Działał w opozycji, był internowany. Należał do NZS-u, współpracował z podziemnym czasopismem studenckim. W 1989 r. został etatowym pracownikiem delegatury NSZZ "Solidarność" w Jaśle. W 1991 r. kierował Porozumiem Centrum w Jaśle. W latach 1991-1993. był posłem z PC.

Gdy zapytaliśmy go o doświadczenia medialne, wymienił pracę w RMF w Jaśle i Radiu Fakty w Krośnie. A także sześcioletnią pracę w telewizji kablowej. - Ale trzeba też pamiętać, że nie zawsze nauczyciel jest dobrym dyrektorem szkoły, a lekarz szpitala. Telewizja ma problemy finansowe, podjąłem się ich naprawy - mówi.


Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów

 
 
 
 
~~starosta
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:20  
Cytuj
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału
architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z
zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski,
pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa
pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł
absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni
Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za
namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem
zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja
się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z
niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego
stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy
toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek,
może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie,
bo z tym bedzie ciezko.
Nasz nowy naczelnik lizną tylko troche ekonomii w Wyżeszej Szkole Ekonomicznej
ale za to bardzo dobrze zna się na Architekturze i Budownictwie, ciekawe czy
tak dobrze jak na ekonomii bo ta też mu nieszła najlepiej, wszak że skończył
licencjat na renomowanej uczelnii " Tylko dla orłów"
autor
Wiesław Siembida

 
 
 
 
~~ljlkjklj
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:15  
Cytuj
HAHAHAHAH - PiS poprze ustawe, ktora sprawi ze rzad bedzie mial wieksza kontrole na TVP! Dlaczego? Bo (bezpartyjny, z PiS) fachowiec Urbanski zostal zastapiony (TKM! koalicja ponad wszystko) przez przedstawiciela LPR. Dlaczego PiS dopiero teraz stwierdza, ze kontrola nad TVP jest istotna? Czyzby bali sie zemsty zza politycznego grobu Giertycha?

 
 
 
 
~~dlugoPiS
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 00:43  
Cytuj
Podobno juz rzadzili, bylo tak wspaniale ze jednak juz nie rzadza, ale co tam...

Kolejny kongres, kolejne pieniadze podatnikow zostana przerobione na kapital TVP poprzez naczelnych specjalistow od PijaRu PiS:

Jarosław Kaczyński i trzy kobiety w najnowszym spocie PiS

Członkinie rządu Jarosława Kaczyńskiego: Joanna Kluzik-Rostkowska i Grażyna Gęsicka, a także b.szefowa sejmowej Komisji Finansów Publicznych Aleksandra Natalli-Świat promują PiS w najnowszym spocie, który ma pojawić się w telewizji jeszcze przed weekendowym kongresem partii.
- Czyny, nie cuda - to hasło PiS zaprezentowane w spocie, który został zrealizowany dynamicznie w nowoczesnych, profesjonalnych wnętrzach biurowych.


Trzy specjalistki PiS od polityki społecznej, finansów i środków unijnych informują o osiągnięciach rządu PiS.

I tak Kluzik-Rostkowska mówi, że za rządów PiS powstało ponad milion nowych miejsc pracy. "Gdy rządziliśmy płace rosły o 10 proc. rocznie, to rząd PiS doprowadził do obniżki podatków. 8 mld więcej zostanie w kieszeniach Polaków" - informuje Natalli-Świat. Z kolei Gęsicka informuje, że "przez dwa lata, pozyskaliśmy z Brukseli ponad 25 mld zł".

"Rządziliśmy skutecznie i nadal czujemy się odpowiedzialni za Polskę. Jesteśmy silniejsi doświadczeniem" - tą kwestią Jarosława Kaczyńskiego kończy się 30-sekundowy spot PiS.

Kluzik-Rostkowska wystąpiła w popielatym kostiumie i z nową fryzurą, Natalli-Świat w śnieżnobiałym żakiecie, a Gęsicka - w czerwieni. Nieoficjalnie wiadomo, że szef PiS wystąpił w nowym - szytym na miarę - garniturze.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie od działaczy PiS, najnowszy spot wymyślili Adam Bielan i Michał Kamiński. Ciekawostką jest, że w tle spotu zobaczyć można zarys sylwetki innego młodego polityka PiS Tomasza Dudzińskiego.

 
 
 
 
~~Kukiełka
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 07:26  
Cytuj
Hipokryzja najpopularniejszej polskiej pacynki:
http://www.tynie(...)ncja.pdf

 
 
 
 
~~siembida
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 07:29  
Cytuj
Sprawa dla prokuratora czyli jak został ustawiony konkurs na naczelnika w powiecie, gdzi konkurs wygrywa człowiek bez dyplomu magistra i bez odpowiedniego wykształcenia.
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek, może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie, bo z tym bedzie ciezko

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
PiS w swoim spocie, propaguje kupowanie polskich produktów a w spocie możemy zobaczyć jak działaczki PiSu siedzą przy laptopie ACER, który jest produkowany w Chinach good


Czyn godny potępiennia mlotek

Powinni brać przykład z posła koalicji rządzącej Janusza P. ok
Po emisji tego programu cena skupu żywca wieprzowego skoczyła o 33% umiech i wreszcie rolnikom zaczęło się opłacać chodować świnie okpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wyborcaPiS
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 06:23  
Cytuj

RECEPTA NA KRYZYS Z CHIŃSKIM LAPTOPEM

PiS w swoim spocie, propaguje kupowanie polskich produktów a w spocie możemy zobaczyć jak Gęsicka siedzi przy laptopie ACER, który jest produkowany w Chinach


 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 07:36  
Cytuj
CYTAT

PiS w swoim spocie, propaguje kupowanie polskich produktów a w spocie możemy zobaczyć jak działaczki PiSu siedzą przy laptopie ACER, który jest produkowany w Chinach good


Chętnie kupię taki produkowany w Polsce. Tylko proszę podaj mi marki laptopów produkowanych w Polsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MAT
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Sprawa dla prokuratora czyli jak został ustawiony konkurs na naczelnika w powiecie, gdzi konkurs wygrywa człowiek bez dyplomu magistra i bez odpowiedniego wykształcenia.
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek, może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie, bo z tym bedzie ciezko


Zgadzam się w 100%. Przecież to kpina jakaś. Już jak obsadzają na zwykłe stanowiska urzędnicze swoich znajomych jeszcze zrozumiem ale na kierownika wydziału architektoniczno-budowlanego gościa z licencjatem który z budowlanką się nawet nie zetknął to jakiś żart. Gratuluję bezczelności Panu staroście. Brawo, brawo!

 
 
 
 
~~CUDA PiSu
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 12:47  
Cytuj
Chętnie kupię taki produkowany w Polsce. Tylko proszę podaj mi marki laptopów produkowanych w Polsce [/cytat]

Do: Jagodowy Książe:

Laptopy Aristo produkowane przez polską firmę COMES SA
Łódzki Dell produkuje wyłącznie laptopy.

ACER produkowany jest w Chinach

 
 
 
 
~~Neo85
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 08:07  
Cytuj
to prawda ...

 
 
 
 
~~Nemo87
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 15:42  
Cytuj
Kaczyński tłumaczy dlaczego wyszedł z sali posiedzeń Sejmu

Prezes PiS Jarosław Kaczyński tłumaczył na antenie Radia Maryja swą nieobecność podczas czwartkowej debaty w Sejmie. Powiedział, że źle reaguje na przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach


W takim razie po h*** wybierają go do Sejmu ??

 
 
 
 
~~krewny
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 16:34  
Cytuj
Starosta Wiesław S. zaingurował swoje rządy od przysięgi podchalańczyków i ich obciążył kosztami, w skutek czego wojsko nie ma pieniędzy na ich żołd i wyszkolenie i zasadniczą służbe wojskową skrócono o 3 miesiące do półroku. Czy żołnierza można wyszkolić w tak krótkim czasie? Może Wiesław Siembida potrafi? on przecież potrafi wszystko.
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek, może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie, bo z tym bedzie ciezko.
Nasz nowy naczelnik lizną tylko troche ekonomii w Wyżeszej Szkole Ekonomicznej ale za to bardzo dobrze zna się na Architekturze i Budownictwie, ciekawe czy tak dobrze jak na ekonomii bo ta też mu nieszła najlepiej, wszak że skończył licencjat na renomowanej uczelnii " Tylko dla orłów"

 
 
 
 
~~parobek
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 13:46  
Cytuj
Do Pesudowyborcy PIS. Przestań wklejac te idiotyczne komentarze żałosnych Peowców, Bolków, prawie profesorów lub innych przedstawicieli żydokomuny w Polsce. Każdy kto ma dostęp do stalowemiasto może to sobie sam przeczytać jesli będzie chciał . To jest formu do wymiany zdań między ludzmi ze Stalowej i okolicy , a nie ONET czy WP. Napisz cos może od siebie, jeśli przychodzi Ci cos do głowy oprócz standartowych epitetów, wyrażeń i odpowiedzi z książeczki młodego Pełowca.

 
 
 
 
~~Marionetka
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 10:42  
Cytuj
Jak ludzie mogli polubić tego cudaka?
http://www.marci(...)ywatnie/

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »