Kierowca c + e z uprawnieniami na wózek widłowy

Cena: 0 zł , Dodano: 3 Kwietnia
Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się produkcją okien PCV i aluminiowych, w ofercie posiadamy również bramy oraz drzwi.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego:

Kierowcy z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kategorii C+E.
Wymagania:

Prawo jazdy kategorii C+E
Doświadczenie w transporcie towarów
Gotowość do jednodniowych wyjazdów krajowych (możliwe wyjazdy w godzinach nocnych ze względu na wymaganą przez Klienta poranną godzina dostawy na budowę
Gotowość do kilkudniowych wyjazdów zagranicznych
Umiejętność obsługi wózka widłowego
Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

Jedno- lub dwu- dniowe wyjazdy krajowe
Dwa razy w miesiącu możliwość wyjazdu zagranicznego
Udział w załadunku wyrobów, odpowiedzialność za ładunek
Umiejętności i uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
W przypadku wyjazdów krajowych - pracę, która pozwoli na codzienne powroty do domu
Dwa razy w miesiącu możliwość wyjazdów zagranicznych

KONTAKT:

Tel: 503486263

email: rekrutacja@grupasolo.pl
Skontaktuj się:
503486263
rekrutacja@grupasolo.pl